BODŻER
Dołączył/a: sierpień 2011
Nysa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Anoeta1 Dembele to PS na siłę umieszczany z lewej strony. Najlepsze mecze miał na prawym skrzydle. Obecnie to my gramy w ogóle bez skrzydłowych bo Messi schodzi do środka i jest dziura a Coutinho jest dziura samą w sobie. Dlatego lepsi trenerzy maja na nas patent
3
Do zwolenników jego powrotu: placzecie że na młodych nie stawiają a sami chcecie 36 letniego Alvesa zamiast ogrywac Wague
3
@elrubio dali tylko 100 mln bo miał rok kontraktu. W następnym letnim okienku odszedł by za darmo
0
@normasubiektywna niby tak ale to Barca ogłosiła że transfery będą ogłaszane dopiero w lipcu. Szejki nic takiego nie mowili
0
@ArcziArtt https://m.fangol.pl/view/276633/griezmann-nie-moze-doczekac
0
@normasubiektywna no właśnie ciekawe jak mówi się na P$G- niebiesko czerwoni czy czerwono niebieski? Bo my jesteśmy blau grana czyli najpierw niebieski a u niego był najpierw niebieski emot
4
@icon3520 haha, dobre i prawdziwe
2
Dziwne... Pisałem już wczoraj na la rambli że Griezmann wrzucił swoje foto do sieci z podpisem "nie mogę się doczekać lipca" i na końcu dwie emotki kółka w kolorach niebieski i czerwony. Jednoznaczny sygnał że do nas dołączy a tu ani słowa o tym
0
@sevs albo Levante
0
@cudak321 ale to nie PSG oficjalnie ogłosiło że ogłaszanie transferów zaczyna dopiero w lipcu
0
@Bambus150400 https://m.fangol.pl/view/276633/griezmann-nie-moze-doczekac
1
@szkutnik91 https://m.fangol.pl/view/276633/griezmann-nie-moze-doczekac
0
@tristan87 tak dla ciebie się nauczyl bo wie że innego języka nie znasz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 reż mam to uczucie kiedy wracam z pracy, biorę prysznic i kładę się w łóżku :D takie odrodzenie
25
Griezmann wrzucił swoje foto do sieci z podpisem "nie mogę się doczekać lipca" i na końcu dwie emotki kółka w kolorach niebieski i czerwony!!!!!
1
@glonojadojad w sensie że za dużo i nikt tyle nie da? ;>
5
Ludzie nie wieszajcie psów na de Ligtcie (czy jak to się ofmienia:) Jeśli to prawda że Barca oferuje mu 7-8 mln netto a P$G 15 mln to chłopak ma prawo wybrać szejkow. Przy pięcioletniej umowie to od 35 do 40 mln euro na rękę więcej!
0
Żarcik taki, ale po kiego nam na siłę szukać ŚO? de Ligt to była okazja która zaskoczony się zdarza ale jak nie przeszedł do nas to trzeba dać szansę np Todibo
0
@BoogieWoogie a kto to kurła jest?
0
@matka ja myślę że Leo znów zacznie biegać jak szalony po boisku mając swojego drugiego najlepszego kumpla na boisku i poza nim
0
@YoungMan dokładnie to samo miałem pisać. Nie ma żadnego sensu pisanie o zainteresowaniu Realu usługami Neymara. LS maja obsadzone i nikogo już na tą pozycję nie sprowadzą
0
@socha tylko Hazarda trochę się obawiam bo to klasowe gracz i poradzi sobie spokojnie u białych. Ale reszta będzie grzać ławkę albo zagrają wszyscy razem z jakimś slabiakiem, nie oczaruja i już nie zagrają
0
@Vhaeraun 400 mln
0
Jakoś mnie te transfery realu nie przerażają... Perez znowu robi galaktycznych którzy nie będą umieli się zgrać. A niech kupi jeszcze Pogbe i dodatkowo będzie kwas w szatni. Transfery fajne tylko za dużo nowych twarzy będzie w szatni
0
Guerreiro z innej ligi i trzeba coś za niego zapłacić. Grimaldo nasz wychowanek ale będzie drogi, a poza tym odszedł żeby grać więc wątpię żeby wrócił żeby być zmiennikiem. Najlepszą opcją jak dla mnie jest Filipe Luis- świetny gracz, za darmo, zna ligę jak własną kieszeń, pogodzi się z rolą zmiennika
0
@KrisKris chyba klękajcie na lody
3
@MaxEm ja się cieszę z waszych transferów bo przynajmniej liga będzie ciekawsza. Hazard świetny grajek ale zobaczymy jak sobie poradzi w Hiszpanii gdzie nie ma tyle miejsca na boisku na hasanie :)
1
Zagrywka Eriksena typowo pod nowy kontrakt. Jak by chciał na prawdę przejść to by agent po cichu kontaktował się z Realem. Takie paplanie publiczne raczej ma na celu uzyskanie wysokiego kontraktu z obecnym pracodawcą. Akcja typu: dajcie mi dwa razy większy kontrakt albo pójdę do Realu i to nie są żarty bo mówię o tym publicznie
3
Claude Puel jak ty mnie zaimponowales tą wypowiedzią. Ma chłop łeb na karku