3

Większy sens byłby z Roberto na prawym skrzydle

0

Vinicius + Roberto = karny dla Realu.
Roberto i Pique są za wolni na tego młokosa

0

Mam nadzieję że przejdą Real żeby Cillessen mógł zagrać jeszcze w tym sezonie

4

Wystarczy jeden pkt więcej niż druga drużyna w tabeli

1

Nie możemy grać z pietnastoma piłkarzami w podstawie

0

Tiaaa a z naszą obrona z pewnością jest jeden w plecy... Czyli jeszcze 3

0

Heh, niestety to nie żart. Mam nadzieję i serce mówi "awans", ale rozum podpowiada co innego

0

Wszyscy widzimy w nim wybawcę ale kiepskie są szanse na remontade

0

Może i łatwiej ale ja lubię mieć ustawione to na ekranie blokady w tel

0

Dzięki ;)...............

1

Pytanko mam do was. Czy ktoś jeszcze "produkuje" tapety z kalendarzem-terminarzem Barcy na ten rok? W zeszłym często pojawiał się o tym artykuł z motywami do pobrania w tym cisza

2

Wspaniały trener. Wystawiać eksperymentalny, drugi skład na czwartą siłę ligi. Na wyjeździe. Po prostu geniusz (ale statystyki na poziomie Guardioli więc piejmy z zachwytu)

0

Pod zapowiedzią meczową pisze że będzie transmisja na STS, ale dotychczas nie było tam PK. Będzie tam czy to jakiś błąd się wkradł?

0

Ramos "lubi to" ;)

0

Dokładnie... Równie dobrze Dembele może grać za Suareza idąc tym tokiem myślenia

0

Pewnie... Na prawym skrzydle Messi, Dembele, Malcom i Salah, a w ataku dziadek Suarez :D

0

Będzie wymiatal dupą kurz z ławki rezerwowych albo trybun

0

Guardiola to jedyny trener którego brałbym z pocalowaniem ręki i to pomimo że byłby drugi raz

3

A co wg Ciebie ma powiedzieć Rakitic? Że za dużo dużo gra i proszę mnie posadzić na ławkę?

1

Śmieszne są te Klubowe Mistrzostwa Świata. Nie lubiłem jak Barca tam jeździła pierwszym składem. Wolałem żeby to sobie odpuszczali i odpoczywali. Jedyny plus: ładny dodatkowy emblemat na koszulkach po wygraniu :)

2

Wydaje ci się, gdyż nie jest tak od tygodnia tylko od 2 miesięcy ;)

1

Takie zachowanie to oznaka arogancji, braku ambicji, zaangażowania, asymilacji i przede wszystkim szacunku do kolegów z drużyny, trenera i tego wspaniałego klubu!

1

Wie ktoś gdzie oglądać na żywo Barcelonę B?

4

No i w składzie Asa nie ma Rakitica, którego wystawienie w pierwszym składzie zaraz po kontuzji byłoby szaleństwem!

0

Skład ASa wg mnie najlepszy. Nie ma sensu wystawiać Messiego na szpicy bo i tak będzie się cofać do środka boiska a tym sposobem skrzydłowi nie będą mieli z kim grać. Juz lepiej żeby Munir zagrał i kończył podania.

2

Ja myślałem że BarcaInfo to jeden z redaktorów serwisu :D

9

W tego typu meczu najbardziej brakowało mi... Neymara. Chłop rozruszałby nasz napad i coś by z tego było. A tak to był rajd Alby lub Semedo i nagle hamulec i zawrotka bo nie ma komu podać z przodu!

4

Jak to remis który nikogo nie zadowala?! Valverde pewnie wniebowzięty...

0

Ramos biedny pewnie tak się wystraszyl kontroli antydopingowej że nie wziął nic przeciwbólowego... Dlatego tak kiepsko grał

36

Ramos: *bierze doping za przyzwoleniem Realu *
UEFA do RM: proszę wyjaśnić czy Ramos bierze doping?!
Real: no co wy! Nigdy w życiu!
UEFA: to nam wystarczy, zamykamy śledztwo!

No kurła kabaret w biały dzień na oczach milionów!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?