0

Dokładnie. To tylko mecze towarzyskie. Nasz Messiasz sobie wypocznie i nabierze głodu gry na końcówkę sezonu!

0

Akurat Leo zapewnił Argentynie w POJEDYNKĘ wyjazd na MŚ

3

Argentyna miała wspanialy atak i kiepską pomoc, a teraz ma jedno i drugie kiepskie

3

Sampoli jest niepoważny! Ma możliwość grą (Aguero kontuzja więc tu jest wytlumaczony), Dybala, Icardi czy nawet Di Maria a wystawia Lo Celso, Banege, Higuana i jakiegoś Meza (z 8 drużyny ligi argentyńskiej)

0

Symulki nie było bo zarył stopą w murawę, ale powinna być żółta za to darcie mordy do sędziego

6

Stał się czołowym stoperom na świecie a oni chcą oszczędzać na jego pensji? Czy chore. Chce 9 mln? Czy dajcie mu 9.5 mln.

0

No tak, bo jego syn jest fanem Messiego :)

2

Chyba dobrze że nas nie trenuje. Takie zakochanie trenera ww piłkarzu to nic dobrego dla drużyny.

14

Cristiano! W zapytaj się swojego syna kto jest najlepszy na świecie ;)

1

Dla większości kibiców pichichi to dodatek który jest nieważny w kontekście sezonu. Dla Ciebie kolego jest inaczej i oczywiście każdy może mieć swoje zdanie. Dla mnie to żaden wstyd jeśli Messi czy Suarez nie zdobędą żadnej nagrody indywidualnej o ile zdobędą coś zespołowo. CR7 i Realowi w lidze pozostała juz tylko walka o takie "trofea" jak pichichi dlatego się spinaja. My rozsądnie szafujemy siłami.
PS. Tak na marginesie to w przerwie reprezentacyjnej piłkarze grają tyle samo co w klubach. Więc nie jest to żadna przerwa do odpoczynku.

34

Wstyd to pisanie takich bzdur. Jest końcówka sezonu, gramy na trzech frontach, wszędzie prowadzimy a ty wymagasz żeby oni przy spokojnym prowadzeniu zarzynali się? Niech sobie Krystyna weźmie pichichi razem ze złotym butem i złotą skarpetą. Ja będę wniebowzięty jak my zgarniemy tryplet!

0

Ale PSG po prostu nie chciało go sprzedać i tyle. Nie odpowiedzieli na ofertę Barcy "Panowie za mało" tylko "spadać, nie jest na sprzedaż "

1

Masz rację. Wyjątek potwierdzający regułę. Nie wiedziałem o takiej samej koligacji ale już nadrobilem ;)

5

Athletic jest w dołku w tym sezonie, gramy u siebie, a my mamy trenera który zna ich od podszewki - zwycięstwo to obowiązek. Myślę że spokojne 2-0

3

Masz rację kolego. Valverde na spółkę z Messim i Umtitim są "odpowiedzialni" za to zwycięstwo. Wg mnie Rakitic też za niska ocena. Nie przepadam za nim ale on stanowił o sile srodka pola. Byl doslownie wszędzie i praktycznie nie mylił się w tym meczu. Odwalił kawał czarnej roboty w tym meczu.

5

Z tym Neymarem to jest napędzane sprzedaży gazet. To samo było z Verattim. Cale okienko, dzień w dzień pisanie o tym a szejk od poczatku do końca jasno określił że nie. Identyczna sytuacja jest teraz - gazety i Madryt chcą a szejk życiu nie sprzeda go po roku!

0

Cou za mniej niz 100-110 mln by nie poszedł. Myślę że Dembele tak samo. Niestety rynek zwariował juz przed transferem Neymara. Pensji całej wymienionej trójki klub by nie udzwignął. Nie wspominając o kumulacji indywidualności

0

Najemnik niestety nie ma skrupułów gdzie iść pracować

2

Dokladnie. Jeszcze żaden pilkarz z ojcem światowego formatu w football nie osiągnął tego samego co rodzic.

3

Proszę Cię... On odpala od dwóch i pół sezonu dostając na prawdę ogrom szans.

73

Cieszę się że "zamieniliśmy" Neymara na Dembele i Coutinho:) ta dwójka w niedalekiej przyszłości będzie stanowić o sile Barcelony!

3

Drugi taki pilkarz jak Messi to się nigdy nie urodził i zapewne nie urodzi!

2

Ostatnio w lidze z Atletico Messi też dużo pracował w presingu. Tego mi ostatnio u niego wlasnie brakowało - na ogórach nie musi oczywiście tak harować, ale w waznych meczach cała "10" musi naciskać na rywala.

33

Oprócz oczywiście goli, Messi zaimponował mi w końcówce asekuracją pozycji Roberto, który wracał gdzieś ze środka pola. Messi zauważył dziurę i natychmiast tam pobiegł. Swoją drogą mial dużo "chodzonego" ale w presingu też popracował.

0

Masz rację że Dembele może miec sporo strat ale z drugiej strony jeśli będzie miał przykaz grac ostrożnie to dłużej potrafi holować piłkę niż Paulinho

3

Bazarowy stajl :/

0

Ja bym się nie zdziwił jak by jednak opuścili autobus i od poczatku mocno napierali. Nie raz w tym sezonie taka taktyka zdezorientowała naszych

3

Czyli mogą sobie pozwolić na twardą grę

0

Kij tam z hazardem- Willian musi być kryty bo te jego strzały z dystansu mogą nas pogrążyć. A Chelsea wystarczy jedna bramka i od razu autobus.

36

Czuję ze zespołowi wyjdzie to na dobre. Nie bedzie szukania na siłę Messiasza i może taki Cou pokaże pełnię swoich umiejętności

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?