BODŻER
Dołączył/a: sierpień 2011
Nysa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eibar to ekipa która lubi prowadzić grę a my przeciwko takim drużynom mamy przewagę odbierając im ich atut. Bardziej martwię sie i Chelsea bo oni zamuruja bramkę i będą grać z kontry-z takimi drużynami idzie nam juz słabiej
20
Obniżone Ocenianie obrońców za zbyt maly wkład w rozgrywanie piłki? Myślałem ze od tego są pomocnicy... Za niedługo bedziecie obniżać stoperom oceny za brak asyst i dryblingow
0
Póki co to mozna okreslic że nie jest lubiany ale jeszcze nie znienawidzony. Co do reszty to zgadzam się z Tobą. Gdybt kierowała nim chęć zdibycia zlotej piłki to prędzej w Barcelonie by tego dokonał niż w PSG. Ja tu widzę zaslepienie pieniędzmi
0
Nie potrzebowli bo obaj przyszli w lecie, przepracowali sezon przygotowawczy z drużyną. Dembele zagrał kilka meczy bo miał poważną kontuzję a Cou przyszedł w środku sezonu. Jak dla Ciebie pulkarz nie potrzebuje czasu zeby przystosowac sie do innej drużyny, grajacej calkiem inny football to ja nie mam pytań.
0
To są właśnie dzieci FIFY. Myślą ze jak pilkarz ma określonego skila to tak bedzie grac zawsze i w każdej drużynie. Nie potrafią zrozumieć że do gry w nowym zespole potrzeba adaptacji
0
Masz rację - drużyna jest zbyt uzależniona od Messiego. W przyszłym sezonie Cou i Dembele będą ciągnąć indywidualne akcje na spółe z Messim
2
Faul na faulu ze strony Getafe. A Babolan oczywiście ślepy!
1
Sociedad jest w tym sezonie cienkie jak d**a węża. Real już miał "przebudzenie" 4-1 z Valencia a potem 2-2 z levante. Oby teraz tez tak było. Wiadomo że Realowi pozostała juz tylko LM i cale siły rzuca wlasbie tam. Nie ogladam meczy z białymi ale twn z PSG chyba obejrzę :)
0
Łoooo kurczaczki faktycznie :D ale mi się pomyliło!
29
Tu Ousmane:
Pisze z profilu kolegi bo nie mam konta na fcbarca.com. Zastosuje sie do wszystkuch twoich wskazówek i wytycznych oraz strzele te dwie bramki w finale LM ;)
0
W sumie racja-zapomnialem o tym
0
Proponuję 4-2-3-1
Digne Mina Semedo Vidal
Busi Paulinho
Dembele Roberto Cou
Paco
Wole taki skład nawet kosztem utraty punktów w zamian za odpoczynek przed Chelsea dla filarów drużyny
0
Tez mam taka nadzieje
0
Za duzo ludzi z pierwszego składu. Muszą odpocząć przed Chelsea
0
Nie wiadomo - może w LM
6
Rosell śpi w - 5 stopniach?! Takie mocne te hiszpańce? U nas sie bezdomnymi przejmują ze przy kilku stopniach na plusie moga już zamarznąć a tam sobie biedny Rosell śpi i żyje przy - 5
0
Już widzę jak Perez kupuje naszego Robercika. Trzydziestolatek, za którego trzeba bedzie dać kupę kasy i po dwóch latach szukać następcy.
0
A jak tam nasz Adama Traore?
0
Hłe hłe :) dobre :)
7
Te klauzule strachu to jakis idiotyzm. Takie praktyki powinny byc zabronione. Skoro klub decyduje sie na wypożyczenie bądź sprzedaż zawodnika to nie powinien miec wpływu w jakich meczach bedzie grac bądź do jakiego następnego klubu trafi.
0
Święte slowa kolego! Messi swoim cieniem zakrywa cały piłkarski świat!
1
Przeciez jeat to ujete w artykule...
0
Spokojnie- jutro będą o tym pisać
0
A teraz kisi ich na ławce
0
Nie słyszałem o nim- zwrócę uwagę czy faktycznie ciekawy
0
Obyś miał rację
0
Ale z drugiej strony popatrz że Pique uciekał od piłki, zasłaniał się i nie mial nawet najmniejszej intencji zeby tą piłkę dotykać jakąkolwiek częścią ciała. Umtiti również miał rękę swobodnie opuszczoną-nie w górze, nie wykonywał nia ruchu do piłki i nie miał szansy na reakcję zeby tą rękę schować. Jednak po głębszych przemysleniach stoję po stronie sędziego. Ale gola Messiego nie powinno być.
0
No nie upowaznia dlatego powinna byc kartka. Ale wg mnie żółta.
3
Idealne podsumowanie meczu! Większość zagrań nie wychodziła po prostu. Jak zszedł Coutinho zamiast Paulinho to malo mi oczy nie wyskoczyły :) co do ręki Pique i Umtitiego zgadzam sie po głębszym namyśle. Gola messiego nie powinno być. Wynik 1-1 byłby sprawiedliwy
1
Zgadzam sie z tobą. Pique powiekszyl ręką obrys ciała i zmienił nią kierunek lotu- bez celowości w zagraniu. Ale identyczna sytuacja byla z Umtitim w naszym polu karnym. Tyle dobrze że sędzia konsekwentny :)