0

Eibar to ekipa która lubi prowadzić grę a my przeciwko takim drużynom mamy przewagę odbierając im ich atut. Bardziej martwię sie i Chelsea bo oni zamuruja bramkę i będą grać z kontry-z takimi drużynami idzie nam juz słabiej

20

Obniżone Ocenianie obrońców za zbyt maly wkład w rozgrywanie piłki? Myślałem ze od tego są pomocnicy... Za niedługo bedziecie obniżać stoperom oceny za brak asyst i dryblingow

0

Póki co to mozna okreslic że nie jest lubiany ale jeszcze nie znienawidzony. Co do reszty to zgadzam się z Tobą. Gdybt kierowała nim chęć zdibycia zlotej piłki to prędzej w Barcelonie by tego dokonał niż w PSG. Ja tu widzę zaslepienie pieniędzmi

0

Nie potrzebowli bo obaj przyszli w lecie, przepracowali sezon przygotowawczy z drużyną. Dembele zagrał kilka meczy bo miał poważną kontuzję a Cou przyszedł w środku sezonu. Jak dla Ciebie pulkarz nie potrzebuje czasu zeby przystosowac sie do innej drużyny, grajacej calkiem inny football to ja nie mam pytań.

0

To są właśnie dzieci FIFY. Myślą ze jak pilkarz ma określonego skila to tak bedzie grac zawsze i w każdej drużynie. Nie potrafią zrozumieć że do gry w nowym zespole potrzeba adaptacji

0

Masz rację - drużyna jest zbyt uzależniona od Messiego. W przyszłym sezonie Cou i Dembele będą ciągnąć indywidualne akcje na spółe z Messim

2

Faul na faulu ze strony Getafe. A Babolan oczywiście ślepy!

1

Sociedad jest w tym sezonie cienkie jak d**a węża. Real już miał "przebudzenie" 4-1 z Valencia a potem 2-2 z levante. Oby teraz tez tak było. Wiadomo że Realowi pozostała juz tylko LM i cale siły rzuca wlasbie tam. Nie ogladam meczy z białymi ale twn z PSG chyba obejrzę :)

0

Łoooo kurczaczki faktycznie :D ale mi się pomyliło!

29

Tu Ousmane:
Pisze z profilu kolegi bo nie mam konta na fcbarca.com. Zastosuje sie do wszystkuch twoich wskazówek i wytycznych oraz strzele te dwie bramki w finale LM ;)

0

W sumie racja-zapomnialem o tym

0

Proponuję 4-2-3-1
Digne Mina Semedo Vidal
Busi Paulinho
Dembele Roberto Cou
Paco
Wole taki skład nawet kosztem utraty punktów w zamian za odpoczynek przed Chelsea dla filarów drużyny

0

Tez mam taka nadzieje

0

Za duzo ludzi z pierwszego składu. Muszą odpocząć przed Chelsea

0

Nie wiadomo - może w LM

6

Rosell śpi w - 5 stopniach?! Takie mocne te hiszpańce? U nas sie bezdomnymi przejmują ze przy kilku stopniach na plusie moga już zamarznąć a tam sobie biedny Rosell śpi i żyje przy - 5

0

Już widzę jak Perez kupuje naszego Robercika. Trzydziestolatek, za którego trzeba bedzie dać kupę kasy i po dwóch latach szukać następcy.

0

A jak tam nasz Adama Traore?

0

Hłe hłe :) dobre :)

7

Te klauzule strachu to jakis idiotyzm. Takie praktyki powinny byc zabronione. Skoro klub decyduje sie na wypożyczenie bądź sprzedaż zawodnika to nie powinien miec wpływu w jakich meczach bedzie grac bądź do jakiego następnego klubu trafi.

0

Święte slowa kolego! Messi swoim cieniem zakrywa cały piłkarski świat!

1

Przeciez jeat to ujete w artykule...

0

Spokojnie- jutro będą o tym pisać

0

A teraz kisi ich na ławce

0

Nie słyszałem o nim- zwrócę uwagę czy faktycznie ciekawy

0

Obyś miał rację

0

Ale z drugiej strony popatrz że Pique uciekał od piłki, zasłaniał się i nie mial nawet najmniejszej intencji zeby tą piłkę dotykać jakąkolwiek częścią ciała. Umtiti również miał rękę swobodnie opuszczoną-nie w górze, nie wykonywał nia ruchu do piłki i nie miał szansy na reakcję zeby tą rękę schować. Jednak po głębszych przemysleniach stoję po stronie sędziego. Ale gola Messiego nie powinno być.

0

No nie upowaznia dlatego powinna byc kartka. Ale wg mnie żółta.

3

Idealne podsumowanie meczu! Większość zagrań nie wychodziła po prostu. Jak zszedł Coutinho zamiast Paulinho to malo mi oczy nie wyskoczyły :) co do ręki Pique i Umtitiego zgadzam sie po głębszym namyśle. Gola messiego nie powinno być. Wynik 1-1 byłby sprawiedliwy

1

Zgadzam sie z tobą. Pique powiekszyl ręką obrys ciała i zmienił nią kierunek lotu- bez celowości w zagraniu. Ale identyczna sytuacja byla z Umtitim w naszym polu karnym. Tyle dobrze że sędzia konsekwentny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?