0

Ja czuje że dostaniemy Atletico a Real jakis ogórków. To jedyny puchar jaki moga wygrac w tym sezonie więc myślę że Perez posmarowal

0

Oby :)

6

Martwi mnie Dembele... Po meczu pokazywali go jak stal z kwaśna mina i dotykal się po udzie

0

Pique 1.94 m
Mina 1.93m
Jeden z wyższych ale z pewnością nie naj. Oprócz tego zgadzsm sie z toba w 100%

1

Dawno nic o nim nie bylo, także mila odmiana

0

Hehe:) lubie takie ich przełamania - zleją jakiś biedaków a potem z silniejszym rywalem niespodzianka! Ale niestety Villarreal cienki jak dupa węża w tym sezonie wiec myślę ze z nimi wygrają

1

Stwierdzili ze nic mądrzejszego od Francuzów nie wymyślą to po co kombinować :)

0

Masz rację - nawet bardzi dobrym. No to jest jeden wyjatek

1

Pieknie! Pomoc widzę teraz tak: Busquets, Roberto, Coutinho. Na zmiane z Iniesta i Rakiticem. Do tego w odwodzie Alena no i trzeba zostawić kogos z Denis/Rafinha na zmiennikow. Gomes i Turan dowidzenia z klubu i mamy pakę marzenie!

1

Pierwszy porządny transfer na pozycję pomocnika od przeszlo 15 lat!!! Od czasu Ronaldinho i Deco co prawda nikt lepszy od Xaviego i Iniesty nie był ale nasza pomoc od czasu obnizenia lotów tego pierwszego strasznie kulała.

0

Kolego ty się tak nie angażuj emocjonalnie w budżet. Barto długów nie robi, pomimo ogromnych pensji Messiego, Neymara i innych oraz okienka gdzie wydalismy ok 120 mln na kilku pilkarzy klub zanotował ogromne zyski. Myslisz że w tym sezonie bedzie inaczej? No nie wydaje mi się

0

Trener ich zlekcewazyl w Vigo wiec tym bardziej może to zrobić w Barcelonie... Obym sie mylił oczywiście

5

Jestem ciekaw czy dalej bedziesz tak chwalić tą decyzję jak dostaniemy 2:0 i bedzie cisnienie na rewanż. Z Celtą zawsze gra nam sie ciężko a trener nie bierze na mecz najlepszych graczy...

0

Oj czuję że ta passa braku wygranych na poczatku roku zostanie podtrzymana... Oby remisem

2

I tu sie rodzi pytanie dlaczego mieliby go sprzefawac teraz w środku sezonu? Juz im sie LM znudziła? Nie wierzę w ten transfer w zimie

0

Myślę ze to juz czas kiedy Perez wyciągnął swije macki i poprosił sędziów o "pomoc". Liga dla białych stracona, LM ultra ciężki przeciwnik, to chociaż puchar króla może zdobędą

2

Nasz pierwszy zimowy transfer :)

1

Ciekawy gracz. Tylko ze cena bedzie jak za Coutinho albo i wyższa. No to anglicy zadko kiedy sprawdzaja się w Hiszpanii

3

To zaszczyt żyć w erze takiej legendy!!! Wnukom będę opowiadać że oglądałem jego grę na żywo!!!

2

Dobra wiadomość na nowy rok :) nie potrzeba nam drugiego talentu jak Gomes tylko klasowego pomocnika za Inieste- czyli Coutinho. Roberto dać na rozgrywającego, Rakieta na zmiennika i mamy środek pola na miarę Barcelony

11

Grać na lodzie i do tego na wrotkach... To dopiero wyczyn :)

3

I chyba zwariowaliscie ze Dembele bedzie musiał walczyc o pierwszy sklad. Owszem, to by bylo dobre i racjonalne podejscie ale niestety to jest football gdzie rządzi pieniądz... I gosc za 150 mln na pewno nie bedzie siedzieć na ławce jak bedzie zdrowy

1

Na przyszly sezon widzialbym to tak
Ter Steigen
Semedo-Pique - Umtiti - Alba
Dembele- Roberto - Busquets (na zmianę dla nich Rakitic) - Coutinho
Messi - Suarez

1

I ta ocena dal Roberto... 6,5 bo slaba pierwsza połowa a Busi za to samo 8... Coś tu jest nie tak bo gdy się nie asysta Roberto przy pierwszym golu nie napoczelibysmy realu

0

Pieknie powiedziane!

0

Grubo typujesz :D nie wydaje mi sie zebysmy mieli tyle siły ofensywnej żeby strzelić Realowi 4 bramki ale byloby fajnie

1

Po pierwsze to dzięki u a po drugi ten mecz jest tez nazywany GRAN DERBI. Pierwotnie Gran Derbi Europa jako starcie dwoch najlepszych drużyn na starym kontynencie. Z czasem zostalo samo GD. Wpisz sobie kolego w google gran derbi i zobacz czy wyskoczy Sevilla vs Betis czy Barca vs Real

11

Wie ktos czy można u jakiegos buka obstawić czerwo dla Ramosa na Gran Derby?

0

Cieszę sie ze przed el clasico reszta drużyny się obudziła. Bo dotychczas wystarczyło dac plaster Messiemu i Barca bezradna... A teraz lysy z Realu bedzie mial problem do obmyslenia

3

W ostatnich latach przed większością starć z naszym odwiecznym rywalem mialem mieszane odczucia i niepokój. Obecnie mam wrażenie że pokażemy klasę i odkujemy się za superpuchar Hiszpanii. Z meczu na mecz gramy coraz lepiej. Wiadomo Realu lekceważyć nie można bo el classico rządzi sie swoimi prawami ale wydaje mi sie że obecnie górujemy nad nimi pod każdym względem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?