BODŻER
Dołączył/a: sierpień 2011
Nysa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja czuje że dostaniemy Atletico a Real jakis ogórków. To jedyny puchar jaki moga wygrac w tym sezonie więc myślę że Perez posmarowal
0
Oby :)
6
Martwi mnie Dembele... Po meczu pokazywali go jak stal z kwaśna mina i dotykal się po udzie
0
Pique 1.94 m
Mina 1.93m
Jeden z wyższych ale z pewnością nie naj. Oprócz tego zgadzsm sie z toba w 100%
1
Dawno nic o nim nie bylo, także mila odmiana
0
Hehe:) lubie takie ich przełamania - zleją jakiś biedaków a potem z silniejszym rywalem niespodzianka! Ale niestety Villarreal cienki jak dupa węża w tym sezonie wiec myślę ze z nimi wygrają
1
Stwierdzili ze nic mądrzejszego od Francuzów nie wymyślą to po co kombinować :)
0
Masz rację - nawet bardzi dobrym. No to jest jeden wyjatek
1
Pieknie! Pomoc widzę teraz tak: Busquets, Roberto, Coutinho. Na zmiane z Iniesta i Rakiticem. Do tego w odwodzie Alena no i trzeba zostawić kogos z Denis/Rafinha na zmiennikow. Gomes i Turan dowidzenia z klubu i mamy pakę marzenie!
1
Pierwszy porządny transfer na pozycję pomocnika od przeszlo 15 lat!!! Od czasu Ronaldinho i Deco co prawda nikt lepszy od Xaviego i Iniesty nie był ale nasza pomoc od czasu obnizenia lotów tego pierwszego strasznie kulała.
0
Kolego ty się tak nie angażuj emocjonalnie w budżet. Barto długów nie robi, pomimo ogromnych pensji Messiego, Neymara i innych oraz okienka gdzie wydalismy ok 120 mln na kilku pilkarzy klub zanotował ogromne zyski. Myslisz że w tym sezonie bedzie inaczej? No nie wydaje mi się
0
Trener ich zlekcewazyl w Vigo wiec tym bardziej może to zrobić w Barcelonie... Obym sie mylił oczywiście
5
Jestem ciekaw czy dalej bedziesz tak chwalić tą decyzję jak dostaniemy 2:0 i bedzie cisnienie na rewanż. Z Celtą zawsze gra nam sie ciężko a trener nie bierze na mecz najlepszych graczy...
0
Oj czuję że ta passa braku wygranych na poczatku roku zostanie podtrzymana... Oby remisem
2
I tu sie rodzi pytanie dlaczego mieliby go sprzefawac teraz w środku sezonu? Juz im sie LM znudziła? Nie wierzę w ten transfer w zimie
0
Myślę ze to juz czas kiedy Perez wyciągnął swije macki i poprosił sędziów o "pomoc". Liga dla białych stracona, LM ultra ciężki przeciwnik, to chociaż puchar króla może zdobędą
2
Nasz pierwszy zimowy transfer :)
1
Ciekawy gracz. Tylko ze cena bedzie jak za Coutinho albo i wyższa. No to anglicy zadko kiedy sprawdzaja się w Hiszpanii
3
To zaszczyt żyć w erze takiej legendy!!! Wnukom będę opowiadać że oglądałem jego grę na żywo!!!
2
Dobra wiadomość na nowy rok :) nie potrzeba nam drugiego talentu jak Gomes tylko klasowego pomocnika za Inieste- czyli Coutinho. Roberto dać na rozgrywającego, Rakieta na zmiennika i mamy środek pola na miarę Barcelony
11
Grać na lodzie i do tego na wrotkach... To dopiero wyczyn :)
3
I chyba zwariowaliscie ze Dembele bedzie musiał walczyc o pierwszy sklad. Owszem, to by bylo dobre i racjonalne podejscie ale niestety to jest football gdzie rządzi pieniądz... I gosc za 150 mln na pewno nie bedzie siedzieć na ławce jak bedzie zdrowy
1
Na przyszly sezon widzialbym to tak
Ter Steigen
Semedo-Pique - Umtiti - Alba
Dembele- Roberto - Busquets (na zmianę dla nich Rakitic) - Coutinho
Messi - Suarez
1
I ta ocena dal Roberto... 6,5 bo slaba pierwsza połowa a Busi za to samo 8... Coś tu jest nie tak bo gdy się nie asysta Roberto przy pierwszym golu nie napoczelibysmy realu
0
Pieknie powiedziane!
0
Grubo typujesz :D nie wydaje mi sie zebysmy mieli tyle siły ofensywnej żeby strzelić Realowi 4 bramki ale byloby fajnie
1
Po pierwsze to dzięki u a po drugi ten mecz jest tez nazywany GRAN DERBI. Pierwotnie Gran Derbi Europa jako starcie dwoch najlepszych drużyn na starym kontynencie. Z czasem zostalo samo GD. Wpisz sobie kolego w google gran derbi i zobacz czy wyskoczy Sevilla vs Betis czy Barca vs Real
11
Wie ktos czy można u jakiegos buka obstawić czerwo dla Ramosa na Gran Derby?
0
Cieszę sie ze przed el clasico reszta drużyny się obudziła. Bo dotychczas wystarczyło dac plaster Messiemu i Barca bezradna... A teraz lysy z Realu bedzie mial problem do obmyslenia
3
W ostatnich latach przed większością starć z naszym odwiecznym rywalem mialem mieszane odczucia i niepokój. Obecnie mam wrażenie że pokażemy klasę i odkujemy się za superpuchar Hiszpanii. Z meczu na mecz gramy coraz lepiej. Wiadomo Realu lekceważyć nie można bo el classico rządzi sie swoimi prawami ale wydaje mi sie że obecnie górujemy nad nimi pod każdym względem