BODŻER
Dołączył/a: sierpień 2011
Nysa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To będzie mecz towarzyski, tam nie grają o punkty. Ale rozumiem twój przekaz- raczej nie wywioza zwycięstwa bez Messiasza
12
Podejrzewam że obecnie zarabia mniej niż nasz darmozjad Turan. Za sam brak przypisania do określonej pozycji powinien mieć dodatkowy milion na sezon! Brakuje żeby go jeszcze ustawili na szpicy i na bramce...
1
Tu się z tobą zgodzę. Prędzej odejdzie Emry niż szyjki puści brazylijczyka. Sytuacja może się jedynie zmienić jeśli Neymar zacznie grać przeciętnie przy dalszym "gwiazdorzeniu"
0
Suarez w drugiej sytuacji prędzej by się z nogami wbił w bramkarza i dostał czerwoną niż zakończył to jak Paco...
0
A swoją drogą to grając trzy lata w lidze francuskiej jego umiejętności znacznie obniżą loty. Także w La Liga nie będzie już tak błyszczeć
0
Też mi się tak wydaje. Wiadomo że nie w najbliższym okienku ale pogra jeszcze dwa sezony i zobaczymy go w białej koszulce.
0
Pięknie powiedziane. Prawda, choć myślę że Benzema już tam był i postanowił sięgnąć jeszcze bizej. Ale niestety Suarez też powolutku tonie i zbliża się niebezpiecznie do tego dna...
5
Sevilla zmęczona będzie także myślę że będzie dobrze
4
Czyli o kim mówisz?
0
Nie jest źle. Grecy są u siebie mocni. A tak de facto to zabrakło szczęścia bo kilka okazji było. Teraz ciężki mecz z Sevillą i tu już muszą walczyć o pełną pulę.
0
Jak dla mnie to zagrał o niebo lepiej od Deulofeu. W pierwszej połowie zespół ewidentnie grał tylko prawa strona więc Arnaiz nie miła jak się wykazać. Ogólnie podsumowując to chłopak wiedział kiedy kiwa, kiedy podać do tyłu a kiedy w bok. Gerard zagrał jak podczas swojej pierwszej przygody w Barcelonie- głową w dół, wypuszczenie piłki 15m przed siebie i galop. Wyszła jedna akcja na 30 prób. Jak dla mnie to był zły występ (pomimo bramki)
1
Uważaj kolego na słowa bo ja dostałem bana za pisanie "N€ymar" także ty za media to chyba dostaniesz dożywotnio... A nie, czekaj, redakcja broni tylko tego najemnika...
0
Napoli strasznie dali ciała w starciu z białymi. Liczę na Anglików bo jak nie Tottenham zabierze im punkty to kto...
5
Co to jest renka?
3
Osobiście wybiorę się wtedy na Camp Nou i rzucę głowę świni na murawę przed jego nogi
0
Racja Werner byłby idealny, tylko wątpię żeby zgodził się być zmiennikiem z myślą o przyszłym pierwszym składzie...
0
Co myślicie o Maximiliano Gomezie z Celty? Oglądał ktoś mecze Celty z jego udziałem? Ma 21 lat, może warto byłoby wymienić go na Paco z myślą o następcy Suareza?
0
O obrońców jestem spokojny, bardziej martwią mnie pomocnicy
0
Ale kiedy wynik jest ustalony to uważam że powinien zejść z boiska, oszczędzać się, nie narażać na kontuzje i dać szansę zmiennikom
0
Z jednej strony powinien czasami usiąść na ławce a z drugiej bardziej trzeba patrzeć na przebiegniete kilometry niż minuty. Taki Roberto czy Rakieta maja po 11 km na mecz a Messi ok 7. Na trzy mecze wychodzi ze Messi ma praktycznie jeden odpoczynku.
1
Pique niech popiera swój powrót do formy
0
Masz rację. Na przestrzeni ostatnich lat nasza defensywa to była pięta Achillesa Barcy. Obecnie wygląda to o niebo lepiej. Ciekawe tylko czy do końca sezonu starczy im sił na taki presing
0
Wszedł na kilka minut tylko także nie miał za bardzo jak
34
Prawda jest taka że gdyby nie bardzo dobre wyniki drużyny to te 16 tyś podpisów udałoby się uzbierać już dawno. Wystarczyłoby by przegrany mecz z Juve i np Espanyolem... A tak kibice nie chcą nic zmieniać skoro drużynie idzie
6
Przeżyłem odejścia takich legend jak Deco, Ronaldinho, Eto, Xavi'ego to i przeżyje mniej legendarnego od nich Neymara. Niech tylko Dembele się rozkręci to zapomnimy o brazylijczyku
1
Jak widać pazernosc i wielkie ego potrafią przyćmić trofea i przyjaźń
0
Tacy ludzie jak Hernandez czy "Babol-an" powinni być odsunieci od sedziowania profesjonalnego footballu
6
Pierwszy jeździec apokalipsy Pereza. Śmiało można powiedzieć że m. in. dzięki niemu Real miał w zeszłym sezonie mistrza.
0
Niby "tylko" 180 cm ale silny dzik jest. Obrońca Getafe odbił się od niego jak by miał do czynienia z Ibrahimowic'em :D
0
Truskawki to ma tylko Hajto ;)