BODŻER
Dołączył/a: sierpień 2011
Nysa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na dwoje babka wróżyła. Pilkarz alaves trzymal go i prowokował. Jak dla mnie żółta oczywista ale nic wiecej
2
Wakaso Mubarak pożyczył na mecz immunitet od Casemiro
0
Reka Pique była - bramka nie powinna byc uznana. Ale karny po ręce Umtitiego slusznie nie podyktowany. Dla Suareza żółtko a gość z Alves zasłużył przynajmniej na 4 żółte kartki.
1
Wygrana w stylu realu z zeszłego sezonu. Wolałbym remis 1-1
21
Powiem wam szczerze że wolalbym żeby Barcelona, jako hiszpański klub bardziej interesowała sie hiszpańskimi zawodnikami. Kiedyś piłkarze blaugrany stanowili o sile reprezentacji Hiszpanii, teraz powoli zaczyna ich tam brakować
0
Valencia bedzie wyczerpana dogrywka z Alaves i meczem z białymi. Mysle że zagraja dobra pierwszą połowę a w drugiea spuchna i im natłuczemy :)
0
Zgadzam się, dlatego wlasnie uważam ze trzeba bacznie go obserwować. Jeszcze ta siła i utrzymywanie sie na nogach mi imponują
0
Zgadzam sie! Przypomniały mi sie czasy Valdesa, kiedy czlowiek zamierał kiedy był przy piłce. To samo Busi wczoraj!
3
Dlaczego chcesz krzywdzić lige Sudanu?
1
Kibicujesz Barcelonie "od czasow Ronaldinho" a nie wiesz że Blaugrana od lat praktykuje grę bramkarza w Pucharze Króla od a do z... Pinto zamiast Valdesa tez grał.
0
Pięknie to napisałeś!
0
Racja, Traore powinien byc bacznie przez nas obserwowany. Chociaż powiem ci szczerze ze z tych kompilacji z yt wcale mnie jakos nie oczarował. Póki co nie patrzy za bardzo gdzie podać tylko gdzie wypuścić sobie piłkę i grać
4
O nie, Zidane na celowniku PSG? Żeby tylko Benzemy ze sobą nie wziął!
0
W wywiadze z Rakietą mówił on że gra teraz bliżej Busiego przez co mniej ofensywnie ale za to z wiekszym naciskiem na kreacje a wy piszecie że: "Obecność czterech pomocników na boisku sprawia, że Rakitić może podchodzić znacznie bliżej pola karnego rywali. Dzięki temu pokazuje on swoje ofensywne atuty, których nie mógł prezentować jako zawodnik skupiony bardziej na zadaniach defensywnych". Coś tu sie nie zgadza :P
0
I jeszcze jest Marlon na wypożyczeniu
0
Ale ty chłopie smęcisz. Ja sie będę bardzo cieszył jesli Luis zakinczy karierę u nas ale czy on zgodzi sie na siedzenie na ławce?
0
A co ma fifa di tego? Ja go absolutnie nie wysyłam na listę transferowa obile zgodzi się kończyć kariere u nas na ławce.
1
To slabiutko... Jednak nie będę pchać córki w tym kierunku :D
0
Po co on nam? Nie można miec w klubie dwóch dziewiątek z top5 na świecie. Jeśli on przyjdzie to Suarez do sprzedaży - co nie byłoby taką złą opcją, bo ma już 31 lat. Ostatni dzwonek żeby zarobić na nim jakieś 50-60 mln. Z ciezkim sercem ale sprzedaż naszego Gryzonia bylaby dobrym posunięciem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wie ktoś jak zarabiają pilkarki w zenskich klubach z topu?
1
Mysle tak samo ja ty kolego. W przypadku spriwadzenia francuza Suarez na ławkę (na co sie nie zgodzi) albo do sprzedania
0
A kto będzie wracać sie do obrony w twoim składzie? Ofensywnie bajka ale defensywnie zero szans na czyste konto.
1
Tylko gdzie on by miał grać? Zamiast Suareza? Bo to jedyna opcja, a wtedy trzeba by urusa sprzedać bo w życiu nie zgodzi sie na ławkę
12
Mają nie odstawiać nogi? Czy szykuje sie rzeźnicki mecz z polowaniem na nogi naszych...
17
Po pierwsze to teraz musimy sie martwic o Atletico nie o Real. Po drugie co Tobie nie pasuje w Dembele? Chłopak wraca do gry po 3 miesiecznej przerwie, w nowym klubie i nowej lidze. Zawsze pokazuje coś ciekawego w kazdym meczu i widac ze ma umiejętności do gry w tym zespole.
1
Dzisiaj remis mnie zadowoli - byle w plecy nie było
0
Kolego, niech Ciebie moc "STRZEŻE" od takich byków :) a tak szczerze mówiąc to licze że nasz taktyk dobrze przygotuje zespół
2
Dziwne ze nikt nie napisał jeszcze że mamy derby...
0
Szukałem ale w polskiej tv nie ma