0

Messi grał w tym meczu? Oprócz wolnego to do 75 minuty nie było go widać

1

Ja myślę że jak by Dembele miał ESP to by tak nie hamował z ABS bo teraz EV będzie miał problem kogo wystawić na PS

0

Przypominam że w pierwszym sezonie z Enrique też gryzli trawę do ostatniej sekundy meczu co często przynosiło efekt jak dziś. Do tego lubili jeszcze polecieć z kontrą...

3

Luis w takiej antyformie to jawny sabotaż w naszych szeregach

3

Byłoby pięknie!

1

To już raczej jest wewnątrz gazety a przegląd dotyczy tylko okładek. Ale faktycznie fajnie byłoby o tym poczytać

0

Też myślę że to brak koncentracji bo ta klepanina z Messim gdzie miał asystę dobitnie pokazuje że techniki mu nie brakuje

1

Ale bramkę wczoraj strzelił- (niesłusznie) nie uznana, ale strzelił :)

6

Domagam się żeby w ocenach meczu z Juve można było dać Messiemu "11"! :D

0

I co w tym śmiesznego?

0

Marlon taki kozak że nawet sędzia go nie może minąć :D

6

A co miał zrobić nic. wslizg był czysty, najpierw piłka potem sędzia :D

0

Jeśli koledzy z zespołu zagrają tak jak w derbach to istnieje duże prawdopodobieństwo że i to wyzwanie Leo odfajkuje :D

0

Messi w swojej karierze zdobył 42 hat-tricki. 38 w karierze klubowej i 4 w reprezentacji.

2

A ty myślałeś że zbierze 16 tyś w jeden dzień?

1

Będą jakieś informacje na bieżąco odnośnie ilości zebranych głosów?

0

A co miał zrobić żebyś uznał jego zmianę za dobra? Hattric główką z piętki przewrotką?

0

Proponuję zauważyć, że zdanie to nie było ujęte w cudzysłów więc cytatem nie było. Nie "mądruj" się kolego bo Sienkiewicz to mój ulubiony pisarz i akurat jego twórczość mam w małym palcu...

0

Za dużo masy...

0

Bartomeu! Kończ waść, wstydu oszczędź!

1

W meczu Hiszpanii gracze realu (młodzi) zeszli a nasz wiekowy Iniesta i Busi grają do końca. Chociaż Andrzeja by oszczędzał...

0

Parodia to będzie jak dalej będą stawiać na zastawianie się, silowanie i przepychanki jako najlepszy oręż do wygrania...

0

Dlatego jak tylko się da to wybieram paczkomat. Nie czekasz na nikogo całymi dniami a paczkę odbierasz sobie kiedy chcesz nawet w środku nocy

0

No gra ale sam pomyśl, że jak by była konkretną oferta pod 100 mln to by go sprzedali. Tak mi się przynajmniej wydaje bo pomimo że chłopak jest bardzo dobry to nie jest tak medialny jak Coutinho veratti czy Dembele

0

Bo gdyby działali to by coś było o tym słychać w mediach a gdyby złożyli jakąkolwiek ofertę to byłoby to ogłoszone publicznie. Pół okienka zmarnowali na Verattiego. Jedynie cieszę się że udało się Dembele kupić i wcale nie uważam że był astronomiczne drogi bo czuje ze od tego okienka będą to standardowe ceny za takie młode gwiazdki.

0

Tu nie chodzi o to że nie udało się kupić Coutinho, bo za tą kwotę jaką chciał Liverpool to była gruba przesada. Tu chodzi o to że nie został kupiony nikt do rozgrywania! Nam nie jest potrzebny na gwałt SPO tylko następca Xavi'ego. Kij z tym Cou ale obok nosa przeszli nam Seri, Lemar, Eriksen o Verattim nie wspomnę bo ten to akurat był nie do wyciągnięcia. To właśnie tu tkwi nieudolność tego zarządu - obrali zle priorytety i kurczowo trzymali się ich do końca okienka

0

A Eriksena wczoraj pokazał jak się gra na pozycji pomocnika... Dwie asysty i bramka. 24 lata... Zamiast kogoś takiego kupić to oni Di Marie chcieli

2

Jak dla mnie to powinien być ustanowiony nakaz posiadania klauzul w kontraktach piłkarzy. Ażeby nie ustanawiac niemożliwych klauzul typu miliard (CR7) powinny być one ustanowione na poziomie dziesieciolrotnosci zarobków. Np taki Coutinho (czysto hipotetycznie) zarabia 6mln na sezon klauzula wynosilaby 60 mln. Rynek byłby ciekawszy, nie byłoby przetrzymywania zawodników a na podwyżkach zyskaliby piłkarze

0

Jakoś kilka męczy grali bez niego i wszystko wygrali wysoko... Myślę że ulegną w końcu ale za kosmiczne pieniądze. Miejmy nadzieję że jak go kupią to spłacić się swoją grą jak Suarez

0

Szkoda ze w Barcelonie tak nie można strzelać tylko trzeba wejść z piłką do bramki...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?