BODŻER
Dołączył/a: sierpień 2011
Nysa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie? A jeszcze chwilę temu 99% kibiców Barcy (w tym i ja) dostawalo orgazmy na myśl że Isco może do nas przyjść
0
Haha :D o tym samym pomyślałem czytając ten artykuł
0
Też tak myślę. Za takie akcje i takie zagrywki zarząd powinien powiedzieć mu pa pa. Za tą kasę można spokojnie kupic Coutinho na LP i jakiegoś kozaka (Ericsson?) do środka i jeszcze zostanie ze 40mln
0
Przecież to tylko o to chodzi- nowy kontrakt, podwyżka i zwiększenie kwoty odstepnego z tych 222mln do miliarda czy innej kosmicznej kwoty jak u cr7
2
Ludzie! Nie dajcie zrobić się w balona! Przecież to zagrywka seniora żeby synek dostał podwyżkę i zbliżył się zarobkami do Messiego po podwyżce. A Barto to łyknie jak młody pelikan bo dobrze wie że jak Ney odejdzie to jego kadencja w trybie natychmiastowym się kończy!
9
Messi dostał nowy kontrakt i najwyższe zarobki to tatuś Neymara chce wymusić na klubie to samo. Założę się że o to właśnie chodzi- podwyżka i podniesienie klauzuli odstepnego tak żeby odstraszala jak w realu (np 1mld euro)
11
Semedo to boczny obrońca podłączający się do ataku wiec jakiś dryblingu musi mieć. A Mina to środkowy obronca- STOPER który zostaje z tyłu i broni. Czy Pique albo Umtiti maja drybling?
2
Masz 100% racji. Real praktycznie na każdą pozycje ma kogoś młodego, dobrego i perspyktywicznego na ławce. My póki co za Pique mamy Marlona i na tym nasza ławka się kończy. Jak kariery zakończą Iniesta, Messi i Suarez zarząd obudzi się z ręką w nocniku bo nagle trzeba będzie zrobić transfery za grubo ponad 300mln. I wtedy będzie płacz bo zamiast kupować teraz póki na rynku jest np taki Dembele z BVB to po co... Lepiej płakać za kilka sezonów że nie ma kogo kupić a ceny astronomiczne...
0
Skład prawie optymalny ale ja bym na prawą pomoc dał Verrattiego a na lewą Iniesta
1
Ale żeby facet chodził w damskim sportowym staniku?...
0
Ja też ale z naszym zarządem taki scenariusz jest bardzo prawdopodobny... A i jeszcze transferem do pomocy ogłasza powrót Roberto na swoją nominalna pozycję
0
Ale z ogólnym sensem wypowiedzi zgadzam się jak najbardziej
2
Łamie oczy twoja pisownia. Cza i poczeba ci słownika ;)
0
Chłopaki oświeccie mnie- VAR jest stosowany na tym Pucharze Konfederacji?
0
To strona o nie takiej tematyce
1
Masz 100% racji kolego. A dodatkowo już rok temu wiedział że Barca chciałaby mieć go u siebie
0
Nie jestem zwolennikiem jego "talentu" ale w końcówce sezonu pokazał że potrafi grać. Technikę ma, warunki fizyczne też to może Valverde wyciągnie z niego coś. Ciekaw jestem jak zaprezentowalby się Denis gdyby dostał taka ilość minut jak Portugalczyk.
0
Od dawna propaguje taką taktykę. Cały sezon Messi gra na pozycji mediapunty więc nie wiem czemu nie zrobić tego porządnie czyli sprowadzić kogoś na prawe skrzydło. W 4-2-3-1 byłby fajnie zageszczony środek pola z możliwością szybkiego rozwinięcia do ataku skrzydlem
1
Sandro ma zrobić więcej niż Messi albo CR7 podczas el clasico. Śmieszne są te wychwalania go i opierania na nim całej gry Malagi
0
Dokładnie. Spokojnie będzie z 0:5 albo i lepiej...
0
Idealnie napisane! PRAWDA!
0
Tylko tam wszystko zależało od nas. A tutaj od słabej Malagi i mocnego Realu
0
W przyszłym sezonie będą powtórki wideo więc miejmy nadzieję że takich sytuacji już nie bedzie
0
Pompowanie balonika z możliwością wygrania ligi. Szanse są zerowe. Nawet jak by Malaga nie rozkraczyła się Realowi i postawiła opór to i tak w obecnej formie białych nie mają szans nawet na remis
8
RAC1 ma zazwyczaj bardzo dobre i potwierdzane w przyszłości informacje. Z tego co pamiętam to wszystkie ich nie oficjalnie potwierdzone transfery były prawda
0
Zazdroszczę wam tej wiary w możliwość zwycięstwa Sevilli nad Realem... Oni tragicznie grają na wyjazdach. Z nami 3:0, z Atletico 3:1, nawet z Malaga przerżneli 4:2! Real wygra dzisiaj i to pewnie ze 4 im strzeli. Bardziej liczę że Malaga jakiś remis ugrać z Realem ale na majstra to i tak nie wystarczy...
0
I tu się z tobą kolego zgodzę! Czasami wystarczy 5 sezonów żeby stać się legendą!
4
A czym on obraził Ronaldinho? Prawdą? Gdyby Roni nie imprezował to mógł grać u nas jeszcze ze 4 lata. A póki co to Neymar idzie dokładnie jego ścieżką.
6
Nie chce żeby Unzue został naszym trenerem ale takie słowa z ust piłkarza do sztabu są karygodne i nie dopuszczalne! Jak dla mnie tylko Messi mógłby to wypowiedzieć w przepływie złości i to i tak zaraz przeprosić. Ale nie taki ktoś jak Neymar który woli lecieć na urodziny siostry niż grać mecz! Niech idzie śmiało. Za 200mln za niego kupimy Verattiego i Coutinho. Ten drugi zastąpi go z powodzeniem.
Zbulwersowalem się a to pewnie i tak plotka wyssana z palca
0
Coś te nasze transfery z Arsen4lu średnio nam wypadają. Chyba lepiej poszukać kogoś innego. Priorytet to ŚP. Co zostanie to na PO