BODŻER
Dołączył/a: sierpień 2011
Nysa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Macki Pereza są baaaardzo długie...
5
Padłem... Dobreee!
0
Idealny materiał szkoleniowy dla sędziów, jak absolutnie NIE sędziować
2
Dokładnie... Chociaż Atletico słabo ostatnio gra więc jest nadzieja
0
Na szczęście Rabiot gra na jak największe podwyższenie kontraktu w domu PSG. Nigdzie się z tamtąd nie ruszy. To samo było z Verattim
33
To wspaniałe że przyszło nam żyć w czasach piłkarskiego geniusza! Do tej pory nie było (i prędko nie będzie) takiego fenomenu jak Messi, człowieka który od tyłu lat jest najlepszy w swoim fachu i zachwyca nas co sezon!
0
Ale z Vidalem zamiast Rakitica można śmiało zaryzykować
0
Jak dla mnie to zbyt mdły ten kolor
0
Akurat pod wodzą Valverde bijemy wszystkie "rekordy". Nie przegraliśmy na stadionie X od 10 lat? następna kolejka Bang! przegrana.. Nie wygraliśmy z X drużyną od 2009r.? Bang! w następnym meczu wygrana. Dlatego myślę że pomimo trudnego meczu zwyciężymy
0
Owszem był taki caly mecz. Ludzie wieszają psy na Rafinhi (zgadzam się że nie zagrał dobrze) ale gorszy był Roberto i Rakitic, który oprócz asysty nie istniał.
0
Dokładnie. Twardo stoi na nogach, nie do przepychniecia i strzela z ciężkich pozycji, jak niegdyś nasz Luis
0
Ja bym brał Maxi Gomeza. Silny, wysoki (1.86 cm), szybki, z dobrym podaniem i przeglądem pola. Do tego zna świetnie PD, utrzymuje poziom od 3 sezonów grając w przeciętnej Celcie no i to rodak Suareza. Pierwszy sezon pobierałby nauki gry w Barcelonie od gryzonia, będąc jego zamienników a potem może pierwszym skład
0
Co innego budowanie morali a co innego zaklinanie rzeczywistości. Z tego co widzę to Realowi (zarządowi jak i kibicom) bliżej do huraoptymizmu niż racjonalnego optymizmu. Vinicius traktowany jako wybawca i bohater po dobrym spotkaniu z trzecioligowcem... A w Valladolid zagra słabo, spadnie na niego fala krytyki i chłopak zniszczony psychicznie
58
Widzę że w Madrycie panuje ponowny optymizm: drużyna odrodzona po wspaniałym zwycięstwie z trzecioligowym gigantem, a Vinicius jest znawca i następca CR7 :D dla nas to bardzo dobrze wróży
29
Abstrahując od Barcy to taka refleksja mnie wzięła: taka leonesa na swobodnie walczyłby o mistrzostwo grając w naszej ekstraklasie
0
A faktycznie, dzięki
0
Dzięki ;) to sporo wyjaśnia.
0
Koledzy i koleżanki (oraz redakcjo) czy ktoś posiada link lub info gdzie będzie można zobaczyć dziś naszą Barcelonkę?
0
To akurat wiem i że robi to w współpracy z azjatami (m. in. Z Rakuten) ale nie słyszałem nic o interesach z Ramosem. W może autorka tekstu rozwinie temat?
15
Jaką firmę Pique prowadzi z Ramosem?
3
Valverde ma łeb zalany betonem. Na skrzydle zagra Roberto który będzie miał więcej zadań defensywnych bo dla naszego trenera najważniejsza jest obrona a nie atak
0
W wieku 32 lat ciężko mi znaleźć zadania dla siebie
3
Spokojnie dałoby się go zmieścić w składzie razem z Dembele. System 4-2-3-1
Suarez
Neymar - Messi - Dembele
Coutinho - Busquets
Alba - Umtiti - Pique - Semedo
Ter Steigen
Ney z Cou mogliby wymieniać się pozycją i siać spustoszenie :)
0
Jeszcze Roberto jak wróci
2
Bardzo dobry ŚO. Z obecną formą Pique, walczyłby z Langletem o grę w pierwszym składzie u boku Umtitiego
0
Zgadzam się z Tobą kolego. Argentyna jest obecnie cienka jak d**a węża. Brazylia powinna siebie z nimi spokojnie poradzić. Dla reprezentacji ojczyzny Messiego jedynym ratunkiem będzie zatrudnienie Simeone.
0
Nie oglądałem meczu Hiszpanów ale Anglia musiała mieć genialną pierwszą połowę a w drugiej nie istniała- wnioskując po statystykach i oddanych 3 strzałach w całym spotkaniu
0
Ja w ogólne nie zauważyłem że on był przy piłce. Te statystyki które podał Ściach są dla mnie szokiem. Jednak wnioskuję z tego, że pewnie większość tych podań była na odległość max 5 m...
0
A to nie wiedziałem. Chłop byłby lepszy niż CR7 gdyby nie te kontuzje
0
Swoją drogą to tragedia bo zostajemy z Panem Prezesem sabotażystą bez formy i Langletem a zbliża się mega ciężki okres