6

Macki Pereza są baaaardzo długie...

5

Padłem... Dobreee!

0

Idealny materiał szkoleniowy dla sędziów, jak absolutnie NIE sędziować

2

Dokładnie... Chociaż Atletico słabo ostatnio gra więc jest nadzieja

0

Na szczęście Rabiot gra na jak największe podwyższenie kontraktu w domu PSG. Nigdzie się z tamtąd nie ruszy. To samo było z Verattim

33

To wspaniałe że przyszło nam żyć w czasach piłkarskiego geniusza! Do tej pory nie było (i prędko nie będzie) takiego fenomenu jak Messi, człowieka który od tyłu lat jest najlepszy w swoim fachu i zachwyca nas co sezon!

0

Ale z Vidalem zamiast Rakitica można śmiało zaryzykować

0

Jak dla mnie to zbyt mdły ten kolor

0

Akurat pod wodzą Valverde bijemy wszystkie "rekordy". Nie przegraliśmy na stadionie X od 10 lat? następna kolejka Bang! przegrana.. Nie wygraliśmy z X drużyną od 2009r.? Bang! w następnym meczu wygrana. Dlatego myślę że pomimo trudnego meczu zwyciężymy

0

Owszem był taki caly mecz. Ludzie wieszają psy na Rafinhi (zgadzam się że nie zagrał dobrze) ale gorszy był Roberto i Rakitic, który oprócz asysty nie istniał.

0

Dokładnie. Twardo stoi na nogach, nie do przepychniecia i strzela z ciężkich pozycji, jak niegdyś nasz Luis

0

Ja bym brał Maxi Gomeza. Silny, wysoki (1.86 cm), szybki, z dobrym podaniem i przeglądem pola. Do tego zna świetnie PD, utrzymuje poziom od 3 sezonów grając w przeciętnej Celcie no i to rodak Suareza. Pierwszy sezon pobierałby nauki gry w Barcelonie od gryzonia, będąc jego zamienników a potem może pierwszym skład

0

Co innego budowanie morali a co innego zaklinanie rzeczywistości. Z tego co widzę to Realowi (zarządowi jak i kibicom) bliżej do huraoptymizmu niż racjonalnego optymizmu. Vinicius traktowany jako wybawca i bohater po dobrym spotkaniu z trzecioligowcem... A w Valladolid zagra słabo, spadnie na niego fala krytyki i chłopak zniszczony psychicznie

58

Widzę że w Madrycie panuje ponowny optymizm: drużyna odrodzona po wspaniałym zwycięstwie z trzecioligowym gigantem, a Vinicius jest znawca i następca CR7 :D dla nas to bardzo dobrze wróży

29

Abstrahując od Barcy to taka refleksja mnie wzięła: taka leonesa na swobodnie walczyłby o mistrzostwo grając w naszej ekstraklasie

0

A faktycznie, dzięki

0

Dzięki ;) to sporo wyjaśnia.

0

Koledzy i koleżanki (oraz redakcjo) czy ktoś posiada link lub info gdzie będzie można zobaczyć dziś naszą Barcelonkę?

0

To akurat wiem i że robi to w współpracy z azjatami (m. in. Z Rakuten) ale nie słyszałem nic o interesach z Ramosem. W może autorka tekstu rozwinie temat?

15

Jaką firmę Pique prowadzi z Ramosem?

3

Valverde ma łeb zalany betonem. Na skrzydle zagra Roberto który będzie miał więcej zadań defensywnych bo dla naszego trenera najważniejsza jest obrona a nie atak

0

W wieku 32 lat ciężko mi znaleźć zadania dla siebie

3

Spokojnie dałoby się go zmieścić w składzie razem z Dembele. System 4-2-3-1
Suarez
Neymar - Messi - Dembele
Coutinho - Busquets
Alba - Umtiti - Pique - Semedo
Ter Steigen
Ney z Cou mogliby wymieniać się pozycją i siać spustoszenie :)

0

Jeszcze Roberto jak wróci

2

Bardzo dobry ŚO. Z obecną formą Pique, walczyłby z Langletem o grę w pierwszym składzie u boku Umtitiego

0

Zgadzam się z Tobą kolego. Argentyna jest obecnie cienka jak d**a węża. Brazylia powinna siebie z nimi spokojnie poradzić. Dla reprezentacji ojczyzny Messiego jedynym ratunkiem będzie zatrudnienie Simeone.

0

Nie oglądałem meczu Hiszpanów ale Anglia musiała mieć genialną pierwszą połowę a w drugiej nie istniała- wnioskując po statystykach i oddanych 3 strzałach w całym spotkaniu

0

Ja w ogólne nie zauważyłem że on był przy piłce. Te statystyki które podał Ściach są dla mnie szokiem. Jednak wnioskuję z tego, że pewnie większość tych podań była na odległość max 5 m...

0

A to nie wiedziałem. Chłop byłby lepszy niż CR7 gdyby nie te kontuzje

0

Swoją drogą to tragedia bo zostajemy z Panem Prezesem sabotażystą bez formy i Langletem a zbliża się mega ciężki okres

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?