BODŻER
Dołączył/a: sierpień 2011
Nysa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessiUltras tiaa tylko rlta rozmowa mogła wyglądać tak
Messi: a z Madrytem gadałeś, chciałbyś do nich iść?
Ney: nie no co ty, dzwonili do mnie ale ich zbyłem.
Nie wiemy jak ta rozmowa wyglądała więc takie gdybanie jest daremne
0
@kaamil1910 dokładnie kolego. Messi już na zdrowiu podupada i ciekawe kto ten wózek będzie ciągnąć podczas jego absencji. Bo coś mi się nie chce wierzyć że młodzi dadzą radę w starciu w LM czy z Valenci, Atletico, itp
0
Opanujcie się w tej uleuforii po meczu z Betisem. Przyjdzie zagrać w LM, albo mecz z Sevillą, Valencia, Villarrealem że już o klubach z Madrytu nie wspomnę. Zobaczymy wtedy czy młodzi pociągną grę za Messiego. Nasz piłkarski bóg jest już wyeksploatowany latami grania na najwyższym poziomie. Potrzebny nam ktoś kto będzie ciągnął grę w ataku.
20
@FCBCZESIO27 polska język,trudna język
0
@Marjando mnie z początku też ale już przywyklem :)
0
@Marjando założeń sobie konto u bukmachera STS. Zrobisz pierwsza wpłatę i masz cała La Ligę do końca sezonu
0
@kuffs niestety nawet jak przegramy wysoko to Bartuś stwierdzi że to przez brak messiego, Suareza, Dembele, a nie trenerską impotencję Valverde
0
W zeszłym sezonie STS transmitował La Lige. Orientuje się ktoś czy w tym sezonie również?
5
@pawel_was masz rację. Nie oglądaj już więcej Barcy, usuń konto na tym portalu i przerzuć się z kibicowaniem na jakiś inny klub.
0
Na jakiej pozycji on grał w meczu z Bilbao?
6
Dajecie się wkręcić z tym Realem. Oni kupili Hazarda, który jest LS. Belg nie zostanie przesunięty do środka pola bo to nie jego pozycja. Poza tym jest jeszcze Vinicius. Biali chcą nam podbić cenę i może grać na zwłokę żebyśmy nie kupili Neya. Perez dobrze wie że Neymar u nas, plus Griezman i de Jong oznaczają pozamiataną ligę bo z takim składem (nawet po ich wzmocnieniach) nie mają podjazdu
1
@swiergol2 u nas nie ma w składzie LS z prawdziwego zdarzenia. Cotinho to typowa 10, Dembele to prawoskrzydłowy który na siłę jest pchany na lewą stronę. Griezman powinien grać za Suareza, na pewno nie na LS. Nasza gra obecnie wygląda tak że Messi schodzi do środka i nie mamy skrzydeł w ogóle.
1
@barteq dobrze powiedziane bordowo-granatowy bracie;)
1
Real kupił kiedyś Modrica i my musieliśmy odgapic kupując swojego Chorwata. Teraz my kupiliśmy Holendra i Real chce odgapic :)
0
@diablozgr ja pamiętam że kilkukrotnie Real odwoływał się od żółtych kartek z pozytywnym skutkiem
0
@Malvor jeden w środku pola a drugi na szpicy żeby balans był jeszcze lepszy
0
Nie chcieli Audi jeździć to będą teraz mieć Seaty :D
0
Już oficjalnie ogłoszone że Cupra
1
@Maker0 bardzo mądrze napisałeś. Dla 2 mln chwilowego zysku stracimy kilkanaście/dziesiąt mln które można było zarobić gdyby się rozwijał.
Nie wspominając już o tym że mógł być zmiennikiem Alby i by było git
1
"Musimy również trzymać się naszego stylu"- to pod jego wodzą drużyna ma jakiś styl?
4
Miły gest ze strony Aleni. Jako wychowanek mógł chcieć pokazać swoją "wyższość" i stwierdzić że on jest ważniejszy a nowy niech wybiera z tego co jest wolne. Widać że chłopaki chcą ze sobą grać i się dogadywać
0
@Daro222 a na szpicy dalej Suarez bez zmiennika i pod koniec sezonu jadący na oparach
2
@Matius_ faktycznie dwa karne ewidentne. Zwłaszcza ten faul Alvesa, który nie był zainteresowany piłka tylko wycięciem Argentyńczyka
11
Spokojnie Panowie... Jak to mówią "calma, calma" :) pismaki gówno wiedzą ile kasy i kogo oferuje Barca dla PSG. Równie dobrze mogą pisać że chcemy dać Messiego i 100 mln. Dopóki nie będzie oficjalki nie ma się co podniecać. Sam mam nadzieję że dadzą kasę + Rakiete bo oddanie Dembele byłoby absurdem
0
I tutaj przepisy FFP nie są stosowane. Uważam że powinno być ograniczenie płacowe dla piłkarzy w określonym wieku. Tak żeby mogli się rozwijać i grać a nie koniecznie jak najszybciej przechodzić do gigantów i grzać ławę. Wprowadzić np maksymalna pensje dla piłkarzy do 17 r. ż, potem do 19 i 21. Powyżej dwudziestu jeden lat już bez ograniczeń. Umożliwiło by to konkurowanie mniejszym klubom w pozyskiwaniu talentów i korzystnej ich odsprzedaży
0
@LuckyFCB gdyby tak było to jego agenci urabialiby jakiś klub który ma dobre relacje z PSG a nie akurat Barce. On chce wrócić do swoich kumpli z boiska i poza niego. Z Messim i Suarezem dzielil szatnię i życie prytawne
5
@RosjaninBut i 99,9% jego wrzutek było niecelnych
4
@mariosss20 jeszcze żebyś umiejętności miał podobne to cała Polska nosiła by cię na rękach ;)
0
@cyron1 dokładnie. Nie kisic go na ławce tylko np na dwa sezony wypożyczyć do klubu gdzie chcą go na pierwszy skład
0
Wprowadzać trzeba Mousse Wague a nie emeryta Alvesa.