BODŻER
Dołączył/a: sierpień 2011
Nysa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"As" jak zwykle w formie. Jedyna już hiszpańska drużyna awansuje a oni uznają że CR7 bardziej zasługuje na okładkę...
2
Jeśli Messi dawno czegoś nie robił, plus wku(r)w na Smalling'a i można śmiało u buka obstawiać gola naszego D10S
5
Messi: od 6 lat nie strzelilem gola w ćwierćfinale LM? POTRZYMAJ MI PIWO!!!
1
Dokładnie. Vidal zagra na DM i będzie git
2
Już zapomnieli że w zeszłym sezonie to Umtiti był lepszy od Pique, a obecne rozgrywki są do zapomnienia przez kontuzję
9
Po zakończeniu kariery przez Messiego trofeo Pichichi powinno zmienić nazwę na trofeo Messi!
3
Zapomniałem że Suarez nie jest zjeżdżany, jest młodziutki i ma zamiennika.
0
Niechh Real przegra jeszcze kilka spotkań w tym (i tak stracinym) sezonie to zobaczymy czy Perez będzie mieć cierpliwość do wybawcy Zidane'a
1
Od razu pomyślałem o tym artykule. Nadmuchana bańka legendy i jeszcze bardziej Nadmuchane ego tego czlowieka
0
Ja myślałem że ten var jest po to żeby faul potwierdzić a marcianiak spalonego sprawdza...
0
Też myślę że Coutinho ex aequo na pierwszym miejscu z typem redakcji
1
Budzi go wołając:
leo326 wstawaj, zesr**eś się :D
Be urazy, nic osobistego, tak mi się skojarzył mem;)
0
Wg ciebie kupią wszystkich tych graczy na raz?
11
Ja się cieszę z powrotu Zizu. Jak mówi przysłowie: nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. I to po tak krótkim czasie. To będzie niewypał i to piękny :D
12
Chelsea w życiu nie puści Hazarda przy banie transferowym
8
Czyli w finale CdL Valencia będzie mogła robić co będzie chciała bo kartki zostaną w kieszeni sędziego
7
Na przyszły sezon Real podobno będzie grał w czarnych domowych koszulkach upamiętniajacych żałobę po obecnym tryplecie
1
Mi się Valdes przypomniał i jego "kiwki" i babole :D
0
Ładna gra i zwycięstwo. My jesteśmy Barceloną a nie Chelsea za Mourinho i mamy grać piłkę efektowną i efektywną
0
Gdyby nie tragiczna skuteczność białych w pierwszej połowie byłoby 3-0 dla mierd. Nasz środek pola nie istniał. Tylko blyskotliwosc Dembele i otworzenie się realu dały nam awans
1
Pięknie to ująłeś! Od slomianego snopka pilka może się odbić i wpaść do bramki, a Suarez tak przyjmie że wybije w aut...
2
Tak jak kolega ryba84 wspomniał - będą plecy albo remis. Oni się wypompowali z francuzami i z Sevilla będą stać jak kołki cały mecz
0
Oby w meczu z Lyonem nie byli myślami przy meczu z Sevillą...
0
To wg ciebie Pique też słabo?
1
Niestety nasz prezes patrzy tylko na kasę. Póki co jest sukces na krajowym podwórku więc zyski są na plus. A skoro maszyna zarabia to nie warto nic zmieniać
6
[*] żegnaj piękny stylu gry Barcelony ;(
0
Kolego to że jesteś zwolennikiem Valverde widać po komentarzach nie od dziś. Obecnej gry Barcelony nie da się oglądać i jest to zasługa trenera. Gość jest nastawiony na defensywnych football, boi się zaryzykować, woli grać zachowawczo. Klepanie piłki, stojąc w miejscu, na połowie boiska- to jest styl Valverde. Potem podanie do Messiego i może wyczerpuje jakąś bramkę albo asystę.
9
Po sezonie zarząd musi podziękować Valverde za współpracę! Po co nam szybcy piłkarze jak Semedo, Dembele, Malcom jak ich potencjał jest marnowany! Przecież oni grają jak by mieli zakaz gry z kontry!
A Athletic powolutku sobie wraca i 6 obrońców gotowych do bronienia
3
Pokochałem kiedyś Barcelonę i La Lige za piękny, techniczny i finezyjny football. Dzisaj sędzia pomylił piłkę nożną z rugby. Jak można przymykac oko na tak chamskie przerywanie akcji?!
0
No i zagra. Tylko lipa ze rzuca Malcoma na tak głęboka wodę