Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na koniec piłkarz zabawił się w jasnowidza, mówiąc: "Czemu nie powtórzyć sezonu, takiego jak poprzedni?
No właśnie :) Czemu ? :)
0
CyraxFallassion:
Ani trochę nie zazdroszczę Realowi Madryt :) Gdzieś akurat to pisałem w innym temacie chyba w tym o Kierrisonie :)
0
Jeśli nie jest używany to ja bym go sprzedał :) Troszkę kasy do nas pójdzie.
Dobrze mówisz kosciej7 .... Teraz zwycięstwo nad Realem 1-0 będzie o wiele lepiej smakowało niż 6-2 na Bernabeu :]
0
Dzięki za uwagę :) Teraz jeszcze raz patrze i widzę że się pomyliłem ... ale to nie zmienia faktu to co mówiłem :)
0
Na początku wszystko wygląda Ok ... tylko jest jedna niewiadoma .... czy zawodnik sobie poradzi w lidze hiszpańskiej :)
Nie wiem jak kibice Realu mogą znieść te gwiazdy światowego futbolu które po 2-3 latach wygasają :) A przecież podobno także mają świetnych wychowanków: Gago, Higuain :) A i tak na siłe chcą mieć gwiazde :]
Visca el Barca ! oby tak dalej .....
0
Ciesze się że w odkryciu sezonu jest Dani Alves :) Przyznam szczerze że jest jednym z moich najbardziej ulubionych piłkarzy FcBarcy :)
5% uwarza że to nie był sezon "wybitny" - to znaczy że według nich był sezon stracony ?
Ławka za krótka i to zdecydowanie :) Całe szczęście że w tym roku nie było większych kontuzji :)
0
Gratulacje :)
0
Jeśli zawodnicy go chcą, jeśli większość kibiców go chce to czas przyśpieszyć rozmowy w sprawie transferu Davida Villi :)
0
Naprawdę dobry zawodnik .... szacunek.
0
Miejmy nadzieję że to będzie pierwszy transfer Barcelony :) tak długo oczekiwany ...
0
Mała poprawka ... mecze z Totenhamem i Al-Ahly w Lipcu :)
0
Jeśli pan Valdes nie przystaje na warunki klubu to Asenjo byłby na jego miejsce idealny :) Sprzedać Valdesa, kupić Sergio i wyjdziemy nawet na + :)
Ciekawe kogo wybrał David .... na stronie Realu też o tym piszą :)
0
Młody, zdolny bramkarz :) Oby kontrakt został z powodzeniem podpisany.
0
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Villa-pilkarzem-Realu-Madryt,wid,11218404,wiadomosc.html?ticaid=18357
Szkoda .... choć nadzieja umiera ostatnia :(