0

Na koniec piłkarz zabawił się w jasnowidza, mówiąc: "Czemu nie powtórzyć sezonu, takiego jak poprzedni?

No właśnie :) Czemu ? :)

0

CyraxFallassion:

Ani trochę nie zazdroszczę Realowi Madryt :) Gdzieś akurat to pisałem w innym temacie chyba w tym o Kierrisonie :)

0

Jeśli nie jest używany to ja bym go sprzedał :) Troszkę kasy do nas pójdzie.

Dobrze mówisz kosciej7 .... Teraz zwycięstwo nad Realem 1-0 będzie o wiele lepiej smakowało niż 6-2 na Bernabeu :]

0

Dzięki za uwagę :) Teraz jeszcze raz patrze i widzę że się pomyliłem ... ale to nie zmienia faktu to co mówiłem :)

0

Na początku wszystko wygląda Ok ... tylko jest jedna niewiadoma .... czy zawodnik sobie poradzi w lidze hiszpańskiej :)

Nie wiem jak kibice Realu mogą znieść te gwiazdy światowego futbolu które po 2-3 latach wygasają :) A przecież podobno także mają świetnych wychowanków: Gago, Higuain :) A i tak na siłe chcą mieć gwiazde :]

Visca el Barca ! oby tak dalej .....

0

Ciesze się że w odkryciu sezonu jest Dani Alves :) Przyznam szczerze że jest jednym z moich najbardziej ulubionych piłkarzy FcBarcy :)

5% uwarza że to nie był sezon "wybitny" - to znaczy że według nich był sezon stracony ?

Ławka za krótka i to zdecydowanie :) Całe szczęście że w tym roku nie było większych kontuzji :)

0

Gratulacje :)

0

Jeśli zawodnicy go chcą, jeśli większość kibiców go chce to czas przyśpieszyć rozmowy w sprawie transferu Davida Villi :)

0

Naprawdę dobry zawodnik .... szacunek.

0

Miejmy nadzieję że to będzie pierwszy transfer Barcelony :) tak długo oczekiwany ...

0

Mała poprawka ... mecze z Totenhamem i Al-Ahly w Lipcu :)

0

Jeśli pan Valdes nie przystaje na warunki klubu to Asenjo byłby na jego miejsce idealny :) Sprzedać Valdesa, kupić Sergio i wyjdziemy nawet na + :)

Ciekawe kogo wybrał David .... na stronie Realu też o tym piszą :)

0

Młody, zdolny bramkarz :) Oby kontrakt został z powodzeniem podpisany.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?