Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves wymusił swoją piątą żółtą kartkę
Brazylijczyk dokładnie wypełnił instrukcje Guardioli i nie zawahał się wymusić żółtą kartkę. Otrzymał ją pod koniec spotkania, za opóźnianie wyrzutu piłki z autu. Po przymusowej absencji w kolejnym meczu ligowym, zapewni sobie tym samym czyste konto kartkowe w nadchodzących ważnych potyczkach.
To mnie najbardziej rozbawiło :) Słuszna decyzja, bardzo dobrze przelana na papier przez naszych redaktorów :)
0
Inwestuje w Plusa :) Dość oglądania na necie, lepiej zapłacić i cieszyć się normalnie meczem :]
Vamos !
0
Wylozujcie Cules :) Messi zagrał gorszy mecz, prawda, ależ ile można grać na mega extra wysokim poziomie ? Ważne, aby zagrał bardzo dobrze w ważniejszych meczach ( Arsenal, Real ).
Cieszy wygrana, lidera mamy i tak powinno być :)
Vamos :]
0
Ale ta kartka Messiego nie potrzebna :) Sędzie z Madrytu więc wiecie :) Florcio Perez pewnie dał mu sporo gotówki aby na Gran Derbi było bliżej wyeleminowania Messiego :D
Vamos ;)
0
Dziękujemy za walkę i zwycięstwo !!!
Vamos Barcelona !!! :)
0
Bardzo ciężki mecz dla naszych, co za tym idzie bardzo nudny, miejmy nadzieję że będzie tak jak z Valencią :)
Vamos !
0
jakie hasło ?
0
jakie hasło ?
0
Do dzieła :) Vamos !
0
Nie ma na N meczów ligowych Barcelony :)
0
Ja n mam na samej kablówce więc jest OK :]
nuke:
płacisz za cały pakiet plusa 70zł czy odkodowałeś tylko jeden kanał ? C+
0
Lisek :) Jak wielu z nas, choć zastanawiam się nad kupnem Plusa :] stacja przedłużyła prawa do naszej ligi hiszpańskiej więc warto :]
Vamos
0
DinaczClue
Brawo, prawdziwy kibic Barcelony ... pisze się Vamos a nie Wamos.
Mam nadzieję że to tylko pomyłka a nie brak wiedzy, bo jeśli brak wiedzy to sezonowiec pewnie :]
0
Ostatnie mecze przeciwko tej drużynie nie były jak widać najlepsze, obecnie Osasuna przechodzi poważny kryzys plus kontuzje, w jutrzejszym meczu nie widzę innego wyniku jak pewna wygrania Barcelony :)
Vamos :]
0
Cały Messi :) Skromny i pracowity :) Mam nadzieję że dobrze pokaże się na mundialu w RPA :)
Vamos
0
Jeśli miałby nie grać na 100% swoich możliwości to niech nie gra, ja go oczywiście rozumiem, mam nadzieję tylko że na boisku pokaże dobrą grę i potwierdzi że gra obecnie dla Barcelony a nie dla Arsenalu.
Vamos
0
d4mi4n:
Narazie ty tu nie myślisz :) jakbyś nie zauważył to była ironnia z mojej strony, śmiechem żartem.
Więc powodzenia w myśleniu :) powodzenia -> bo na razie ty tu nie myślisz :]
Vamos
0
Trochę nudne się to już robi :) Wiemy że jest najlepszy, każdą wypowiedź będziemy dawali na nasz serwis ? ilu trenerów tyle tych samych opinii o LEO, jest najlepszy, nie powód aby każdą wypowiedź dawać tutaj.
0
"Oni mają problemy z defensywą i odzyskiwaniem piłki w środku boiska. To nie są ich atuty".
Tyle to i ja wiem :) Bardzo się nie wysilił, ciekawe ile czasu potrzebował aby to wymyślić :]
Vamos :)
0
Za bardzo nie rozumiem jak to ściągać, każe mi coś płacić heh :]
0
Masz rację, jak Ibra zacznie strzelać to Ci co teraz wieszają na nim psy będą jego największymi fanami :) Takie to już życie :]
0
WhitePrince
Bardzo mądre słowa, jak widziałeś też jego post skomentowałem :) Dobrze że ktoś podziela moje zdanie :]
0
kacperinho15
Słuchaj, o ile wiem każdy kiedyś zaczynał kibicować "danej" drużynie więc tutaj tak ostro o tym nie pisz.
Ważne jest to aby z tych co zaczęli kibicować nie dawno wyrośli prawdziwi kibice na dobre i na złe :)
0
Pyrzo_Barca
To były dobre czasy :) hehe, szczególnie w letnim okienku transferowym wszyscy ( prawie ) zachwycali się że jak Eto strzelił tyle bramek to co dopiero Ibra ( jeszcze w grę wchodził David Villa )
0
Kuba1899
Pierwszy mecz Arsenal - Barcelona będzie na 99% transmitowany ponieważ drugim meczem tego dnia jest mecz Inter - CSKA :)
Więc nie ma innej możliwości, nasz mecz jest hitem ćwierćfinałów.
Pozdrowienia :)
0
Strasznie ciężki terminarz ale wierzę w nasz zespół ze sobie poradzi.
Coś czuję że to może być decydujący tydzień dla Barcelony :)
0
Nic nie działa
0
TO JEST NAPRAWDĘ, żaden link nie działa :(
0
Jeszcze 2 godziny i 4 minuty :)
0
Jeszcze nie wiem gdzie obejrzę :) Na pewno SopCast :)
Pozdrawiam i miłego ( szczęśliwego ) meczu :)