0

Alves wymusił swoją piątą żółtą kartkę

Brazylijczyk dokładnie wypełnił instrukcje Guardioli i nie zawahał się wymusić żółtą kartkę. Otrzymał ją pod koniec spotkania, za opóźnianie wyrzutu piłki z autu. Po przymusowej absencji w kolejnym meczu ligowym, zapewni sobie tym samym czyste konto kartkowe w nadchodzących ważnych potyczkach.

To mnie najbardziej rozbawiło :) Słuszna decyzja, bardzo dobrze przelana na papier przez naszych redaktorów :)

0

Inwestuje w Plusa :) Dość oglądania na necie, lepiej zapłacić i cieszyć się normalnie meczem :]

Vamos !

0

Wylozujcie Cules :) Messi zagrał gorszy mecz, prawda, ależ ile można grać na mega extra wysokim poziomie ? Ważne, aby zagrał bardzo dobrze w ważniejszych meczach ( Arsenal, Real ).

Cieszy wygrana, lidera mamy i tak powinno być :)

Vamos :]

0

Ale ta kartka Messiego nie potrzebna :) Sędzie z Madrytu więc wiecie :) Florcio Perez pewnie dał mu sporo gotówki aby na Gran Derbi było bliżej wyeleminowania Messiego :D

Vamos ;)

0

Dziękujemy za walkę i zwycięstwo !!!

Vamos Barcelona !!! :)

0

Bardzo ciężki mecz dla naszych, co za tym idzie bardzo nudny, miejmy nadzieję że będzie tak jak z Valencią :)

Vamos !

0

jakie hasło ?

0

jakie hasło ?

0

Do dzieła :) Vamos !

0

Nie ma na N meczów ligowych Barcelony :)

0

Ja n mam na samej kablówce więc jest OK :]

nuke:

płacisz za cały pakiet plusa 70zł czy odkodowałeś tylko jeden kanał ? C+

0

Lisek :) Jak wielu z nas, choć zastanawiam się nad kupnem Plusa :] stacja przedłużyła prawa do naszej ligi hiszpańskiej więc warto :]

Vamos

0

DinaczClue

Brawo, prawdziwy kibic Barcelony ... pisze się Vamos a nie Wamos.

Mam nadzieję że to tylko pomyłka a nie brak wiedzy, bo jeśli brak wiedzy to sezonowiec pewnie :]

0

Ostatnie mecze przeciwko tej drużynie nie były jak widać najlepsze, obecnie Osasuna przechodzi poważny kryzys plus kontuzje, w jutrzejszym meczu nie widzę innego wyniku jak pewna wygrania Barcelony :)

Vamos :]

0

Cały Messi :) Skromny i pracowity :) Mam nadzieję że dobrze pokaże się na mundialu w RPA :)

Vamos

0

Jeśli miałby nie grać na 100% swoich możliwości to niech nie gra, ja go oczywiście rozumiem, mam nadzieję tylko że na boisku pokaże dobrą grę i potwierdzi że gra obecnie dla Barcelony a nie dla Arsenalu.

Vamos

0

d4mi4n:

Narazie ty tu nie myślisz :) jakbyś nie zauważył to była ironnia z mojej strony, śmiechem żartem.

Więc powodzenia w myśleniu :) powodzenia -> bo na razie ty tu nie myślisz :]

Vamos

0

Trochę nudne się to już robi :) Wiemy że jest najlepszy, każdą wypowiedź będziemy dawali na nasz serwis ? ilu trenerów tyle tych samych opinii o LEO, jest najlepszy, nie powód aby każdą wypowiedź dawać tutaj.

0

"Oni mają problemy z defensywą i odzyskiwaniem piłki w środku boiska. To nie są ich atuty".

Tyle to i ja wiem :) Bardzo się nie wysilił, ciekawe ile czasu potrzebował aby to wymyślić :]

Vamos :)

0

Za bardzo nie rozumiem jak to ściągać, każe mi coś płacić heh :]

0

Masz rację, jak Ibra zacznie strzelać to Ci co teraz wieszają na nim psy będą jego największymi fanami :) Takie to już życie :]

0

WhitePrince

Bardzo mądre słowa, jak widziałeś też jego post skomentowałem :) Dobrze że ktoś podziela moje zdanie :]

0

kacperinho15

Słuchaj, o ile wiem każdy kiedyś zaczynał kibicować "danej" drużynie więc tutaj tak ostro o tym nie pisz.

Ważne jest to aby z tych co zaczęli kibicować nie dawno wyrośli prawdziwi kibice na dobre i na złe :)

0

Pyrzo_Barca

To były dobre czasy :) hehe, szczególnie w letnim okienku transferowym wszyscy ( prawie ) zachwycali się że jak Eto strzelił tyle bramek to co dopiero Ibra ( jeszcze w grę wchodził David Villa )

0

Kuba1899

Pierwszy mecz Arsenal - Barcelona będzie na 99% transmitowany ponieważ drugim meczem tego dnia jest mecz Inter - CSKA :)

Więc nie ma innej możliwości, nasz mecz jest hitem ćwierćfinałów.

Pozdrowienia :)

0

Strasznie ciężki terminarz ale wierzę w nasz zespół ze sobie poradzi.

Coś czuję że to może być decydujący tydzień dla Barcelony :)

0

Nic nie działa

0

TO JEST NAPRAWDĘ, żaden link nie działa :(

0

Jeszcze 2 godziny i 4 minuty :)

0

Jeszcze nie wiem gdzie obejrzę :) Na pewno SopCast :)

Pozdrawiam i miłego ( szczęśliwego ) meczu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?