0

LEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESI TERAZ :D

0

INIEEEEEEESTA

0

Iniesta teraz przemawia :D

0

ZA CHWILĘ wzniesiemy PUCHAR !

0

XAVI TERAZ :D

0

http://www.tv3.cat/directes

DEKORACJA

na górze włączcie te zielony wyraz co wydać tylko w połowie

0

PEP przemawia ! :D

0

0

ZARAZ WZNIESIEMY !!!!!!! PUCHAR

0

Chłopaki aż ciarki przechodzą jak to oglądam !

http://www.tv3.cat/directes

DEKORACJA

0

0

0

0

0

0

adrianek, sezonowców przybędzie do Interu lub Bayernu w zależności kto wygra Ligę Mistrzów :)

0

Ktoś ma link do dekoracji ? :)

0

U mnie włączony na cały regulator :) Hymn naszej Barcelony !

0



:D

Vamos ! CAMPEONES !

0

hmm, chyba już przełączyli na Górnik, więc mój link nie aktualny :)

0

Pl komentarz koronacji:

http://studiosi24.ubf.pl/news.php

Proszę posłuchajcie :D

0

SI.SI.SI

Liga jest tutaj ! :D

Vamos !

0

CAMPEONES !!!!!!!

0

Transmisje padły ale CAMPEONES jest nasze :D

Vamos !

0

Obaj dobrzy zawodnicy, marzenie jest mieć ich w naszym zespole :) na pewno by sprawili nam wiele radości ...

Vamos !

0

Źle mnie zrozumiałeś, tutaj połowa z tych ludzi nie zważając na reakcje naszych zawodników (czyt. Barcelony ) mówi Villa nie dla nas, mam gdzieś to co myślą zawodnicy Barcelony, ja chcę tak, nie ważne co chce Messi.

0

Nie ważne że zawodnicy go chcą, ważniejsze są uwagi ludzi z Polski :)

Żałosne.

Vamos ! :)

0

I tak wygramy ;)

Vamos !

0

Jestem za, wielkie wzmocnienie dla naszego klubu

Vamos !

0

Teraz to rozmawiamy na poziomie :) Najważniejsze jest na razie to abyśmy zdobyli Mistrzostwo :)

Nawet nie wiesz że w wakacje też nie będziemy się nudzić co do transferowych plotek :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?