Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
LEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO MEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEESI TERAZ :D
0
INIEEEEEEESTA
0
Iniesta teraz przemawia :D
0
ZA CHWILĘ wzniesiemy PUCHAR !
0
XAVI TERAZ :D
0
http://www.tv3.cat/directes
DEKORACJA
na górze włączcie te zielony wyraz co wydać tylko w połowie
0
PEP przemawia ! :D
0
http://www.tv3.cat/directes
DEKORACJA
0
ZARAZ WZNIESIEMY !!!!!!! PUCHAR
0
Chłopaki aż ciarki przechodzą jak to oglądam !
http://www.tv3.cat/directes
DEKORACJA
0
http://www.tv3.cat/directes
DEKORACJA
0
http://www.tv3.cat/directes
DEKORACJA
0
http://www.tv3.cat/directes
DEKORACJA
0
http://www.tv3.cat/directes
DEKORACJA
0
http://www.tv3.cat/directes
DEKORACJA !!!!
0
adrianek, sezonowców przybędzie do Interu lub Bayernu w zależności kto wygra Ligę Mistrzów :)
0
Ktoś ma link do dekoracji ? :)
0
U mnie włączony na cały regulator :) Hymn naszej Barcelony !
0
:D
Vamos ! CAMPEONES !
0
hmm, chyba już przełączyli na Górnik, więc mój link nie aktualny :)
0
Pl komentarz koronacji:
http://studiosi24.ubf.pl/news.php
Proszę posłuchajcie :D
0
SI.SI.SI
Liga jest tutaj ! :D
Vamos !
0
CAMPEONES !!!!!!!
0
Transmisje padły ale CAMPEONES jest nasze :D
Vamos !
0
Obaj dobrzy zawodnicy, marzenie jest mieć ich w naszym zespole :) na pewno by sprawili nam wiele radości ...
Vamos !
0
Źle mnie zrozumiałeś, tutaj połowa z tych ludzi nie zważając na reakcje naszych zawodników (czyt. Barcelony ) mówi Villa nie dla nas, mam gdzieś to co myślą zawodnicy Barcelony, ja chcę tak, nie ważne co chce Messi.
0
Nie ważne że zawodnicy go chcą, ważniejsze są uwagi ludzi z Polski :)
Żałosne.
Vamos ! :)
0
I tak wygramy ;)
Vamos !
0
Jestem za, wielkie wzmocnienie dla naszego klubu
Vamos !
0
Teraz to rozmawiamy na poziomie :) Najważniejsze jest na razie to abyśmy zdobyli Mistrzostwo :)
Nawet nie wiesz że w wakacje też nie będziemy się nudzić co do transferowych plotek :D