0

Wygramy :) Wiara czyni cuda :D

Vamos !

0

Wykonałeś dobrą robotę ;)

Vamos !

0

Błędnie myślicie, Barcelona nie może koncentrować się tylko i wyłącznie na meczu z Interem, co będzie jakbyśmy zremisowali lub przegrali z Xerez ? Chyba to by nam nie pomogło w walce o LM myśl o łatwo straconych punktach i praktycznie strata szans na wygranie Ligi.

Najważniejszy jest ten mecz, od niego zależy z jakim nastawieniem psychicznym wyjdziemy na Inter.

0

Milito jest w formie i godnie zastąpi naszego kapitana ;)

0

Dwaj dodatkowi sędziowie w LE są tam ponieważ jest faza testu, czy to ma szansę się sprawdzić. A testów nie wykonuje się w najważniejszych meczach sezonu dla wielu drużyn tylko na niższych szczeblach.

Ja osobiście wierzę w nasz zespół, 2-0 lub inny wynik dający nam awans nie będzie cudem, ważne jest to jak wejdziemy w ten mecz i co najważniejsze abyśmy nie stracili bramki bo wtedy może być kiepsko.

Wiara czyni cuda, więc wierzmy :) Teraz liga, trzeba wygrać aby potem myśleć już tylko i wyłącznie o Interze :]

Vamos !

0

Jestem gorącym zwolennikiem tego transferu :) Według mnie David byłby idealnym napastnikiem dla naszej kochanej Barcelony :) Trzymam kciuki za ten transfer ;D

Vamos !

0

owl88

Spokojnie, przed realem Dani dostał 5 żółtą kartkę zresztą specjalnie ;D teraz spokojnie by dotrwał do końca rozgrywek ;D

Vamos !

0

Myślę że wygramy ten mecz ! Powodzenia ! :)

Vamos !

0

Jestem o dziwo spokojny o ten półfinał, nie zachwyca mnie gra Interu i myślę że Barcelona poradzi sobie z nimi bez problemów szczególnie na naszym stadionie. Choć idąc dalej tym tropem druga para półfinałowa też nie zachwyca więc Barcelona moim zdaniem ma łatwą drogę do wygrania LM ( gdy forma obecna się utrzyma nie widzę innej możliwości )

Vamos !

0

Najlepszy doping to jest Polski doping, oczywiście nie mylić z incydentami do jakich niektórzy nas w szczególności w piłce przyzwyczajają. Ale gdy gra Reprezentacja lub inne sporty ( Piłka ręczna, siatkówka, koszykówka ) to właśnie z tych ludzi należy brać przykład dopingowania swojej ukochanej drużynie.

Doping nie jest zły, nie jest głośny ale nie możemy być przecież wszędzie najlepsi :) Kochamy Barcelonę i to się liczy, dobrze że nasi kibice mają szacunek do naszych zawodników :)

Vamos !

0

Meczu nie oglądałem ale jestem bardzo szczęśliwy że ten mecz wygraliśmy, teraz nie mogę się doczekać na Derby Barcelony :) Tam też musimy wygrać i śmiało pójdziemy po majstra ;)

Vamos !

0

Nie ma innej możliwości, mecz musimy wygrać choć mamy zapas jednej porażki nie możemy go dziś wykorzystać, będą trudniejsze mecze gdy ten zapas będzie może nam potrzebny ( choć wierzę że do końca wszystko wygramy )

Dziś meczu nie obejrzę, za dużo pracy, mam nadzieję na dobry wynik :)

Vamos !

0

Dobrze że kontuzja nie groźna, jest w formie i szkoda było by go tracić :)

0

Chciało by się powiedzieć że jeszcze tu wrócimy i w to wierzymy :) Vamos !

Co do meczu ... był bardzo nudny ale na szczęście zakończył się po naszej myśli :)

Vamos !

0

2-0 ! :D

0

Żal mi trochę tych kibiców z Realu na stronie rm.pl :) takie dzieci że aż szkoda, wyzywają się itp itd ... brak szacunku dla rywala a przede wszystkim dla własnego klubu któremu "ponoć" kibicują.

0

1-0 !!!!!: D

0

http://www.meczyki.pl/dzis,0,dzien.html

SopCast chiński :) jakość niezła jak na ilość oglądających

0

http://www.meczyki.pl/dzis,0,dzien.html

SopCast chiński :) jakość niezła jak na ilość oglądających

0

http://www.meczyki.pl/dzis,0,dzien.html

SopCast chiński :) jakość niezła jak na ilość oglądających

0

NO JUŻ NIC NIE DZIAŁA :D nigdzie nie można oglądać ;)

0

Teraz sobie bardzo trudno wyobrazić przegraną Barcelony w meczu z Realem Madryt. Miejmy nadzieję że po tym meczu szybko nie spadniemy na ziemię i zdobędziemy dublet :)

Swoją drogą ciekawe gdybyśmy ten mecz przegrali to ilu "fanów" Barcelony z tej strony poszło by kibicować Realowi ;D

Vamos :)

0

Dobre :) Można się uśmiać :D

0

A co piłkarze Realu mówili przed meczem z Lyonem ? Dokładnie to samo, wygramy, awansujemy, i jak to się skończyło ? wszyscy dokładnie wiemy :) Tak samo będzie mam nadzieję za tydzień :]

Vamos !

0

Żałuje tych którzy się na to nabrali, naiwność nie zna ludzkich granic :]

0

robertinho się nie popisał, tylko naiwni się na to nabiorą, i bez źródła :]

0

LUDZIE, NIE NABIERAJCIE SIĘ NA TO, ŻADNEGO ŹRÓDŁA, NA UEFA NIC O TYM NIE MA :)

0

SŁABY ŻART, ŻADNEGO ŹRÓDŁA :)

0

Stiffmeister

Po powtórkach wyraźnie widać że nie było spalonego ...

3-1

0

2-1 heh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?