0

Trzeba się z tym pogodzić i dalej tworzyć historię tak wspaniałego klubu jakim jest Barcelona

Vamos ! :)

0

Dobry zawodnik, dobry zmiennik, idealny do Barcelony

Vamos !

0

Aśśś

Pique zaczął tą piosenkę, ale od kogo dostał opieprz ?

0

Trwa świętowanie na placu w Barcelonie :) Ja już idę spać, jutro też jest dzień :)

Dziękuje kibicom że dotrwaliście do końca, dziękuje piłkarzom że po meczu z Interem się nie załamali i wywalczyli te trofeum.

Vamos !

0

taa właśnie zauważyłem jakieś maskotki :D

0

Puchar już wznieśli i pokazują kibicom zabranym na placu w Barcelonie.

0

Ale ładne fajerwerki :D

0

Nie liczy się sezon, liczy się historia :)

0

dzięki :)

0

Teraz ktoś wie jaka nuta leci ?

0

ale muzyka :) Świętujmy kochani, świętujmy !

0

pobili dziadka :(

0

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEFREEEEEEEEEEEN

0

ABIIIIIIIIIIIIIIIIIIIDAL

0

damek tam właśnie oglądam

0

SEIDUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

0

YAYA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

ALVES HAHAHAHA CO ON ROBI ! :D

0

AAAAAAAAALVES !!! :D

0

jeonek:

Tak jak ja :)

0

PIIIIIIIIINTO

0

Coś kibice nie skandują trudnego nazwiska naszego Ukraińca :D

0

Boooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojan !!!!

0

HENRYYYYYYK

0

MILIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITOOOOOOOOOOOOOO

0

ZLAAAATAAAAAAAAAAAN OCZYWISCIE PIQUE ZAPOWIADA :D

0

Pan Marquez !!!!!

0

Piqueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

0

teraz jakoś facio mówi ale nie kojarzę :D

0

Pedrooooooooooooooo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?