Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba się z tym pogodzić i dalej tworzyć historię tak wspaniałego klubu jakim jest Barcelona
Vamos ! :)
0
Dobry zawodnik, dobry zmiennik, idealny do Barcelony
Vamos !
0
Aśśś
Pique zaczął tą piosenkę, ale od kogo dostał opieprz ?
0
Trwa świętowanie na placu w Barcelonie :) Ja już idę spać, jutro też jest dzień :)
Dziękuje kibicom że dotrwaliście do końca, dziękuje piłkarzom że po meczu z Interem się nie załamali i wywalczyli te trofeum.
Vamos !
0
taa właśnie zauważyłem jakieś maskotki :D
0
Puchar już wznieśli i pokazują kibicom zabranym na placu w Barcelonie.
0
Ale ładne fajerwerki :D
0
Nie liczy się sezon, liczy się historia :)
0
dzięki :)
0
Teraz ktoś wie jaka nuta leci ?
0
ale muzyka :) Świętujmy kochani, świętujmy !
0
pobili dziadka :(
0
JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEFREEEEEEEEEEEN
0
ABIIIIIIIIIIIIIIIIIIIDAL
0
damek tam właśnie oglądam
0
SEIDUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
0
YAYA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ALVES HAHAHAHA CO ON ROBI ! :D
0
AAAAAAAAALVES !!! :D
0
jeonek:
Tak jak ja :)
0
PIIIIIIIIINTO
0
Coś kibice nie skandują trudnego nazwiska naszego Ukraińca :D
0
Boooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojan !!!!
0
HENRYYYYYYK
0
MILIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIITOOOOOOOOOOOOOO
0
ZLAAAATAAAAAAAAAAAN OCZYWISCIE PIQUE ZAPOWIADA :D
0
Pan Marquez !!!!!
0
Piqueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
0
teraz jakoś facio mówi ale nie kojarzę :D
0
Pedrooooooooooooooo