Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cieszy mnie to bardzo, lubię gracza :)
0
Brawo, było małe co nieco :D
0
oczywiście jako drugi punkt do najgorszych, nie to że to gorsze od kontuzji Messiego.
0
Najgorsze: MASCHERANO, 2 minuty gry i kartka.
0
nokia, bardzo mądre słowa :)
0
A w całym zamieszaniu MASCHERANO dostał żółtą kartkę a pograł sobie z 3 minuty.
0
nuke, z Panatha graliśmy tydzień temu, jeszcze bardzo dużo czasu do rewanżu, nie znasz regulaminu LM ?
0
Trzy punkty pozwolą utrzymać dwupunktową stratę do Realu Madryt.
Pomyłka, mamy 1 punkt straty.
0
Głowa coraz bardziej boli, emocje rosną, dla mnie ważne zwycięstwo tylko i wyłącznie, 4pkt do Realu i 6 do Atletico, tak nie powinno być po 3 meczach.
Życzę wszystkim emocji i zwycięstwa naszej ukochanej drużyny.
Vamos Barça !
0
Czyżby usprawiedliwienie przed porażką ? Trzeba wierzyć w zwycięstwo bo 4 punkty straty po 3 meczach to nie jest mało, trzeba mecz wygrać i trzeba w to głęboko wierzyć.
Vamos !
0
o tym samym pomyślałem Glowek :) Ale pewnie nasi, co przyjechali na mecz z Atletico.
0
barcu$
to oglądaj, wierzymy w Ciebie ;)
0
Nie posiadać pamiątek ukochanego zespołu plus nie wyjeżdżać na ich mecze to nie czyni kibicem gorszym, w żadnym razie, można mieć i 1000 pamiątek a po jednej porażce wszystkie spalić i kibicować najlepszej drużynie świata, aktualnie.
FC.B10
Sezonowcy od 2 lat ? szlak mnie trafia, kibicować każdy zaczyna ważne aby był z drużyną w dobrych i w złych momentach, nikogo nie powinno obchodzić od ilu lat kibicujemy, ważne czy dotrwamy, czy dotrwamy do końca kibicować Blaugranie.
0
Nie posiadać pamiątek ukochanego zespołu plus nie wyjeżdżać na ich mecze to nie czyni kibicem gorszym, w żadnym razie, można mieć i 1000 pamiątek a po jednej porażce wszystkie spalić i kibicować najlepszej drużynie świata, aktualnie.
FC.B10
Sezonowcy od 2 lat ? szlak mnie trafia, kibicować każdy zaczyna ważne aby był z drużyną w dobrych i w złych momentach, nikogo nie powinno obchodzić od ilu lat kibicujemy, ważne czy dotrwamy, czy dotrwamy do końca kibicować Blaugranie.
0
My też nigdy nie zwątpimy w nasz zespół :)
0
Pewnie to wina Pepa :)
0
Tak, mecz będzie we Wtorek na Nsport.
0
pewnie wina PEPA że nie trafił karnego ... :)
0
Meczu nie miałem okazji oglądać, drodzy kibice, jak zagrał Mascherano ?
0
dobre xD :)
0
Gdy Polska przegra i 10-0 zawsze będę za nią jako Patriota.
0
TOM3K, chyba na głowe upadłeś, rezerwami nie wygramy z Atletico, 2-3 mamy szanse, ale nie całą jedenastką rezerw bo tak to ująłeś.
0
No tak, jeśli brakuje nam iskry to strach będzie jeśli ona się pojawi w najbliższych meczach :)
Vamos !
0
zwiecha, ty do prawdziwych kibiców się nie wliczasz pisząc nasz klub małą literą i z błędem.
0
2 punkty przewagi są a to w tej lidze jak wiemy znaczy bardzo dużo :) Pięknie :]
Vamos Barça !
0
Ludzie kupcie Canal plus i po kłopocie :) Płacę 20zł na dekoderze Vectry za 4 kanały Plusa i mam komfortową jakość, chyba warto wydać tak mało kasy i oglądać swoją ukochaną drużynę.
0
Armandi lepiej się nie odzywaj, Villa dobry mecz i czego chcieć więcej w pierwszym meczu jego w Barcelonie ? Idź do swego Ibry do Milanu.
Zaraz te oceny będą po miesiącu od danego meczu.
0
Mecz bardzo ważny, trzeba dobrze rozpocząć sezon, nie może nam Real uciec w pierwszej kolejce na 3 punkty, nawet na 2 trzeba ten mecz wygrać, zostawić możliwość potknięcia na silniejsze drużyny :)
Vamos Barça !
0
Komentarze na tej stronie pomału robią się coraz bardziej żałosne, coraz więcej sezonowców do nas przychodzi :(
Przykład hanc, ja nie mam nic przeciwko zaczęciu kibicowania drużyny ale do jasnej cholery przed zaczęciem kibicowania warto poznać troszkę historię klubu a nie pytać " Kiedy rewanż na San Siro".
Ale poco poznawać ? tyle klubów ile jakiś użytkownik zwiedził to głowa mała, czemu tyle klubów wygrywa LM ? Ciągle tylko przeprowadzki, z tego forum i na drugie.
0
shad3:
bilans kartek zakończył się wynikiem dwa do jednego dla gości.
2+1=3
Jeśli się mylę to mnie poprawcie :)