0

Cieszy mnie to bardzo, lubię gracza :)

0

Brawo, było małe co nieco :D

0

oczywiście jako drugi punkt do najgorszych, nie to że to gorsze od kontuzji Messiego.

0

Najgorsze: MASCHERANO, 2 minuty gry i kartka.

0

nokia, bardzo mądre słowa :)

0

A w całym zamieszaniu MASCHERANO dostał żółtą kartkę a pograł sobie z 3 minuty.

0

nuke, z Panatha graliśmy tydzień temu, jeszcze bardzo dużo czasu do rewanżu, nie znasz regulaminu LM ?

0

Trzy punkty pozwolą utrzymać dwupunktową stratę do Realu Madryt.

Pomyłka, mamy 1 punkt straty.

0

Głowa coraz bardziej boli, emocje rosną, dla mnie ważne zwycięstwo tylko i wyłącznie, 4pkt do Realu i 6 do Atletico, tak nie powinno być po 3 meczach.

Życzę wszystkim emocji i zwycięstwa naszej ukochanej drużyny.

Vamos Barça !

0

Czyżby usprawiedliwienie przed porażką ? Trzeba wierzyć w zwycięstwo bo 4 punkty straty po 3 meczach to nie jest mało, trzeba mecz wygrać i trzeba w to głęboko wierzyć.

Vamos !

0

o tym samym pomyślałem Glowek :) Ale pewnie nasi, co przyjechali na mecz z Atletico.

0

barcu$

to oglądaj, wierzymy w Ciebie ;)

0

Nie posiadać pamiątek ukochanego zespołu plus nie wyjeżdżać na ich mecze to nie czyni kibicem gorszym, w żadnym razie, można mieć i 1000 pamiątek a po jednej porażce wszystkie spalić i kibicować najlepszej drużynie świata, aktualnie.

FC.B10

Sezonowcy od 2 lat ? szlak mnie trafia, kibicować każdy zaczyna ważne aby był z drużyną w dobrych i w złych momentach, nikogo nie powinno obchodzić od ilu lat kibicujemy, ważne czy dotrwamy, czy dotrwamy do końca kibicować Blaugranie.

0

Nie posiadać pamiątek ukochanego zespołu plus nie wyjeżdżać na ich mecze to nie czyni kibicem gorszym, w żadnym razie, można mieć i 1000 pamiątek a po jednej porażce wszystkie spalić i kibicować najlepszej drużynie świata, aktualnie.

FC.B10

Sezonowcy od 2 lat ? szlak mnie trafia, kibicować każdy zaczyna ważne aby był z drużyną w dobrych i w złych momentach, nikogo nie powinno obchodzić od ilu lat kibicujemy, ważne czy dotrwamy, czy dotrwamy do końca kibicować Blaugranie.

0

My też nigdy nie zwątpimy w nasz zespół :)

0

Pewnie to wina Pepa :)

0

Tak, mecz będzie we Wtorek na Nsport.

0

pewnie wina PEPA że nie trafił karnego ... :)

0

Meczu nie miałem okazji oglądać, drodzy kibice, jak zagrał Mascherano ?

0

dobre xD :)

0

Gdy Polska przegra i 10-0 zawsze będę za nią jako Patriota.

0

TOM3K, chyba na głowe upadłeś, rezerwami nie wygramy z Atletico, 2-3 mamy szanse, ale nie całą jedenastką rezerw bo tak to ująłeś.

0

No tak, jeśli brakuje nam iskry to strach będzie jeśli ona się pojawi w najbliższych meczach :)

Vamos !

0

zwiecha, ty do prawdziwych kibiców się nie wliczasz pisząc nasz klub małą literą i z błędem.

0

2 punkty przewagi są a to w tej lidze jak wiemy znaczy bardzo dużo :) Pięknie :]

Vamos Barça !

0

Ludzie kupcie Canal plus i po kłopocie :) Płacę 20zł na dekoderze Vectry za 4 kanały Plusa i mam komfortową jakość, chyba warto wydać tak mało kasy i oglądać swoją ukochaną drużynę.

0

Armandi lepiej się nie odzywaj, Villa dobry mecz i czego chcieć więcej w pierwszym meczu jego w Barcelonie ? Idź do swego Ibry do Milanu.

Zaraz te oceny będą po miesiącu od danego meczu.

0

Mecz bardzo ważny, trzeba dobrze rozpocząć sezon, nie może nam Real uciec w pierwszej kolejce na 3 punkty, nawet na 2 trzeba ten mecz wygrać, zostawić możliwość potknięcia na silniejsze drużyny :)

Vamos Barça !

0

Komentarze na tej stronie pomału robią się coraz bardziej żałosne, coraz więcej sezonowców do nas przychodzi :(

Przykład hanc, ja nie mam nic przeciwko zaczęciu kibicowania drużyny ale do jasnej cholery przed zaczęciem kibicowania warto poznać troszkę historię klubu a nie pytać " Kiedy rewanż na San Siro".

Ale poco poznawać ? tyle klubów ile jakiś użytkownik zwiedził to głowa mała, czemu tyle klubów wygrywa LM ? Ciągle tylko przeprowadzki, z tego forum i na drugie.

0

shad3:

bilans kartek zakończył się wynikiem dwa do jednego dla gości.

2+1=3

Jeśli się mylę to mnie poprawcie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?