0

Krzysiek:

Na razie największym dzieckiem plus oni jesteś i ty, podniecasz się dziesiątym komentarzem jak dziecko w wieku 10-11 lat, olej to a nie piszesz pierdoły ciągle.

0

Widzimy właśnie kibiców Madrytu, dzieci 10-11 lat,

0

xavi890:

prowokacja, nikt nie zna składu, Tello na pewno nie wyjdzie w 1 składzie, prędzej Cuenca :)

0

Challenger nie obstawia ? pewnie 4-0 by obstawił :P

0

Pewność siebie nie jednego zgubiła.

0

Bardzo możliwe że gdyby wybrali Mou teraz byśmy byli fanami Mourinho :P

0

znaczy *Cochise,

0

kawalarz88

O tym samym pomyślałem, gość chyba jest przeciw Realowi a nie za Barceloną:P

0

Challanger jak zawsze szaleje pełny optymista :) Dla mnie najważniejsza aby bramka na wyjeździe była i za dużo nie stracić :)

Vamos Barça !

0

mateusz95

Bezspośrednie mecze :P jak dziś Real przegra to Barcelona ma tytuł w swoich rękach już :P za piękne xD

0

Mi się taki news spodobał :) Dobra robota !

0

Bilbao zagrał bardzo ładny mecz, finał będzie obiecujący:)

0

sitekpiotr

Ale kto wybrał te drużyny do finału ?!

0

Poniekąd ważna istotna kwestia 2600 komentarzy, o ile pamiętam to chyba nasz rekord ? :)

0

*Ale mam nadzieję że wiesz co mam na myśli.

0

szefu91

Inaczej, szukam pozytywów przegranej ligi, źle to ujełem ale wiesz mam nadzieję co mam na myśli.

0

Czemu dzisiaj jestem szczęśliwy z tej przegranej ? Może dla tego że damy szanse naszej młodzieży i to zaprocentuje w następnych sezonach ? Może dlatego że na LM i Copa del Rey będzie najsilniejsza możliwa jedenastka w pełni wypoczęta gotowa do walki ? Jest dobrze, mamy 3 puchary, czwarty i piąty dobrze, w Lidze pogra młodzież a to da nam efekty w następnych sezonach, nie załamywać się, dalej kibicować ludzie, potrzebują nas !

Vamos !

0

W mistrza nie wierzę i możecie mnie zjechać jakim jestem kibicem :) Ale na razie na moje wychodzi.

Ale w LM i w Copa del Rey wierzę jak nikt inny :)

0

Wiecie, jesteście hipokrytami, jestem kibicem Barcelony ale nie mam oczu zasłoniętych, w 2004 Barcelona nie pozwoliła zagrać na naszym stadionie dla Realu, i co, my możemy, oni nie mogą? Ludzie, postawćie się w ich sytuacji, też byśmy nie chcieli aby u nas zagrali, i połowa z was by mówiła "haha, Real sobie chce u nas zagrać". Obiektywnie oceniajcie rzeczywistość.

Vamos :)

0

PROSIMY O PETYCJE ABY POKAZALI NA NSPORT BAYER LEVERKUSEN - BARCELONA. REDAKTORZY POMÓŻCIE.

0

Apoel-Lyon na głownej N-ce.

0

Dla takich ludzi*

0

raul7:

Na takich ludzi jak ty nie wrzucam do jednego worka kibiców Realu, których mam okazję spotykać na waszej i naszej stronie :)

0

A ci którzy nie mogli a bardzo chcieli ? Ci którzy nie mają tyle pieniędzy a oglądają mecz w TV trzymając kciuki ? O nich zapomina się:(

0

Mi także brakuje jakiegoś napastnika, pusto w tym polu karnym.

0

masz jahu youtube :P

0

Także myślę że w następnym meczu powinniśmy dać odpocząć kilku czołowym zawodnikom aby byli wypoczęci na rewanż z Valencią, tylko czy rezerwy poradzą sobie w lidze ? Sobotniego meczu nie można "nie wygrać".

0

piwo ?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?