Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Krzysiek:
Na razie największym dzieckiem plus oni jesteś i ty, podniecasz się dziesiątym komentarzem jak dziecko w wieku 10-11 lat, olej to a nie piszesz pierdoły ciągle.
0
Widzimy właśnie kibiców Madrytu, dzieci 10-11 lat,
0
xavi890:
prowokacja, nikt nie zna składu, Tello na pewno nie wyjdzie w 1 składzie, prędzej Cuenca :)
0
Challenger nie obstawia ? pewnie 4-0 by obstawił :P
0
Pewność siebie nie jednego zgubiła.
0
Bardzo możliwe że gdyby wybrali Mou teraz byśmy byli fanami Mourinho :P
0
znaczy *Cochise,
0
kawalarz88
O tym samym pomyślałem, gość chyba jest przeciw Realowi a nie za Barceloną:P
0
Challanger jak zawsze szaleje pełny optymista :) Dla mnie najważniejsza aby bramka na wyjeździe była i za dużo nie stracić :)
Vamos Barça !
0
mateusz95
Bezspośrednie mecze :P jak dziś Real przegra to Barcelona ma tytuł w swoich rękach już :P za piękne xD
0
Mi się taki news spodobał :) Dobra robota !
0
Bilbao zagrał bardzo ładny mecz, finał będzie obiecujący:)
0
sitekpiotr
Ale kto wybrał te drużyny do finału ?!
0
Poniekąd ważna istotna kwestia 2600 komentarzy, o ile pamiętam to chyba nasz rekord ? :)
0
*Ale mam nadzieję że wiesz co mam na myśli.
0
szefu91
Inaczej, szukam pozytywów przegranej ligi, źle to ujełem ale wiesz mam nadzieję co mam na myśli.
0
Czemu dzisiaj jestem szczęśliwy z tej przegranej ? Może dla tego że damy szanse naszej młodzieży i to zaprocentuje w następnych sezonach ? Może dlatego że na LM i Copa del Rey będzie najsilniejsza możliwa jedenastka w pełni wypoczęta gotowa do walki ? Jest dobrze, mamy 3 puchary, czwarty i piąty dobrze, w Lidze pogra młodzież a to da nam efekty w następnych sezonach, nie załamywać się, dalej kibicować ludzie, potrzebują nas !
Vamos !
0
W mistrza nie wierzę i możecie mnie zjechać jakim jestem kibicem :) Ale na razie na moje wychodzi.
Ale w LM i w Copa del Rey wierzę jak nikt inny :)
0
Wiecie, jesteście hipokrytami, jestem kibicem Barcelony ale nie mam oczu zasłoniętych, w 2004 Barcelona nie pozwoliła zagrać na naszym stadionie dla Realu, i co, my możemy, oni nie mogą? Ludzie, postawćie się w ich sytuacji, też byśmy nie chcieli aby u nas zagrali, i połowa z was by mówiła "haha, Real sobie chce u nas zagrać". Obiektywnie oceniajcie rzeczywistość.
Vamos :)
0
PROSIMY O PETYCJE ABY POKAZALI NA NSPORT BAYER LEVERKUSEN - BARCELONA. REDAKTORZY POMÓŻCIE.
0
Apoel-Lyon na głownej N-ce.
0
Dla takich ludzi*
0
raul7:
Na takich ludzi jak ty nie wrzucam do jednego worka kibiców Realu, których mam okazję spotykać na waszej i naszej stronie :)
0
A ci którzy nie mogli a bardzo chcieli ? Ci którzy nie mają tyle pieniędzy a oglądają mecz w TV trzymając kciuki ? O nich zapomina się:(
0
Mi także brakuje jakiegoś napastnika, pusto w tym polu karnym.
0
masz jahu youtube :P
0
http://www.skybet.com/cms/breaking-transfer-news.shtm?name=David+Silva+and+Samir+Nasr
Nasri i Silva w Barcelonie :D
0
http://www.skybet.com/cms/breaking-transfer-news.shtm?name=David+Silva+and+Samir+Nasri
Silva i Nasri w Barcelonie :D
0
Także myślę że w następnym meczu powinniśmy dać odpocząć kilku czołowym zawodnikom aby byli wypoczęci na rewanż z Valencią, tylko czy rezerwy poradzą sobie w lidze ? Sobotniego meczu nie można "nie wygrać".
0
piwo ?:)