0

Wydaje mi się że teraz mało który kibic Barcy jest pewny wygranej. Madryt jest w gazie, Krystianu również, tracą do nas 8 pkt, są zmotywowani bardzo słabym początkiem sezonu. Moim zdaniem kluczem będzie nie stracenie bramki w początkowych fazach meczu i w ogóle nie stracenie bramki jako pierwsi. Ostatnio takie mecze z Realem niestety były i strzelali nam na powitanie. Trzeba to ogarnąć, Tito niech naszych przygotuje psychicznie, żebyśmy nie płakali że 5 minutach przegrywamy. Obstawiam bramkowy remis, ale liczę że nasza obrona w meczu z Madrytem wykorzystała już limit prezentów na ten sezon ( Valdes, Mascherano )

0

Tutaj nie Liverpool, Tu FCB:)

0

Co zrobiła wszystkim Nka ? bo nie jestem w temacie ?

0

Gwiazdy Barcelony zdemolowały sklep Adidasa !



Vamos !

0

Po wygraną ! Bardzo ważny mecz w kontekście rywala którego mamy za tydzień, idealnie będzie przystępować do tego meczu z 8-punktową przewagą :)

0

barcawielka:

Tak, mamy

0

Nawet 1-0, dzisiaj najważniejszy jest klient, znaczy 1-0 :P

0

I KTO BYŁ JEDNYM Z NIEWIELU KTÓRY WIERZYŁ TELLO ? PROSZĘ PRZEJRZEĆ MOJE WIADOMOŚCI, CHYBA TYLKO JA OTWARCIE MIAŁEM ODWAGĘ POCHWALIĆ WYBÓR NA DZISIAJ TELLO.

0

JA NAPISZĘ DUŻYMI LITERAMI CHYBA JEDYNY DZISIAJ WIERZĘ W TELLO MAM NADZIEJĘ ŻE KTOŚ WSPOMNI MOJE SŁOWA Z 2O:09 :)

0

Liczę że Tello dzisiaj pokaże przebłysk geniuszu i zamknie niektórym jadaczki:)

0

Zawód na redakcji, brak informacji

0

Adrian na razie to ty jesteś dzieciak bo się przejmujesz jakimiś głupimi minusami,

0

Czekam na oficjalne składy, informacje, mam nadzieję że wystawimy najsilniejszy skład, czekam na kolejne emocje z naszą drużyną, kto wie? może dzisiaj będzie kolejny dzień który będziemy wspominać bardzo długo jak 2:6 i 5-0 ? Liczę na niesamowite emocje i wygranie bordowo-granatowych, niech Tito wygra tak jak Pep swoją pierwszą rywalizację z Realem i dumnie poprowadzi klub jak ich ich kibiców do odzyskania Ligi Hiszpańskiej oraz zdobycia Ligi Mistrzów.

Marsz Tito ! Zacznij jak Mister ! Poprowadź nasz klub do zwycięstwa i spraw abyśmy zasnęli i obudzili się w dobrych humorach i ze spokojem oczekiwali na ligowy mecz z Osasuną oraz na rewanż z Realem.

Vamos !

0


Alan82

Mecze Ligi Hiszpańskiej w Canal Plus Sport, gol i weekend, Liga Mistrzów na Nsport i kanałach w tym pakiecie:)

0

ja kiedyś chciałem lecieć do Konga

0

Toż to Mario Ballloteli ! :D

0

Może Dawid, ja liczę że pokaże mecz TV4

0

Możliwe że Davida Ville.

0

ponczek

Chyba nie, ale jest szansa że pokaże TRWAM.

0

Dani za Legią ;D

0

Haha ładny news ;D

0

Witamy ;D

0

W miniaturce zdjęcia to te zdjęcie wygląda jakby z FIFY12 :) A w pełnych rozmiarach z tyłu ten gość w niebieskim też jakby z FIFY :p

0

Ej, jest tego plus, na wyjeździe tam się nam bardzo źle grało, będzie łatwiej :D

0

9 kilo znawców już się znalazło kupować albo nie ! a pewnie większość z was pierwszy raz słyszy nazwisko i już komentuje, ja się nie wypowiadam czy tak czy nie ponieważ gościa nie znam, mam nadzieję że zarząd wybierze dobrze.

0

Jutro konferencja prasowa prezydenta i Pepa a to oznacza jedno, żegnamy ! :(

0

Odchodząc do innego zespołu Pep będzie chciał zdobyć Ligę Mistrzów z innym zespołem, a to dla Barcelony nie leży w interesie kolejny rok z rzędu nie wygrać tego trofeum, i to dzięki Gaurdioli który może nas wyeleminować :P

0

De ja vu z soboty :D

0

Ostatnią rzeczą którą zrobie to powiem że wstyd mi za kibiców pokroi IceMana, oczywiście zgadzam się z Ice, choć sytuacji dobrze nie pamiętam.

Dzisiaj wygramy
Vamos !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?