Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wydaje mi się że teraz mało który kibic Barcy jest pewny wygranej. Madryt jest w gazie, Krystianu również, tracą do nas 8 pkt, są zmotywowani bardzo słabym początkiem sezonu. Moim zdaniem kluczem będzie nie stracenie bramki w początkowych fazach meczu i w ogóle nie stracenie bramki jako pierwsi. Ostatnio takie mecze z Realem niestety były i strzelali nam na powitanie. Trzeba to ogarnąć, Tito niech naszych przygotuje psychicznie, żebyśmy nie płakali że 5 minutach przegrywamy. Obstawiam bramkowy remis, ale liczę że nasza obrona w meczu z Madrytem wykorzystała już limit prezentów na ten sezon ( Valdes, Mascherano )
0
Tutaj nie Liverpool, Tu FCB:)
0
Co zrobiła wszystkim Nka ? bo nie jestem w temacie ?
0
Gwiazdy Barcelony zdemolowały sklep Adidasa !
Vamos !
0
Po wygraną ! Bardzo ważny mecz w kontekście rywala którego mamy za tydzień, idealnie będzie przystępować do tego meczu z 8-punktową przewagą :)
0
barcawielka:
Tak, mamy
0
Nawet 1-0, dzisiaj najważniejszy jest klient, znaczy 1-0 :P
0
I KTO BYŁ JEDNYM Z NIEWIELU KTÓRY WIERZYŁ TELLO ? PROSZĘ PRZEJRZEĆ MOJE WIADOMOŚCI, CHYBA TYLKO JA OTWARCIE MIAŁEM ODWAGĘ POCHWALIĆ WYBÓR NA DZISIAJ TELLO.
0
JA NAPISZĘ DUŻYMI LITERAMI CHYBA JEDYNY DZISIAJ WIERZĘ W TELLO MAM NADZIEJĘ ŻE KTOŚ WSPOMNI MOJE SŁOWA Z 2O:09 :)
0
Liczę że Tello dzisiaj pokaże przebłysk geniuszu i zamknie niektórym jadaczki:)
0
Zawód na redakcji, brak informacji
0
Adrian na razie to ty jesteś dzieciak bo się przejmujesz jakimiś głupimi minusami,
0
Czekam na oficjalne składy, informacje, mam nadzieję że wystawimy najsilniejszy skład, czekam na kolejne emocje z naszą drużyną, kto wie? może dzisiaj będzie kolejny dzień który będziemy wspominać bardzo długo jak 2:6 i 5-0 ? Liczę na niesamowite emocje i wygranie bordowo-granatowych, niech Tito wygra tak jak Pep swoją pierwszą rywalizację z Realem i dumnie poprowadzi klub jak ich ich kibiców do odzyskania Ligi Hiszpańskiej oraz zdobycia Ligi Mistrzów.
Marsz Tito ! Zacznij jak Mister ! Poprowadź nasz klub do zwycięstwa i spraw abyśmy zasnęli i obudzili się w dobrych humorach i ze spokojem oczekiwali na ligowy mecz z Osasuną oraz na rewanż z Realem.
Vamos !
0
Alan82
Mecze Ligi Hiszpańskiej w Canal Plus Sport, gol i weekend, Liga Mistrzów na Nsport i kanałach w tym pakiecie:)
0
ja kiedyś chciałem lecieć do Konga
0
http://babol.pl/kat,1025465,title,Fabregas-uprawial-seks-publicznie,wid,14789085,wiadomosc.html?ticaid=5ede4
0
Toż to Mario Ballloteli ! :D
0
Może Dawid, ja liczę że pokaże mecz TV4
0
Możliwe że Davida Ville.
0
ponczek
Chyba nie, ale jest szansa że pokaże TRWAM.
0
Dani za Legią ;D
0
Haha ładny news ;D
0
Witamy ;D
0
W miniaturce zdjęcia to te zdjęcie wygląda jakby z FIFY12 :) A w pełnych rozmiarach z tyłu ten gość w niebieskim też jakby z FIFY :p
0
Ej, jest tego plus, na wyjeździe tam się nam bardzo źle grało, będzie łatwiej :D
0
9 kilo znawców już się znalazło kupować albo nie ! a pewnie większość z was pierwszy raz słyszy nazwisko i już komentuje, ja się nie wypowiadam czy tak czy nie ponieważ gościa nie znam, mam nadzieję że zarząd wybierze dobrze.
0
Jutro konferencja prasowa prezydenta i Pepa a to oznacza jedno, żegnamy ! :(
0
Odchodząc do innego zespołu Pep będzie chciał zdobyć Ligę Mistrzów z innym zespołem, a to dla Barcelony nie leży w interesie kolejny rok z rzędu nie wygrać tego trofeum, i to dzięki Gaurdioli który może nas wyeleminować :P
0
De ja vu z soboty :D
0
Ostatnią rzeczą którą zrobie to powiem że wstyd mi za kibiców pokroi IceMana, oczywiście zgadzam się z Ice, choć sytuacji dobrze nie pamiętam.
Dzisiaj wygramy
Vamos !