0

Prawda ElJAREK powoduje to, że nie chce na tą stronę wchodzić.

0

zloty07

Ty też spamujesz i ja właśnie też pisząc o twoim spamie :D

0

Bruma

Tak, cholernie mnie cieszy że Real tak się zaprezentował, jest to nasz największy wróg i mam prawo się z tego cieszyć, humor mi wrócił :)

0

Jestem zadowolony, mam prawo cieszyć się z przegranej naszego największego wroga który mam nadzieję nie zdobędzie Ligi Mistrzów i odpadnie z tej fazy. :) Humor polepszony, :)

0

biją*

0

Mam gdzieś wasze komentarze że niemcy miją naszą ligę, jako kibic mam prawo cieszyć się z przegranej realu naszego największego wroga ! basta !

0

Przeczytałem trochę informacji i trochę wniosków, po pierwsze Barcelona gra bez trenera, tak bez trenera który wczoraj nie krzyknął na piłkarzy ani razu podczas gry trener Bayernu w 90 minucie przy stanie 4-0 krzyczał i motywował swoich graczy. Drugie, brak obrońców, Pique potyka się o własne nogi i jest to jedne z najsłabszych ogniw w zespole. Po trzecie w zespole stworzyła się hierarchia nietykalnych, żelazna jedenastka, żelazne 4-3-3 które zostało rozpracowane jeszcze za kadencji Pepa. To wszystko plus brak trenera który nie reaguje na boiskowe wydarzenia, plus nie dawanie szans młodym uświadcza w przekonaniu że cykl Barcelony dobiegł końca, potrzeba świeżej krwi, świeżych transferów, i co najważniejsze nowego trenera który rozbije ten monolit kadrowy i taktyczny z uszanowaniem historii Barcelony.

0

Jedno wiara w wynik ale nie ma co z siebie głupka robić i wierzyć jak głupi w nierealny awans.

0

Nie wiem jak wy, po prostu chciałbym abyśmy ładnie pożegnali się z Ligą Mistrzów.

0

Przeczytałem trochę informacji i trochę wniosków, po pierwsze Barcelona gra bez trenera, tak bez trenera który wczoraj nie krzyknął na piłkarzy ani razu podczas gry trener Bayernu w 90 minucie przy stanie 4-0 krzyczał i motywował swoich graczy. Drugie, brak obrońców, Pique potyka się o własne nogi i jest to jedne z najsłabszych ogniw w zespole. Po trzecie w zespole stworzyła się hierarchia nietykalnych, żelazna jedenastka, żelazne 4-3-3 które zostało rozpracowane jeszcze za kadencji Pepa. To wszystko plus brak trenera który nie reaguje na boiskowe wydarzenia, plus nie dawanie szans młodym uświadcza w przekonaniu że cykl Barcelony dobiegł końca, potrzeba świeżej krwi, świeżych transferów, i co najważniejsze nowego trenera który rozbije ten monolit kadrowy i taktyczny z uszanowaniem historii Barcelony.

0

Jestem załamany, czy jest ktoś w stanie mnie pocieszyć ?

0

No to mamy niezłych komentatorów, o ile ich kojarzę to skomentują mecz jakby to był mecz Ligi Polskiej Ruch Radzionków-Zawisza Bydgoszcz.

0

Łukasz zobacz priv :)

0

Mam pytanko, wiadomo jest kto będzie komentował nasz mecz?:)

0


Witam
Jak ten czas szybko leci, jeszcze nie dawno delektowaliśmy się REMONTADĄ Barcelony z Milanem, wtedy zagraliśmy najlepszy mecz w tym sezonie, jeszcze nie dawno delektowaliśmy się losowaniem par półfinałowych Ligi Mistrzów i ta pamiętna kłótnia przed meczem z PSG na naszej stronie czy NSPORT pokaże nasz mecz czy Bayern-Juventus. A dziś gramy w półfinale Ligi Mistrzów? Po raz bodajże 6 z rzędu, co by się nie działo chciałbym aby w tym meczu nasi pokazali wolę walki, abyśmy nie stali na tym boisku jak pachołki bez woli pobiegania trochę jak to już bywało w meczach z Realem i w 1 połowie meczu z PSG. A będę .... dumny, tak, będę dumny że mam okazję być za drużyną która już tyle osiągnęła, która jest w czwórce najlepszych drużyn STAREGO KONTYNENTU.

Oczekuję walki, a wynik ? marzy mi się zwycięstwo, nie wygraliśmy meczu na wyjeździe w fazie pucharowej Ligi Mistrzów już bodajże od 2 lat, nie pamiętam, wiem że to był mecz z Szachtarem wygrany 0-1 ale po pierwszym meczu prowadziliśmy już 5-1 więc ... czas wygrać mecz na wyjeździe który znaczy coś więcej niż formalność. Dziękuje jeśli ktoś dotrwał do tego momentu, bądźmy dumni, barwy w górę, szaliki w górę, koszulki w górę i kibicujmy w drodze do WEMBLEY !

Vamos

0

Jak ten czas szybko leci, jeszcze nie dawno delektowaliśmy się REMONTADĄ Barcelony z Milanem, wtedy zagraliśmy najlepszy mecz w tym sezonie, jeszcze nie dawno delektowaliśmy się losowaniem par półfinałowych Ligi Mistrzów i ta pamiętna kłótnia przed meczem z PSG na naszej stronie czy NSPORT pokaże nasz mecz czy Bayern-Juventus. A dziś gramy w półfinale Ligi Mistrzów? Po raz bodajże 6 z rzędu, co by się nie działo chciałbym aby w tym meczu nasi pokazali wolę walki, abyśmy nie stali na tym boisku jak pachołki bez woli pobiegania trochę jak to już bywało w meczach z Realem i w 1 połowie meczu z PSG. A będę .... dumny, tak, będę dumny że mam okazję być za drużyną która już tyle osiągnęła, która jest w czwórce najlepszych drużyn STAREGO KONTYNENTU.

Oczekuję walki, a wynik ? marzy mi się zwycięstwo, nie wygraliśmy meczu na wyjeździe w fazie pucharowej Ligi Mistrzów już bodajże od 2 lat, nie pamiętam, wiem że to był mecz z Szachtarem wygrany 0-1 ale po pierwszym meczu prowadziliśmy już 5-1 więc ... czas wygrać mecz na wyjeździe który znaczy coś więcej niż formalność. Dziękuje jeśli ktoś dotrwał do tego momentu, bądźmy dumni, barwy w górę, szaliki w górę, koszulki w górę i kibicujmy w drodze do WEMBLEY !

Vamos !

0

Bardzo mądry wywiad, postawiono jasno sprawa, otwarto powiedziane że Bayern jest faworytem :) Lubię gościa :)

0

murzyński rap na głośnikach i czytanie newsów o Barcelonie to jest życie :P

0

Tello jest super :)

0

Powiem szczerze że Tello jest dla mnie jednym z najbardziej ulubionych zawodników w naszej drużynie, od razu gościa jakoś lubiłem od pierwszego wejrzenia tak jakby, kibicuje jemu aby rozwinął swoją karierę i aby jak najwięcej bramek strzelał w naszej drużynie :)

0

ArQuelPL:

Trochę obiektywizmu kolego, twój wniosek mało pokrywa się z rzeczywistością, toż Real miał najtrudniejszą grupę w Lidze Mistrzów ostatnich lat (mistrzowie najmocniejszych lig świata). W 1/8 też prawie trafił najgorzej jak mógł Manchester UTD, w poprzednich sezonach też nie było im za ciekawie więc nie wysuwajmy tak pochopnych wniosków :)

Mi się wydaje koledzy dziwne że o dziwo zawsze gramy mecz rewanżowy u siebie, ktoś jest mi w stanie przypomnieć jaki to my mecz w Lidze Mistrzów graliśmy w fazie pucharowej pierwszy mecz u siebie ? chyba z Chelsea ostatni raz :)

0

Tutaj macie na temat skarg na Ryczela jak walił wiadomo co po meczu Borrussi (Polskiej (haha). Ehh dobrze ze na nich nie trafilismy w sumie bo bysmy musieli sie meczyc z tym.

http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Tuzimek-mial-byc-jak-Jaruzelski,wid,15488191,wiadomosc.html?ticaid=110667

0

Wyluzujcie ludziszka, FCB i tak wygra niezależnie od wyniku xD

0

Jak ktoś wcześniej napisał pierwszy raz od 5 lat nie jesteśmy faworytami w półfinałach Ligi Mistrzów. Gdyby nie Leo nic tu byśmy wielkiego nie zrobili, Leo wszedł i zrobił akcję która dała nam awans, a po za tym, niestety nic.

0

Macie najlepszy stream :) zaufajcie, extra.

http://www.streamon.pl/stream,id-2.htm

0

Stelios23

90 minut radości z zobaczenia Barcelony bez Messiego z tak trudnym rywalem jak PSG a potem rok płaczu i czekania na kolejną fazę pucharową Ligi Mistrzów ?

0

Pamiętam jeszcze te czasy kiedy w gorący upalny dzień przy 30 stopniach i słoneczku były wiadomości na temat tego transferu i pytanie czy awansuje do pierwszej drużyny :)

0

Gdzie można obejrzeć mecz w dobrej jakości bo nie miałem okazji obejrzeć go wczoraj ?

0

Deserek :) Na PPP jak napisałem na privie odwrotnie mówili :)

0

tak czytam i rozumiem Patryk twoje wkurzenie ale już z emocji całego dnia gdzie myślałem że Nsport będzie mecz pokazywać tracę panowanie na forum :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?