Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawda ElJAREK powoduje to, że nie chce na tą stronę wchodzić.
0
zloty07
Ty też spamujesz i ja właśnie też pisząc o twoim spamie :D
0
Bruma
Tak, cholernie mnie cieszy że Real tak się zaprezentował, jest to nasz największy wróg i mam prawo się z tego cieszyć, humor mi wrócił :)
0
Jestem zadowolony, mam prawo cieszyć się z przegranej naszego największego wroga który mam nadzieję nie zdobędzie Ligi Mistrzów i odpadnie z tej fazy. :) Humor polepszony, :)
0
biją*
0
Mam gdzieś wasze komentarze że niemcy miją naszą ligę, jako kibic mam prawo cieszyć się z przegranej realu naszego największego wroga ! basta !
0
Przeczytałem trochę informacji i trochę wniosków, po pierwsze Barcelona gra bez trenera, tak bez trenera który wczoraj nie krzyknął na piłkarzy ani razu podczas gry trener Bayernu w 90 minucie przy stanie 4-0 krzyczał i motywował swoich graczy. Drugie, brak obrońców, Pique potyka się o własne nogi i jest to jedne z najsłabszych ogniw w zespole. Po trzecie w zespole stworzyła się hierarchia nietykalnych, żelazna jedenastka, żelazne 4-3-3 które zostało rozpracowane jeszcze za kadencji Pepa. To wszystko plus brak trenera który nie reaguje na boiskowe wydarzenia, plus nie dawanie szans młodym uświadcza w przekonaniu że cykl Barcelony dobiegł końca, potrzeba świeżej krwi, świeżych transferów, i co najważniejsze nowego trenera który rozbije ten monolit kadrowy i taktyczny z uszanowaniem historii Barcelony.
0
Jedno wiara w wynik ale nie ma co z siebie głupka robić i wierzyć jak głupi w nierealny awans.
0
Nie wiem jak wy, po prostu chciałbym abyśmy ładnie pożegnali się z Ligą Mistrzów.
0
Przeczytałem trochę informacji i trochę wniosków, po pierwsze Barcelona gra bez trenera, tak bez trenera który wczoraj nie krzyknął na piłkarzy ani razu podczas gry trener Bayernu w 90 minucie przy stanie 4-0 krzyczał i motywował swoich graczy. Drugie, brak obrońców, Pique potyka się o własne nogi i jest to jedne z najsłabszych ogniw w zespole. Po trzecie w zespole stworzyła się hierarchia nietykalnych, żelazna jedenastka, żelazne 4-3-3 które zostało rozpracowane jeszcze za kadencji Pepa. To wszystko plus brak trenera który nie reaguje na boiskowe wydarzenia, plus nie dawanie szans młodym uświadcza w przekonaniu że cykl Barcelony dobiegł końca, potrzeba świeżej krwi, świeżych transferów, i co najważniejsze nowego trenera który rozbije ten monolit kadrowy i taktyczny z uszanowaniem historii Barcelony.
0
Jestem załamany, czy jest ktoś w stanie mnie pocieszyć ?
0
No to mamy niezłych komentatorów, o ile ich kojarzę to skomentują mecz jakby to był mecz Ligi Polskiej Ruch Radzionków-Zawisza Bydgoszcz.
0
Łukasz zobacz priv :)
0
Mam pytanko, wiadomo jest kto będzie komentował nasz mecz?:)
0
Witam
Jak ten czas szybko leci, jeszcze nie dawno delektowaliśmy się REMONTADĄ Barcelony z Milanem, wtedy zagraliśmy najlepszy mecz w tym sezonie, jeszcze nie dawno delektowaliśmy się losowaniem par półfinałowych Ligi Mistrzów i ta pamiętna kłótnia przed meczem z PSG na naszej stronie czy NSPORT pokaże nasz mecz czy Bayern-Juventus. A dziś gramy w półfinale Ligi Mistrzów? Po raz bodajże 6 z rzędu, co by się nie działo chciałbym aby w tym meczu nasi pokazali wolę walki, abyśmy nie stali na tym boisku jak pachołki bez woli pobiegania trochę jak to już bywało w meczach z Realem i w 1 połowie meczu z PSG. A będę .... dumny, tak, będę dumny że mam okazję być za drużyną która już tyle osiągnęła, która jest w czwórce najlepszych drużyn STAREGO KONTYNENTU.
Oczekuję walki, a wynik ? marzy mi się zwycięstwo, nie wygraliśmy meczu na wyjeździe w fazie pucharowej Ligi Mistrzów już bodajże od 2 lat, nie pamiętam, wiem że to był mecz z Szachtarem wygrany 0-1 ale po pierwszym meczu prowadziliśmy już 5-1 więc ... czas wygrać mecz na wyjeździe który znaczy coś więcej niż formalność. Dziękuje jeśli ktoś dotrwał do tego momentu, bądźmy dumni, barwy w górę, szaliki w górę, koszulki w górę i kibicujmy w drodze do WEMBLEY !
Vamos
0
Jak ten czas szybko leci, jeszcze nie dawno delektowaliśmy się REMONTADĄ Barcelony z Milanem, wtedy zagraliśmy najlepszy mecz w tym sezonie, jeszcze nie dawno delektowaliśmy się losowaniem par półfinałowych Ligi Mistrzów i ta pamiętna kłótnia przed meczem z PSG na naszej stronie czy NSPORT pokaże nasz mecz czy Bayern-Juventus. A dziś gramy w półfinale Ligi Mistrzów? Po raz bodajże 6 z rzędu, co by się nie działo chciałbym aby w tym meczu nasi pokazali wolę walki, abyśmy nie stali na tym boisku jak pachołki bez woli pobiegania trochę jak to już bywało w meczach z Realem i w 1 połowie meczu z PSG. A będę .... dumny, tak, będę dumny że mam okazję być za drużyną która już tyle osiągnęła, która jest w czwórce najlepszych drużyn STAREGO KONTYNENTU.
Oczekuję walki, a wynik ? marzy mi się zwycięstwo, nie wygraliśmy meczu na wyjeździe w fazie pucharowej Ligi Mistrzów już bodajże od 2 lat, nie pamiętam, wiem że to był mecz z Szachtarem wygrany 0-1 ale po pierwszym meczu prowadziliśmy już 5-1 więc ... czas wygrać mecz na wyjeździe który znaczy coś więcej niż formalność. Dziękuje jeśli ktoś dotrwał do tego momentu, bądźmy dumni, barwy w górę, szaliki w górę, koszulki w górę i kibicujmy w drodze do WEMBLEY !
Vamos !
0
Bardzo mądry wywiad, postawiono jasno sprawa, otwarto powiedziane że Bayern jest faworytem :) Lubię gościa :)
0
murzyński rap na głośnikach i czytanie newsów o Barcelonie to jest życie :P
0
Tello jest super :)
0
Powiem szczerze że Tello jest dla mnie jednym z najbardziej ulubionych zawodników w naszej drużynie, od razu gościa jakoś lubiłem od pierwszego wejrzenia tak jakby, kibicuje jemu aby rozwinął swoją karierę i aby jak najwięcej bramek strzelał w naszej drużynie :)
0
ArQuelPL:
Trochę obiektywizmu kolego, twój wniosek mało pokrywa się z rzeczywistością, toż Real miał najtrudniejszą grupę w Lidze Mistrzów ostatnich lat (mistrzowie najmocniejszych lig świata). W 1/8 też prawie trafił najgorzej jak mógł Manchester UTD, w poprzednich sezonach też nie było im za ciekawie więc nie wysuwajmy tak pochopnych wniosków :)
Mi się wydaje koledzy dziwne że o dziwo zawsze gramy mecz rewanżowy u siebie, ktoś jest mi w stanie przypomnieć jaki to my mecz w Lidze Mistrzów graliśmy w fazie pucharowej pierwszy mecz u siebie ? chyba z Chelsea ostatni raz :)
0
Tutaj macie na temat skarg na Ryczela jak walił wiadomo co po meczu Borrussi (Polskiej (haha). Ehh dobrze ze na nich nie trafilismy w sumie bo bysmy musieli sie meczyc z tym.
http://sport.wp.pl/kat,1752,title,Tuzimek-mial-byc-jak-Jaruzelski,wid,15488191,wiadomosc.html?ticaid=110667
0
Wyluzujcie ludziszka, FCB i tak wygra niezależnie od wyniku xD
0
Jak ktoś wcześniej napisał pierwszy raz od 5 lat nie jesteśmy faworytami w półfinałach Ligi Mistrzów. Gdyby nie Leo nic tu byśmy wielkiego nie zrobili, Leo wszedł i zrobił akcję która dała nam awans, a po za tym, niestety nic.
0
Macie najlepszy stream :) zaufajcie, extra.
http://www.streamon.pl/stream,id-2.htm
0
Stelios23
90 minut radości z zobaczenia Barcelony bez Messiego z tak trudnym rywalem jak PSG a potem rok płaczu i czekania na kolejną fazę pucharową Ligi Mistrzów ?
0
Pamiętam jeszcze te czasy kiedy w gorący upalny dzień przy 30 stopniach i słoneczku były wiadomości na temat tego transferu i pytanie czy awansuje do pierwszej drużyny :)
0
Gdzie można obejrzeć mecz w dobrej jakości bo nie miałem okazji obejrzeć go wczoraj ?
0
Deserek :) Na PPP jak napisałem na privie odwrotnie mówili :)
0
tak czytam i rozumiem Patryk twoje wkurzenie ale już z emocji całego dnia gdzie myślałem że Nsport będzie mecz pokazywać tracę panowanie na forum :P