0

Thiago został wycięty z oficjalnego zdjęcia na tournee po Azji. Oby tylko to nie znaczyło najgorszego...

0

A TO TY jesteś Hiszpanem, dobrze opanowałeś Polski.

0

Mój mistrz.

0

Pisalem to samo, a nasi "kibice" już symulują bo krytykujemy go za wczorajsze zachowanie dziecinne :)

0

Mam podejrzenia że zaczął symulować od kiedy dołączył do Barcelony, mam wrażenie jakby uczył się odruchowo aktorstwa bo jest z "nasz".

0

Co to ma znaczyć Neymar? Oglądajcie

http://besty.pl/2441217

GIF o naszym pupilu z wczoraj.

0

Pies Mou, Dziwne wrażenie mam że redaktor liczy na odpowiedź KARANKA albo PEPE.

0

DI Maria już w Bayernie ? Fajna koszulka na zdjęciu.

0

Wchodzę, chcę poczytać o grze Neymara bo myślałem że o tym rozmawiacie a tu widzę gwiazda internetu i to wcale nie Neymar, Miki Messi hmm, wtrącę się do dyskusji w sposób kulturalny aby nikogo nie urazić najłagodniej jak mogę: Jest to Dziecko Neo 2013.

0

Mam bekę, Dopiero ogarnąłem że superpuchar Europy Bayern-Chelsea będzie rywalizacją Mourinho z Pepem :)

0

zakochałem się :)

0

Ciekawe ile posypie się linków wiadomo z czego i z jakiego portalu :P

0

miasto moje a w nim ....

0

Wygra Vilanova, z jego taktyką postrzegania sytuacji i reflexem przy zakrętach czytaj (zmianach) nikt nie ma z nim szans.

0

Neymar w Bayernie : ]

0

Najlepsza jakość:)

http://www.futbolhd.pl/stream1.php

0

zuba:

to my chyba inny mecz oglądaliśmy

0

Jestem wkurzony, Fabregas w każdym innym zespole byłby zajebistym graczem tak samo jak David Villa, toż twierdzę że David w Realu lub w Juventusie na typowej 9 by został królem strzelców swojej Ligi ! A u nas nie mogą się sprawdzić. !

0

Z innej beczki, kibice Realu gdy Mourinho odjeżdżał nawyzywali go od najgorszych, myślę że jest to ostatni sezon Mou w Realu.

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=45222

0

Przed tygodniem byłem zrozpaczony, dziś nie zamierzam płakać, cieszę się że porażki były wysokie, liczę że to zmotywuje zarząd i da im do myślenia o dobrych transferach, a głód zwycięstwa wzrośnie :)

0

Dante nie zagra: ) Grypa, ale raczej oszczędzają na kartki, Van Buyten jako ŚRODKOWY OBROŃCA.

0

Prosiłbym o zamieszczenie newsa że aż 6 graczy Bayernu zagrożeni absencją w Finale :)

0

Ktoś mi może wytłumaczyć jak to z tymi kartkami ? dzisiaj widziałem Misses next match u jednego z zawodników Realu, do jasnej cholery ktoś mi wmawiał że jest podobno anulowanie kartek na finał, komentatorzy NSPORT twierdzą też że kartki się wliczają i są zagrożenia, bo jak tak jest to z 6 graczy Bayernu ma zagrożenia kartkami !

0

Na WP pisze że aż 6 sześciu graczy Bayernu zagrożonych kartkami, a coś mi się obiło o uszy że na finał kartki anulują, co jest prawdą ?

0

SevFCB

Myślę identycznie jak ty, kibicowałem wczoraj Bilbao ponieważ gdy będziemy wygrywać taką grą po 1-0 to czeka nas parę suchych lat, a gdy przegramy do jasnej cholery to może coś w zarządzie się ruszy, albo remontada, albo solidna przegrana aby coś się zmieniło w następnym sezonie.

0

Cieszę się z jednego powodu że przegrywają te mecze, może to da aby zarząd pomyślał nad lepszymi czasami, gdybyśmy takie mecze w takim stylu wygrywali po 1-0 to nic by się nie zmieniło przez parę następnych lat.


Visca

0

Cieszę się z jednego powodu że przegrywają te mecze, może to da aby zarząd pomyślał nad lepszymi czasami, gdybyśmy takie mecze w takim stylu wygrywali po 1-0 to nic by się nie zmieniło przez parę następnych lat.

0

silver912

Z tekstem dla Fabregasa to mnie rozśmiałeś do łez :D

0

Uważam że kibice są zadowoleni, dalej nie czytam.

0

Myślałem na początku sezonu że jak te słowa usłyszę będę zadowolony, niestety, myliłem się, czekają nas suche lata, a Barcelona będzie grała w stop klatce, 100x wolniej od Borussi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?