Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thiago został wycięty z oficjalnego zdjęcia na tournee po Azji. Oby tylko to nie znaczyło najgorszego...
0
A TO TY jesteś Hiszpanem, dobrze opanowałeś Polski.
0
Mój mistrz.
0
Pisalem to samo, a nasi "kibice" już symulują bo krytykujemy go za wczorajsze zachowanie dziecinne :)
0
Mam podejrzenia że zaczął symulować od kiedy dołączył do Barcelony, mam wrażenie jakby uczył się odruchowo aktorstwa bo jest z "nasz".
0
Co to ma znaczyć Neymar? Oglądajcie
http://besty.pl/2441217
GIF o naszym pupilu z wczoraj.
0
Pies Mou, Dziwne wrażenie mam że redaktor liczy na odpowiedź KARANKA albo PEPE.
0
DI Maria już w Bayernie ? Fajna koszulka na zdjęciu.
0
Wchodzę, chcę poczytać o grze Neymara bo myślałem że o tym rozmawiacie a tu widzę gwiazda internetu i to wcale nie Neymar, Miki Messi hmm, wtrącę się do dyskusji w sposób kulturalny aby nikogo nie urazić najłagodniej jak mogę: Jest to Dziecko Neo 2013.
0
Mam bekę, Dopiero ogarnąłem że superpuchar Europy Bayern-Chelsea będzie rywalizacją Mourinho z Pepem :)
0
zakochałem się :)
0
Ciekawe ile posypie się linków wiadomo z czego i z jakiego portalu :P
0
miasto moje a w nim ....
0
Wygra Vilanova, z jego taktyką postrzegania sytuacji i reflexem przy zakrętach czytaj (zmianach) nikt nie ma z nim szans.
0
Neymar w Bayernie : ]
0
Najlepsza jakość:)
http://www.futbolhd.pl/stream1.php
0
zuba:
to my chyba inny mecz oglądaliśmy
0
Jestem wkurzony, Fabregas w każdym innym zespole byłby zajebistym graczem tak samo jak David Villa, toż twierdzę że David w Realu lub w Juventusie na typowej 9 by został królem strzelców swojej Ligi ! A u nas nie mogą się sprawdzić. !
0
Z innej beczki, kibice Realu gdy Mourinho odjeżdżał nawyzywali go od najgorszych, myślę że jest to ostatni sezon Mou w Realu.
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=45222
0
Przed tygodniem byłem zrozpaczony, dziś nie zamierzam płakać, cieszę się że porażki były wysokie, liczę że to zmotywuje zarząd i da im do myślenia o dobrych transferach, a głód zwycięstwa wzrośnie :)
0
Dante nie zagra: ) Grypa, ale raczej oszczędzają na kartki, Van Buyten jako ŚRODKOWY OBROŃCA.
0
Prosiłbym o zamieszczenie newsa że aż 6 graczy Bayernu zagrożeni absencją w Finale :)
0
Ktoś mi może wytłumaczyć jak to z tymi kartkami ? dzisiaj widziałem Misses next match u jednego z zawodników Realu, do jasnej cholery ktoś mi wmawiał że jest podobno anulowanie kartek na finał, komentatorzy NSPORT twierdzą też że kartki się wliczają i są zagrożenia, bo jak tak jest to z 6 graczy Bayernu ma zagrożenia kartkami !
0
Na WP pisze że aż 6 sześciu graczy Bayernu zagrożonych kartkami, a coś mi się obiło o uszy że na finał kartki anulują, co jest prawdą ?
0
SevFCB
Myślę identycznie jak ty, kibicowałem wczoraj Bilbao ponieważ gdy będziemy wygrywać taką grą po 1-0 to czeka nas parę suchych lat, a gdy przegramy do jasnej cholery to może coś w zarządzie się ruszy, albo remontada, albo solidna przegrana aby coś się zmieniło w następnym sezonie.
0
Cieszę się z jednego powodu że przegrywają te mecze, może to da aby zarząd pomyślał nad lepszymi czasami, gdybyśmy takie mecze w takim stylu wygrywali po 1-0 to nic by się nie zmieniło przez parę następnych lat.
Visca
0
Cieszę się z jednego powodu że przegrywają te mecze, może to da aby zarząd pomyślał nad lepszymi czasami, gdybyśmy takie mecze w takim stylu wygrywali po 1-0 to nic by się nie zmieniło przez parę następnych lat.
0
silver912
Z tekstem dla Fabregasa to mnie rozśmiałeś do łez :D
0
Uważam że kibice są zadowoleni, dalej nie czytam.
0
Myślałem na początku sezonu że jak te słowa usłyszę będę zadowolony, niestety, myliłem się, czekają nas suche lata, a Barcelona będzie grała w stop klatce, 100x wolniej od Borussi.