Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cytując klasyka z Fify:
Już powoli do tych porażek (bramek) się przyzwyczajam.
0
Zacytuje klasyka z Fify
"Powiem szczerze, zaczynam się do tych (bramek) porażek przyzwyczajać".
0
Oficjalny skład Realu Madryt: DiegoLopez - Ramos Varane Pepe Coentrao - Modric Kaka Essien - Callejon Morata Benzema
0
FCBarcelona_cat L'onze del Barça: Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Sergio, Thiago, Iniesta; Villa, Messi i Pedro.
0
Wiecie co, jestem wielkim fanem Tello i jego stylu gry, ale coś widzę że jakby dzisiaj zagrał wyglądałoby to jak w kwietniowym Gran Derbi, czerwona kropka która stoi przy rogu boiska nie biorąca udziału w akcjach, :) Pamiętny tydzień gdzie straciliśmy nadzieje na Ligę oraz Ligę Mistrzów:) ....... FCB Vamos :D
0
Obejrzcie : D
0
0
Wiecie co, jestem wielkim fanem Tello i jego stylu gry, ale coś widzę że jakby dzisiaj zagrał wyglądałoby to jak w kwietniowym Gran Derbi, czerwona kropka która stoi przy rogu boiska nie biorąca udziału w akcjach, :) Pamiętny tydzień gdzie straciliśmy nadzieje na Ligę oraz Ligę Mistrzów:) ....... FCB
0
Wiecie co, jestem wielkim fanem Tello i jego stylu gry, ale coś widzę że jakby dzisiaj zagrał wyglądałoby to jak w kwietniowym Gran Derbi, czerwona kropka która stoi przy rogu boiska nie biorąca udziału w akcjach, :) Pamiętny tydzień gdzie straciliśmy nadzieje na Ligę oraz Ligę Mistrzów:)
0
Bomba Alvesa z filmiku
0
Mecz z Realem w Pucharze o uratowanie sezonu :(
0
kra
jedno autobus, gorzej że jeden gol stracony to musimy im wbić 4
0
Stracimy gola na pewno, musimy im wbić 4 gole.
0
Ta Liga Mistrzów będzie naprawdę ekscytująca, w tym roku mamy wiele naprawdę dobrych zespołów które są w stanie wygrać Ligę Mistrzów, powraca Manchester który przed rokiem się nie zakwalifikował do fazy pucharowej, Juventus który dołączył do grona drużyn światowego formatu, Bayern który nie był jeszcze tak mocny jak dzisiaj, PSG które jest w stanie pokonać każdego, Borussia Dortmund która pokazuje że nie jest chłopcem do bicia. Porto które wczoraj zdemolowało i powinno wygrać z 5-0 z Malagą. Poziom wyższy niż przed rokiem jak dla mnie, a dzisiaj nasza drużyna rozpoczyna walkę o te jakże piękne trofeum i w tym roku jakie trudne do zdobycia :)
Vamos ! do boju :D
0
Ta Liga Mistrzów będzie naprawdę ekscytująca, w tym roku mamy wiele naprawdę dobrych zespołów które są w stanie wygrać Ligę Mistrzów, powraca Manchester który przed rokiem się nie zakwalifikował do fazy pucharowej, Juventus który dołączył do grona drużyn światowego formatu, Bayern który nie był jeszcze tak mocny jak dzisiaj, PSG które jest w stanie pokonać każdego, Borussia Dortmund która pokazuje że nie jest chłopcem do bicia. Porto które wczoraj zdemolowało i powinno wygrać z 5-0 z Malagą. Poziom wyższy niż przed rokiem jak dla mnie, a dzisiaj nasza drużyna rozpoczyna walkę o te jakże piękne trofeum i w tym roku jakie trudne do zdobycia :)
Vamos !
0
0-2
0
Nie lekceważmy Milanu, kurde, no Chelsea też każdy lekceważył a potem płacz i ból głowy.
0
Jak widzę te zdjęcie to od razu przypomina mi się oprawa naszych kibiców w finale ligi mistrzów na Wembley z Manchesterem UTD :)
0
Ta Liga Mistrzów będzie naprawdę ekscytująca, w tym roku mamy wiele naprawdę dobrych zespołów które są w stanie wygrać Ligę Mistrzów, powraca Manchester który przed rokiem się nie zakwalifikował do fazy pucharowej, Juventus który dołączył do grona drużyn światowego formatu, Bayern który nie był jeszcze tak mocny jak dzisiaj, PSG które jest w stanie pokonać każdego, Borussia Dortmund która pokazuje że nie jest chłopcem do bicia. Porto które wczoraj zdemolowało i powinno wygrać z 5-0 z Malagą. Poziom wyższy niż przed rokiem jak dla mnie, a dzisiaj nasza drużyna rozpoczyna walkę o te jakże piękne trofeum i w tym roku jakie trudne do zdobycia :)
Vamos !
0
Dopiero w innym klubie niż Barcelona zobaczymy ile nas Valdes jest tak naprawdę warty :)
0
Kto widział jak kibic pocałował messiego jak wbiegł na boisko :D
0
Ludzie, ogarnijcie dla nas to lepiej, bo TVP by pokazała Eurowizję !
0
Nie jestem zadowolony z tego wyniku. Real za miesiąc będzie grał w najmocniejszym składzie, ich forma idzie do góry, grają oni lepiej na wyjeździe u nas niż na Santiago. Mam złe przeczucia, niestety, nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji. Do Pedro nic nie mam, pięknie wyczekał bramkarza, gdyby to wpadło byśmy się nim tylko zachwycali.
0
Mam spore obawy, czyżby dziś wieczór podobny do wieczorów z Chelsea w LM, Interem, Realem w finale Pucharu Hiszpanii ? Oby nie.
0
szpaku haha 1171 yyy 171
0
VILLA nie jest dublerem, szpaku haha
0
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/hiszpania/wideo/pilka-nozna-puchar-hiszpanii-14-finalu-malaga-cf-fc-barcelona/5062326
piękna transmisja panowie i panie
0
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/hiszpania/wideo/pilka-nozna-puchar-hiszpanii-14-finalu-malaga-cf-fc-barcelona/5062326
piękna transmisja !
0
TVP SPORT JUŻ DZIAŁA CZEGO CHCECIE ?:)
0
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/hiszpania/wideo/pilka-nozna-puchar-hiszpanii-14-finalu-malaga-cf-fc-barcelona/5062326
Link do TVP SPORT. miłego oglądania