Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co zrobił Villa bo ... oglądałem tylko 1 połowę ...
0
Jak mnie denerwuje kto kiedy zaczął kibicowanie, każdy kiedyś zaczynał, i każdy był kiedyś sezonowcem, bo zacząć trzeba.
Ważne aby gdy przyjdą gorsze dni, dany kibic został, a nie uciekł do innego klubu.
0
KingLeonidas
Napisałeś to co ja chciałem przekazać, ale ująłeś to 100 razy lepiej ode mnie :) Gratulacje :D
0
Barcelona92
Ja byłem przeciwny Fabregasowi ze względu na Thiago, ale każdy ma prawo wyrazić własne zdanie i sam się pozdrów. Ale po kilku meczach które widziałem przekonałem się już do Cesca ale teraz to jest każdy mądry, bo nikt nie wiedział czy Cesc nie zablokuje rozwoju Thiago, tylko sam Pep. Oby były rotacje.
0
Dixell
Co ty gadasz ? Wolałbyś 7-0 i ryzyko kontuzji jakiegoś naszego gracza ? Psychika działa tak, masz przewagę, odpuszczamy, aby bezpiecznie skończyć mecz bez kontuzji no i widząc taką przewagę nie ma już tej motywacji.
0
Xavi6:)
Jako kibic FCB z jednym się nie zgadzam, może i Ronaldo strzela gole na pustą, ale to jednak też jest sztuka, być w tym miejscu gdzie potrzeba :) Co nie zmienia faktu że Leo jest o wiele lepszy ;)
0
ne5ti
Nigdy nie grałeś w piłkę ? gdy wygrywa się sporą różnicą bramek a przeciwnik nic nie gra psychika podświadomie mówi "wyluzujmy", wiesz co mam na myśli, ja też gdy gram i widzę na przeciw siebie słabą drużynę i mój Team wygrywa, to i my także nie możemy utrzymać koncentracji przez cały mecz ;)
0
Patrolinho
Bardzo nie lubię takich pewnych siebie kibiców, Herculesa nie pamiętasz ? pewnie nie, bo może wtedy za Interem jeszcze byłeś hmm.
0
sqr3byq
Jemu chodziło o szacunek piłkarzy oraz sztabu trenerskiego dla rywala, że to pozwala im pokonywać przeciwników, że ich nie lekceważą przed i w trakcie jak i po meczu :)
Kibice to inna sprawa ;D
0
Ras White Nigga
Jestem fanem Villi i zawsze nim byłem powiem Ci szczerze, ale naprawdę obiektywnie patrząc, co gra Villa to jest klapa, musisz mi trochę racji przyznać, co do ubóstwiania go w meczu z Realem hmm, o ile pamiętam oprócz tego "magicznego strzału także niczym się nie wyróżnił, dla mnie Villa nie pasuje jako skrzydło, i chyba jemu też, choć nie mówi tego otwarcie, jest to typowa "9", znaczy powinna być, tak jak w Valencii :)
Dziękuje za uwagę,
Baddorf
I oczywiście gratuluję kolejnego Pucharu Barcelonie, że dała także nam kibicom, kolejny powód do miłego wieczoru :)
Visca el Barça !
0
Ja tutaj widzę na wspomnienia się nam zebrało, ja jeszcze młody, ale obiecuję za 20 lat też poopowiadam waszym wnukom jak ja zaczynałem kibicować Barcelonie :D
0
Chyba Kuba nie zauważył że mamy już o tym informację :)
0
jest ale pewnie jako zmiennik ;D
0
Armandi
Nigdy w życiu nie skreślałem Pedro i nie będę skreślał, ale sam jesteś idiotą, inni użytkownicy mają prawo mieć własne zdanie.
0
Wchodzę na stronę -> szok
Po chwili uśmiech na twarzy, hehe 1-4 no ładnie :D
Spoko, nic się nie stało chłopaki, nie ma co rozpaczać, ważne że Villa strzelił gola :D ale mnie rozbrajają teksty typu "sezonowcom dziękujemy", kompletnie nie rozumiem jak po meczu towarzyskim można przestać kibicować Barcelonie z powodu wysokiej porażki, hehe ;]
Czekamy, jeszcze tylko 10 dni !
0
Dziękuję że strzelił tego gola na 5-0 z Realem :)
0
Śmieszą mnie różne pismaki że rewanż za Finał Ligi Mistrzów Manchesteru udany, takie rewanże to ja chcę co roku i to z pocałowaniem w rękę ;)
0
linek FCB
Sam jesteś debilem
0
Mikolajeek
Nie wiadomo czy będzie, jakieś remonty czy coś :)
0
Arab89
Coś masz do Ruchu Radzionków ? :) Moja druga ulubiona drużyna po Barcelonie :D
0
Lukasz18mu
A ja mam takie pytanie, jak Barcelona wygrała z twoim mu 3-1 a mogło być i wyżej i teraz nie mamy szans z Hajdukiem, to strach pomyśleć co by było z Menchesterem, wow, jakies 5-0 dla Hajduka.
Pozdrawiam
0
Puyol aaa :D
0
Niech kupi nam Sancheza i Fabregasa, i tak mu zostanie :D
0
Pajo
A co nie nasz? Jako kibic FC Barcelony mogę użyć słowa "Mój klub" bo tego słowa o Realu raczej nie powiemy :P
0
23 ? wow.
Na początek Malaga która się ostro zbroi :)
0
takich newsów już było kilkanaście nie przejmuj się tym :D
0
przecież masz jasno napisane
0
Ja tam już w nic nie wierze :P od czasu gdy Sanchez miał lecieć do Barcelony :D
0
gonai:
Naprawdę żal patrzeć, ludzie walczyli na wojnie o wolność Polski a teraz ktoś takie rzeczy mówi. Kibic sukcesu, i klub i reprezentacja.
Klub tak, reprezentacja jest tylko jedna, Polska, a innym można tylko co najwyżej kibicować, ale że aż tak o Polsce, nieszczęście to Polacy mieli którzy walczyli za nasz kraj że takie istoty się rodzą.
0
Coś Xavi się nie opalił na ramionach :D