Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TVPSPORT.pl NAJLEPSZA TRANSMISJA ZDECYDOWANIE NA NECIE.
0
Proponuję na główną dać transmisję z TVP SPORT.pl zdecydowanie najlepsza transmisja.
0
Dzisiaj Malaga będzie tańczyła dla Barcelona. bo Messi tu jest i strzela gola dla mnie, i dobrze wie że do finału zaprowadzi nas ładnie. OoO bo Messi tu jest, i i strzela gola dla mnie, bo dobrze to wie, że real czeka na dnie ooo. Jaaa uwielbiam ją, oooo
0
Jaram się meczem jak Niecik czteroma osiemnastkami w jego samochodzie
0
Powiem wam tak, tego się to nie spodziewałem, patrze, kontrakt chcą podpisać, nic ciekawego, tak jak każdy news, a tu ZONK, spodziewałem się kurde prędzej Mou w Barcelonie, Teraz to mnie nawet nie ździwi jak taki Messi powie że chce do PSG iść. :)
0
barrtasswielki,
Pewnie za rok, nie wiem ...
0
Miał na mysli Menchester United:) Blisko jest City :]
0
Witam Mam ważną informację mam nadzieję że redaktorzy umieszczą na stronie głównej :)
Telewizja Polska nabyła prawa do transmisji hiszpańskiego Pucharu Króla. Rozgrywki będą transmitowane od rundy rewanżowej 1/8 finału, a w planach są relacje ze spotkań m.in. Valencii oraz FC Barcelony.
Pierwszym meczem transmitowanym przez TVP Sport będzie starcie Valencia CF - CA Osasuna we wtorek, 8 stycznia o 21:25 Dwa dni później widzowie będą mogli obejrzeć pojedynek FC Barcelony, która na Camp Nou podejmie od 21:25 zespół Córdoba CF.
Najbliższe transmisje Pucharu Króla w TVP Sport:
wtorek, 8 stycznia
21:25 Valencia CF - CA Osasuna
czwartek, 10 stycznia
21:25 FC Barcelona - Córdoba CF
środa, 16 stycznia
21:55 1/4 finału
wtorek, 22 stycznia
21:25 1/4 finału
Finał zostanie pokazany prawdopodobnie na TVP 1
0
Nie wiem jak wam, brakuje mi tu bramki z karnego meczu Barcelona-Chelsea :( tu powinno to się znaleźć :(
0
ja tam go chwalę za to :D ma jaja :D
0
Słyszałem że wczorajsze gazety podały identyczne wyniki losowania.
0
WilliamPedro,
Jak pisałeś że będzie 2-1 to normalni kibice oglądali mecz gimbusie.
0
Ktoś może ma jakieś sprawdzone info gdzie dzisiejszy mecz może być w dobrej jakości z polskim komentarzem ?:)
0
Mariusz Lewandowski w Celtiku to niby kiedy grał ? (patrz foto) :D
0
Mariusz Lewandowski w Celtiku to niby kiedy grał ?
0
Barcelona B remisuje z Benficą która gra o wszystko. Czego więcej chcieć ? Gra nie jest zbyt dobra, zgadzam się, ale gramy teraz młodzieżą, założę się że w dzisiejszym dniu każdy inny klub który by wystawił swoją drugą jedenastkę dzisiaj z Benficą by przegrywał.
Pozdrawiam
Vamos !
0
Pinto jutro czy Valdek ? ktoś się może orientuje ?:)
0
Kismeth:
Zamiast krytykować polecam wizytę w podstawówce i czytanie tekstu ze zrozumieniem, autor wyraźnie napisał Barcelona B, jako że dzisiaj gramy drugim składem, Barcelona B jest o klasę lepszym zespołem niż Alaves i tak pisze w w/w artykule.
0
Mecz bez historii, z drugiej strony dobrze że mamy wysoki wynik :) Drużyny zobaczą że autobusy też im nic nie dadzą :)
0
Pojawiły się życzenia na Facebooku na głównej stronie Barcelony dla nas po Polsku i po Angielsku z okazji odzyskania Niepodległości ;) Dziękujemy !
0
na Facebooku :D
0
Na oficjalnym portalu Barcelony Barcelona złożyła nam po Polsku i po angielsku życzenia :) Serce mnie rozpiera:D
0
A wiecie że głosowanie TVP zakończone ?:) Celtic-Barcelona w TVP1 ! :)
Wyniki głosowania SMS:
Celtic Glasgow – FC Barcelona 46,34 proc.
Sporting Braga – Manchester United 25,21
Chelsea Londyn – Szachtar Donieck 25,00
Bayern Monachium – Lille OSC 3,45
0
mi działa.
http://pl-sport.tv/index.html
0
Mam prośbę czy ktoś może wysyłać na bieżąco wynik meczu Barcelony na numer 692 09 09 24 a jeśli ktoś woli orange to 518 504 115 ponieważ idę na osiemnastkę do koleżanki i nie będę mógł obejrzeć meczu :(
Dzięki z góry !
0
ten twój deser mnie obchodzi jak zesłoroczny snieg
0
bez-L jaki człowieku deser, ja pierdole, to nie to co nasz mecz !
0
Ja was ludzie nie ogarniam, takiego meczu nie da się normalnie racjonalnie obejrzeć z jakiegoś linku na meczyki, a jak komuś się uda to zwracam honor, niech przyokazji zagra w totka, będzie takie natężenie że serwery tego nie wytrzymają i tyle, Ludzie, ogar, idźcie z grupą znajomych do barów,restauracji,pabów, wszędzie gdzie będzie mecz, a nie denerwujcie się że co 1minutę wam obraz przycina, takie mecze trzeba oglądać normalnie, a nie, z obrazem rodem z 20 wieku.
Vamos ! 2-1 dla nas ! :
0
Wydaje mi się że teraz mało który kibic Barcy jest pewny wygranej. Madryt jest w gazie, Krystianu również, tracą do nas 8 pkt, są zmotywowani bardzo słabym początkiem sezonu. Moim zdaniem kluczem będzie nie stracenie bramki w początkowych fazach meczu i w ogóle nie stracenie bramki jako pierwsi. Ostatnio takie mecze z Realem niestety były i strzelali nam na powitanie. Trzeba to ogarnąć, Tito niech naszych przygotuje psychicznie, żebyśmy nie płakali że 5 minutach przegrywamy. Obstawiam bramkowy remis, ale liczę że nasza obrona w meczu z Madrytem wykorzystała już limit prezentów na ten sezon ( Valdes, Mascherano )
0
Wydaje mi się że teraz mało który kibic Barcy jest pewny wygranej. Madryt jest w gazie, Krystianu również, tracą do nas 8 pkt, są zmotywowani bardzo słabym początkiem sezonu. Moim zdaniem kluczem będzie nie stracenie bramki w początkowych fazach meczu i w ogóle nie stracenie bramki jako pierwsi. Ostatnio takie mecze z Realem niestety były i strzelali nam na powitanie. Trzeba to ogarnąć, Tito niech naszych przygotuje psychicznie, żebyśmy nie płakali że 5 minutach przegrywamy. Obstawiam bramkowy remis, ale liczę że nasza obrona w meczu z Madrytem wykorzystała już limit prezentów na ten sezon ( Valdes, Mascherano ). Vamos :)