0

TVPSPORT.pl NAJLEPSZA TRANSMISJA ZDECYDOWANIE NA NECIE.

0

Proponuję na główną dać transmisję z TVP SPORT.pl zdecydowanie najlepsza transmisja.

0

Dzisiaj Malaga będzie tańczyła dla Barcelona. bo Messi tu jest i strzela gola dla mnie, i dobrze wie że do finału zaprowadzi nas ładnie. OoO bo Messi tu jest, i i strzela gola dla mnie, bo dobrze to wie, że real czeka na dnie ooo. Jaaa uwielbiam ją, oooo

0

Jaram się meczem jak Niecik czteroma osiemnastkami w jego samochodzie

0

Powiem wam tak, tego się to nie spodziewałem, patrze, kontrakt chcą podpisać, nic ciekawego, tak jak każdy news, a tu ZONK, spodziewałem się kurde prędzej Mou w Barcelonie, Teraz to mnie nawet nie ździwi jak taki Messi powie że chce do PSG iść. :)

0

barrtasswielki,

Pewnie za rok, nie wiem ...

0

Miał na mysli Menchester United:) Blisko jest City :]

0

Witam Mam ważną informację mam nadzieję że redaktorzy umieszczą na stronie głównej :)

Telewizja Polska nabyła prawa do transmisji hiszpańskiego Pucharu Króla. Rozgrywki będą transmitowane od rundy rewanżowej 1/8 finału, a w planach są relacje ze spotkań m.in. Valencii oraz FC Barcelony.
Pierwszym meczem transmitowanym przez TVP Sport będzie starcie Valencia CF - CA Osasuna we wtorek, 8 stycznia o 21:25 Dwa dni później widzowie będą mogli obejrzeć pojedynek FC Barcelony, która na Camp Nou podejmie od 21:25 zespół Córdoba CF.


Najbliższe transmisje Pucharu Króla w TVP Sport:

wtorek, 8 stycznia
21:25 Valencia CF - CA Osasuna

czwartek, 10 stycznia
21:25 FC Barcelona - Córdoba CF


środa, 16 stycznia
21:55 1/4 finału

wtorek, 22 stycznia
21:25 1/4 finału


Finał zostanie pokazany prawdopodobnie na TVP 1

0

Nie wiem jak wam, brakuje mi tu bramki z karnego meczu Barcelona-Chelsea :( tu powinno to się znaleźć :(

0

ja tam go chwalę za to :D ma jaja :D

0

Słyszałem że wczorajsze gazety podały identyczne wyniki losowania.

0

WilliamPedro,

Jak pisałeś że będzie 2-1 to normalni kibice oglądali mecz gimbusie.

0

Ktoś może ma jakieś sprawdzone info gdzie dzisiejszy mecz może być w dobrej jakości z polskim komentarzem ?:)

0

Mariusz Lewandowski w Celtiku to niby kiedy grał ? (patrz foto) :D

0

Mariusz Lewandowski w Celtiku to niby kiedy grał ?

0

Barcelona B remisuje z Benficą która gra o wszystko. Czego więcej chcieć ? Gra nie jest zbyt dobra, zgadzam się, ale gramy teraz młodzieżą, założę się że w dzisiejszym dniu każdy inny klub który by wystawił swoją drugą jedenastkę dzisiaj z Benficą by przegrywał.

Pozdrawiam

Vamos !

0

Pinto jutro czy Valdek ? ktoś się może orientuje ?:)

0

Kismeth:

Zamiast krytykować polecam wizytę w podstawówce i czytanie tekstu ze zrozumieniem, autor wyraźnie napisał Barcelona B, jako że dzisiaj gramy drugim składem, Barcelona B jest o klasę lepszym zespołem niż Alaves i tak pisze w w/w artykule.

0

Mecz bez historii, z drugiej strony dobrze że mamy wysoki wynik :) Drużyny zobaczą że autobusy też im nic nie dadzą :)

0

Pojawiły się życzenia na Facebooku na głównej stronie Barcelony dla nas po Polsku i po Angielsku z okazji odzyskania Niepodległości ;) Dziękujemy !

0

na Facebooku :D

0

Na oficjalnym portalu Barcelony Barcelona złożyła nam po Polsku i po angielsku życzenia :) Serce mnie rozpiera:D

0

A wiecie że głosowanie TVP zakończone ?:) Celtic-Barcelona w TVP1 ! :)

Wyniki głosowania SMS:

Celtic Glasgow – FC Barcelona 46,34 proc.
Sporting Braga – Manchester United 25,21
Chelsea Londyn – Szachtar Donieck 25,00
Bayern Monachium – Lille OSC 3,45

0

0

Mam prośbę czy ktoś może wysyłać na bieżąco wynik meczu Barcelony na numer 692 09 09 24 a jeśli ktoś woli orange to 518 504 115 ponieważ idę na osiemnastkę do koleżanki i nie będę mógł obejrzeć meczu :(

Dzięki z góry !

0

ten twój deser mnie obchodzi jak zesłoroczny snieg

0

bez-L jaki człowieku deser, ja pierdole, to nie to co nasz mecz !

0

Ja was ludzie nie ogarniam, takiego meczu nie da się normalnie racjonalnie obejrzeć z jakiegoś linku na meczyki, a jak komuś się uda to zwracam honor, niech przyokazji zagra w totka, będzie takie natężenie że serwery tego nie wytrzymają i tyle, Ludzie, ogar, idźcie z grupą znajomych do barów,restauracji,pabów, wszędzie gdzie będzie mecz, a nie denerwujcie się że co 1minutę wam obraz przycina, takie mecze trzeba oglądać normalnie, a nie, z obrazem rodem z 20 wieku.

Vamos ! 2-1 dla nas ! :

0

Wydaje mi się że teraz mało który kibic Barcy jest pewny wygranej. Madryt jest w gazie, Krystianu również, tracą do nas 8 pkt, są zmotywowani bardzo słabym początkiem sezonu. Moim zdaniem kluczem będzie nie stracenie bramki w początkowych fazach meczu i w ogóle nie stracenie bramki jako pierwsi. Ostatnio takie mecze z Realem niestety były i strzelali nam na powitanie. Trzeba to ogarnąć, Tito niech naszych przygotuje psychicznie, żebyśmy nie płakali że 5 minutach przegrywamy. Obstawiam bramkowy remis, ale liczę że nasza obrona w meczu z Madrytem wykorzystała już limit prezentów na ten sezon ( Valdes, Mascherano )

0

Wydaje mi się że teraz mało który kibic Barcy jest pewny wygranej. Madryt jest w gazie, Krystianu również, tracą do nas 8 pkt, są zmotywowani bardzo słabym początkiem sezonu. Moim zdaniem kluczem będzie nie stracenie bramki w początkowych fazach meczu i w ogóle nie stracenie bramki jako pierwsi. Ostatnio takie mecze z Realem niestety były i strzelali nam na powitanie. Trzeba to ogarnąć, Tito niech naszych przygotuje psychicznie, żebyśmy nie płakali że 5 minutach przegrywamy. Obstawiam bramkowy remis, ale liczę że nasza obrona w meczu z Madrytem wykorzystała już limit prezentów na ten sezon ( Valdes, Mascherano ). Vamos :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?