Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dexer pacz priva;)
0
Słuchajcie ludzie, do rzeczy, Onet, kupno meczu SMSEM, warto? ktoś próbował? jaka jakość ?:) jakieś skomplikowane rzeczy, ?
0
messi,
o 19-47 jak zawsze liga mistrzów.
0
Dexar, gdzie w telewizji mówili ?
0
Ej mamy problem, toż w barach też pewnie puszczą Bayern-Juventus.
0
Bartek, właśnie była przerwa i nie pokazali żadnej reklamy odnośnie tego, postępy są a infolinnia chyba nie kłamie :D
0
Hasz29
Dzwoniący na infolinnie w tym ja miła pani powiedziała że wprowadzono zmiany i Barca na NSPORT i gorąco mnie przepraszała :) w pasku też info leci.
0
Zadzwoniłem na Infolinnie pytając o reklamy:
Reklamy odpowiednie pojawią się za 2-3h dopiero bo informatycy tworzą.
0
bartek:
10 osób dzwoniło ja też, mamy mecz na NSPORT
0
phoenix149
Wątpliwości są z tego że reklama (nie pasek) pokazuje że Bayern na N-SPORT oraz na ich stronie.
Infolinia przeprasza za zmiany, PSG-BARCELONA na Nsport.
Ja tam takie przeprosiny mogę mieć co tydzień :)
0
bartek, ten link nie jest z dzisiaj, a dzisiaj zrobili zmiane :)
0
Słuchajcie, Ludzie, Ile razy wam powtarzać. Dzisiaj z rana nadeszła informacja że PSG-Barcelona oficjalnie będzie na Nsport. Reklamówek nie zmienili ponieważ tego nie da się tak szybko zrobić jak sądzicie, INFOLINIA wyraźnie mówi że Mamy mecz na NSPORT.
Więc już spokojnie, za godzinę/dwie będą dobrze reklamy już pokazywane.
0
phoenix149
Ale na reklamie Nsportu było że Barca na premium leci oraz jest tak we wszystkich telemagazynach i na stronie enki że na zwykłym nsport leci bayern-juventus.
0
Jedni mówią tak a drudzy tak.
0
Bartek, taka prawda że nikt nie wie jak jest.
0
Niech ktoś jeszcze zadzwoni na Infolinnię po prostu i da znać na forum.
0
REM2006:
Masz na priva :)
0
Ludzie, dzwoniłem do Infolinni, tak jak SevFCB miła pani powiedziała że mecz mamy na NSPORT !!!!!!!
0
Ludzie, Infolinnia wyraźnie napisała ze mecz Bayernu z Juventusem będzie a na pasku wkradł się błąd, czego wy oczekujecie ?
0
Dzięki temu chcę aby Celta awansowała i się utrzymała : )
0
Parę dni nie ma mnie na stronie a tu nie wiadomo kto kontuzjowany bo tego multum :(
0
0
drogba69
Ja też oczekuję właśnie PSG :p
0
Zmiany
UEFA zdecydowała, że tym razem przed ćwierćfinałami nie zostanie rozlosowana cała drabinka. Dlatego po rozegraniu meczów 1/4 (2-3 i 9-10 kwietnia) znów odbędzie się losowanie półfinałów, które odbędą się 23-24 kwietnia i 30 kwietnia lub 1 maja. Finał na Wembley przewidziany jest na 25 maja.
0
drogba69,
Dla wielu już za dużo emocji było z Milanem :) U mnie to było blisko załamania nerwowego stary :) Teraz też oczekuję na gładkiego rywala i gładkie zwycięstwo aby siły i emocje zbierać na półfinał bo moje serce nie wytrzyma :)
0
Zmiany
UEFA zdecydowała, że tym razem przed ćwierćfinałami nie zostanie rozlosowana cała drabinka. Dlatego po rozegraniu meczów 1/4 (2-3 i 9-10 kwietnia) znów odbędzie się losowanie półfinałów, które odbędą się 23-24 kwietnia i 30 kwietnia lub 1 maja. Finał na Wembley przewidziany jest na 25 maja.... :) Barca !
0
Zmiany
UEFA zdecydowała, że tym razem przed ćwierćfinałami nie zostanie rozlosowana cała drabinka. Dlatego po rozegraniu meczów 1/4 (2-3 i 9-10 kwietnia) znów odbędzie się losowanie półfinałów, które odbędą się 23-24 kwietnia i 30 kwietnia lub 1 maja. Finał na Wembley przewidziany jest na 25 maja.
0
Nikt nie wspomina ale wczoraj wreszcie widziałem Alvesa z najlepszych lat w Barcelonie, widziałem dobrze ustawionego Leo, strzały z dystansu, czy ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć jak przez tydzień można przejść taką metarmofozę z piekła do nieba?
0
Jest to kolejny dzień drodzy kibice który zapamiętamy na długo, tak jak pamiętamy do tej pory wieczory z CHELSEA oraz INTEREM ale chce się mylić.
0
Kochani kibice, może być i 5-0 ale i 0-2, co wyjdzie ? zobaczymy !