Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na zdjęciu wygląda jak Bielsza twarz Bartry :]
0
Czytając komentarze Kondradosa i Nano sam zgłupiałem i musiałem zobaczyć które to które bo tak mi się poplątało a niby jest to oczywiste :)
0
http://sport.tvp.pl/5189542/pilka-nozna/hiszpania/wideo/puchar-krola-14-finalu-barcelona-levante
0
prawy dolny róg piszę zmień jakość transmisji
0
Patryk to zmień szybkość mi na 450 wgl nie tnie
0
TVPSPORT WEJDŹ TAM NAJLEPSZA transmisja i ustaw sobie z 450 :)
0
Deszcz nawala, poco ludzie mają wydawać kasę gdy takie warunki i mecz o nic, a mają co 2 tygodnie lepsze widowiska : )
0
bo deszcz pada to lepiej TV
0
ok, spróbuję znaleźć na stronie TVP, ale dzięki za pomoc :)
0
Czy w internecie będzie transmisja z TVP Sport ? :) Jeśli tak proszę bardzo o link. :)
0
Szkoda mi go:(
0
DEJA VU z ciepłego sierpnia gdy pisano Vilanova rezygnuje.
0
Messi wrócił the best !
0
0
Messi
0
Messi forma jest, podanie jest huuurraaaa
0
Tello, oglądam :D Ney i Leo :]
0
A może grał Barceloną i miał analize 3d?
0
Popatrzmy na MAN UTD, cieszmy się z naszej Barcelony :)) Damy radę Vamos Barcelono, Kocham Cię! :D
0
Niestety dla pewnego kibica AJAXU cieszenie się z gola swojej drużyny było ostatnie w swoim życiu. Kibic spadł z 10 metrów.
https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q71/s720x720/1463038_690413054317316_1356906825_n.jpg
0
Neymar zero obiektywizmu za jeden mecz :) dobre żarty :)
Vamos
0
Sorry ale Ronaldo w tym roku złota piłka. Należy mu się.
0
Trener powie że chce remis to hejty że nie wierzy w swoją drużynę, trener powie że jedzie po zwycięstwo, to hejty że pycha. Wam się nie dogodzi ;)
0
przez zero się nie mnoży,
0
gdyby błędy były przeciwko nam, byście tak nie bronili sędziego jak teraz.
0
0
Pan Rabij wielki znawca, hmm, wczoraj na wizji się chyba wzbogacił kilka procentami, proszę o to link i filmik jak po alkoholu się komentuje jeśli ktoś kiedyś by chciał spróbować dla przestrogi :)
http://babol.pl/kat,1025465,title,Polski-komentator-Eurosportu-przejdzie-do-historii,wid,15964822,wiadomosc.html?ticaid=611442
hehe
0
Pan Rabij wielki znawca, hmm, wczoraj na wizji się chyba wzbogacił kilka procentami, proszę o to link i filmik jak po alkoholu się komentuje jeśli ktoś kiedyś by chciał spróbować dla przestrogi :)
http://babol.pl/kat,1025465,title,Polski-komentator-Eurosportu-przejdzie-do-historii,wid,15964822,wiadomosc.html?ticaid=611442
0
jaka fota ...
0
patrzę mecz i jedno wiem Gra Barcelony jest cholernie nudna w porównaniu gdy oglądam inne mecze (czyt: chelsea-bayern)