0

Na zdjęciu wygląda jak Bielsza twarz Bartry :]

0

Czytając komentarze Kondradosa i Nano sam zgłupiałem i musiałem zobaczyć które to które bo tak mi się poplątało a niby jest to oczywiste :)

0

prawy dolny róg piszę zmień jakość transmisji

0

Patryk to zmień szybkość mi na 450 wgl nie tnie

0

TVPSPORT WEJDŹ TAM NAJLEPSZA transmisja i ustaw sobie z 450 :)

0

Deszcz nawala, poco ludzie mają wydawać kasę gdy takie warunki i mecz o nic, a mają co 2 tygodnie lepsze widowiska : )

0

bo deszcz pada to lepiej TV

0

ok, spróbuję znaleźć na stronie TVP, ale dzięki za pomoc :)

0

Czy w internecie będzie transmisja z TVP Sport ? :) Jeśli tak proszę bardzo o link. :)

0

Szkoda mi go:(

0

DEJA VU z ciepłego sierpnia gdy pisano Vilanova rezygnuje.

0

Messi wrócił the best !

0

0

Messi

0

Messi forma jest, podanie jest huuurraaaa

0

Tello, oglądam :D Ney i Leo :]

0

A może grał Barceloną i miał analize 3d?

0

Popatrzmy na MAN UTD, cieszmy się z naszej Barcelony :)) Damy radę Vamos Barcelono, Kocham Cię! :D

0

Niestety dla pewnego kibica AJAXU cieszenie się z gola swojej drużyny było ostatnie w swoim życiu. Kibic spadł z 10 metrów.
https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q71/s720x720/1463038_690413054317316_1356906825_n.jpg

0

Neymar zero obiektywizmu za jeden mecz :) dobre żarty :)

Vamos

0

Sorry ale Ronaldo w tym roku złota piłka. Należy mu się.

0

Trener powie że chce remis to hejty że nie wierzy w swoją drużynę, trener powie że jedzie po zwycięstwo, to hejty że pycha. Wam się nie dogodzi ;)

0

przez zero się nie mnoży,

0

gdyby błędy były przeciwko nam, byście tak nie bronili sędziego jak teraz.

0

0

Pan Rabij wielki znawca, hmm, wczoraj na wizji się chyba wzbogacił kilka procentami, proszę o to link i filmik jak po alkoholu się komentuje jeśli ktoś kiedyś by chciał spróbować dla przestrogi :)

http://babol.pl/kat,1025465,title,Polski-komentator-Eurosportu-przejdzie-do-historii,wid,15964822,wiadomosc.html?ticaid=611442


hehe

0

Pan Rabij wielki znawca, hmm, wczoraj na wizji się chyba wzbogacił kilka procentami, proszę o to link i filmik jak po alkoholu się komentuje jeśli ktoś kiedyś by chciał spróbować dla przestrogi :)

http://babol.pl/kat,1025465,title,Polski-komentator-Eurosportu-przejdzie-do-historii,wid,15964822,wiadomosc.html?ticaid=611442

0

jaka fota ...

0

patrzę mecz i jedno wiem Gra Barcelony jest cholernie nudna w porównaniu gdy oglądam inne mecze (czyt: chelsea-bayern)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?