Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Łysy z Brazzers(czytaj bramkarz Malagi) wpuścił szmatę.
0
Łysy z Brazzers(czytaj bramkarz Malagi) wpuścił szmatę.
0
llllllll
0
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
0
Co ty człowieku gadasz, Pedro grał kompletną padakę przez dwa sezony, co jest wystarczającym argumentem aby gracza krytykować. Twój tekst że nie możesz patrzeć jak teraz każdy chce Pedro jest kompletnie nie na miejscu, ma gość formę, to niech gra co nie zmienia faktu że 2 sezony grał katastrofalnie, otrzymywał najgorsze oceny, teraz ma forme, niech zagra. Żyj w swoim świecie gdzie piłkarz to jest idol którego nie można krytykować i czekać aż się odrodzi.
0
Gdybyś był Davidem Villą nie grałbyś w Barcelonie tylko siedział przy komputerze.
0
Nie spodziewałem się nigdy że powiem że wolę Pedro niż Neymara na dzisiaj.
0
ty ciągniesz za to prąd naszej strony fcbarca.com
0
Pamiętam jego w reprezentacji na EURO 2012 chyba ;P albo MŚ 2010 nie pamiętam, te dryblingi, strzały na bramkę, extra, u nas wszystko zatracał, sparaliżowany tak jakby.
0
trzeba być odważnym aby stawiać remis, za ile grałeś ? :)
0
ileż i jakie mecze wygrałeś ? :)
0
odpowiedzi w stylu Xavi wchodzil by z ławki nie przyjmuje, bramkarz to specyficzna pozycja, Iker także będzie grał w Pucharze Króla.
0
Wracając trochę niżej i do komentarzy kibica Realu jak i kibiców Barcelony.
Leci nagonka na to że Real nie szanuje Casillasa, żywej legendy klubu, jaki to real zły, o jaki niedobry. Jak on może siedzieć na ławce.
Teraz z innej strony:
Ile osób ostatnio chciało posadzić Xaviego na ławce po złych meczach? także "żywej legendy klubu"
Pisze to jako wielki fan Barcelony ale obiektywizmu trochę, dlatego podziwiam nick "MadristaForEver"
0
Mądry z Cb koleś jak na Madriste, szacun;)
0
Fabregas wreszcie na swojej nominalnej pozycji, coś pięknego :)
0
a ja dalej pytam co z Affelayem bo mnie to cholera ciekawi :)
0
Komentował będzie Jasina,
0
Jeśli ktoś chciałby aby nie komentował meczu Jasina a pan Laskowski o to link . Ja już napisałem :)
http://www.tvp.pl/o-tvp/kontakt
Powodzenia
0
Jeśli ktoś chciałby aby nie komentował meczu Jasina a pan Laskowski o to link . Ja już napisałem :)
http://www.tvp.pl/o-tvp/kontakt
0
Możemy zrobić petycję aby Jasina nie komentował Superpucharu Hiszpanii na TVP1? bo nie przeżyje :)
0
Możemy zrobić petycję aby Jasina nie komentował Superpucharu Hiszpanii na TVP1?
0
Możemy zrobić petycję aby Jasina nie komentował ?
0
a nie bo 3-2
0
Tak myślę, jest tu wiele narzekań na Xaviego czemu wychodzi w pierwszym składzie, może i prawda, ale z drugiej strony patrząc, trener widzi takiego gościa i profesjonalistę jak my widzimy w wywiadach, on to widzi w REALU, jest przy gościu, i jak go posadzić na ławce ? :) Teraz mogę mówić że bym go posadził przyszło by co do czego poznałbym gościa, i bym też może na niego stawiał :) zajebisty grajek, a nóż się odrodzi i przyśpieszy tą swoją grę :P
0
Mam do was sprawę bo trochę newsy ostatnie opuszczone mam, czemu jest na naszym forum wielka zajawka na "Banacka" zagrał jakiś kapitalny mecz czy o co chodzi ? :) Czym gość różni się od Bartry ? :P
0
zmiecim z powietrzam ziemi tajlańdczyków
0
pokochaj ortografię jak KochaszTenKlub
0
Internetowe świeczki, raz, dwa trzy ...
0
10/11
0
piękny komentarz. Nie powstydziłbym się nawet umieścić gdzieś go w mojej sygnaturce na jakimś forum :)