Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nadzieja na przyszłość ma chłopak smykałkę widziałem jego parę meczów :) jest git :)
0
Brak wzmianki o zachowaniu Brazylijczyka w protokole meczowym sprawia, iż o pomeczowej dyskwalifikacji gracza nie ma mowy
a potem:
Zarząd Blaugrany sytuację chce pozostawić RFEF licząc, że hiszpańska federacja nie pozostanie obojętna na kolejny skandal z udziałem chore psychicznie człowieka z Madrytu. Miejmy nadzieję, że tym razem RFEF stanie na wysokości zadania, bo w przyszłości gracz z numerem 3 na białej koszulce może naprawdę zrobić komuś krzywdę.
Czegoś nie rozumiem ? z jednej strony nie ma szans a z drugiej są ? hmm
0
Radzio_94
Alexis zagrał mecz kapitalnie, główka po której piwka odbiła się od spojenia, wiele biegał, cofał się, odbierał piłki dla przeciwnika, wszystko ! :) Piękny mecz zagrał :)
0
Już szykuję się do baru, rezerwacja już jest ! pragnę wam życzyć wielkiego meczu naszej drużyny, aby jutro jakoś tako po ciężkiej nocy wstać do szkoły :D
Vamos Barça !
0
Szacun także na Betisu, fajny mecz ;D
0
Wiecie jaką zrobiłem najgłupszą rzecz ostatnich miesięcy ?... przeczytałem post Zelek1992
0
Macie bardzo dobry link podany przez Robertinho, załaduje się po paru sekundach i piękna jakość ! ogarnijcie się:D :) hehe
0
Macie bardzo dobry link podany przez Robertinho, załaduje się po paru sekundach i piękna jakość ! ogarnijcie się:D
0
Rumbo:
Mi to chodzi ogólnie o komentarze że mecz najważniejszą sprawą w życiu, masz spotkanie służbowe, nie idziesz tracisz klienta, bo masz mecz, masz urodziny kolegi ,nie idziesz o to mniej więcej :D
0
Tak, tak trzeba obejrzeć mecz, a własne życie nie ważne, nie wyśpij się, zawal szkołę, zawal dom, zawal rodzinę, nie ważne nic, najważniejszy mecz Barcelony.
Fajne macie pojęcie :) Życie na 1 miejscu własne, Barcelona dzieci Ci nie wyżywi.
0
Mówiąc o swoich pierwszych miesiącach pobytu na Camp Nou, Cesc wspomniał, że "była grupa kibiców, która nie popierała mojego transferu i wiedziałem, że muszę pracować dwa razy ciężej, aby udowodnić ludziom, że zasługuję na miejsce w tym zespole".
Już udowodniłeś :) Też bylem przeciw, wiadomo Thiago, ale jest Git ;] !
0
Mamy rewanż u siebie jest Git ;]
0
gość ze studia jaki ma u nas nick ? :D
0
Bym go u nas widział gdyby naprawdę był taki "fajny" jak ostatnio, i "grzeczny" :)
0
Też twierdzę że nie dało się tego za bardzo czytać, niektórych zdań, połowę ominąłem, wybrałem najważniejsze.
0
FrancescSoler,
Nie bo to naturalne, przed meczem Real wydawał się bardzo mocną drużyną i naturalne jest to że, racjonalnie myśląc oni byli faworytami tego meczu. Ale na szczęście wygraliśmy, i to się liczy ;)
0
Dziękuje !
Visca el Barça !
0
Dacię radę ! Chłopaki, wierzę was !
0
Kibice ! Ja już nie mogę się doczekać, ręce mam jakieś zimne, nie wiem co ze sobą zrobić, poradźcie !
0
Zapraszam Warto przed meczem !
0
Adi_23
Dejvida z Milanem
0
Trener Barcelony ubolewał też nad tym, iż obecny zarząd wytoczył proces poprzedniemu, na którego czele stał Joan Laporta. To właśnie on dał szansę Guardioli poprowadzić pierwszą drużynę Barçy.
0
http://rikotv.ubf.pl/viewpage.php?page_id=11
bardzo dobry link polski komentarz !
0
fresh
Cieszymy się z ich przegranej ponieważ dzięki temu mamy 1 pkt przewagi w tabeli a nie dwa straty, :) i każdy cieszy się z przegranego meczu największych rywali, więc ja Cię nie rozumiem także.
Pozdrawiam
0
No to dowód jak szybko sytuacja w naszej lidze się zmienia, teraz czeka nas ciężki mecz na wyjeździe z Valencią, nie wiem jak wy, ja już czekam na niego z niecierpliwością z nadzieję że uda nam się zdobyć 3 punkty i wywieźć zwycięstwo z gorącego terenu :)
Vamos Barça !
0
komentarz barcelonin przebija wszystkich lol
0
Smiech na sali, :D takie dwa mecze mamy ostatnie, ale to w sumie dobrze, nauczą się czegoś że gramy do koncowego gwizdka i w nastepnych meczach bedzie lepiej ;)
Ale bardziej bolał mnie remis w ligowym meczu, a tu, i tak wyjdziemy z grupy :)
Vamos Barça !
0
FCBarcaaBarcaa
Ja się smucę z wyniku ale nikogo nie krytykuję i nikogo nie zwalniam :) jest różnica :D
0
Ja was nie rozumiem, według was kibic nie może smucić się że jego drużyna nie wygrała meczu ? A co kurde, ma się cieszyć i iść na imprezę ? !
0
Co zrobił Villa bo ... oglądałem tylko 1 połowę ...