0

To nadzieja na przyszłość ma chłopak smykałkę widziałem jego parę meczów :) jest git :)

0

Brak wzmianki o zachowaniu Brazylijczyka w protokole meczowym sprawia, iż o pomeczowej dyskwalifikacji gracza nie ma mowy

a potem:

Zarząd Blaugrany sytuację chce pozostawić RFEF licząc, że hiszpańska federacja nie pozostanie obojętna na kolejny skandal z udziałem chore psychicznie człowieka z Madrytu. Miejmy nadzieję, że tym razem RFEF stanie na wysokości zadania, bo w przyszłości gracz z numerem 3 na białej koszulce może naprawdę zrobić komuś krzywdę.


Czegoś nie rozumiem ? z jednej strony nie ma szans a z drugiej są ? hmm

0

Radzio_94

Alexis zagrał mecz kapitalnie, główka po której piwka odbiła się od spojenia, wiele biegał, cofał się, odbierał piłki dla przeciwnika, wszystko ! :) Piękny mecz zagrał :)

0

Już szykuję się do baru, rezerwacja już jest ! pragnę wam życzyć wielkiego meczu naszej drużyny, aby jutro jakoś tako po ciężkiej nocy wstać do szkoły :D
Vamos Barça !

0

Szacun także na Betisu, fajny mecz ;D

0

Wiecie jaką zrobiłem najgłupszą rzecz ostatnich miesięcy ?... przeczytałem post Zelek1992

0

Macie bardzo dobry link podany przez Robertinho, załaduje się po paru sekundach i piękna jakość ! ogarnijcie się:D :) hehe

0

Macie bardzo dobry link podany przez Robertinho, załaduje się po paru sekundach i piękna jakość ! ogarnijcie się:D

0

Rumbo:

Mi to chodzi ogólnie o komentarze że mecz najważniejszą sprawą w życiu, masz spotkanie służbowe, nie idziesz tracisz klienta, bo masz mecz, masz urodziny kolegi ,nie idziesz o to mniej więcej :D

0

Tak, tak trzeba obejrzeć mecz, a własne życie nie ważne, nie wyśpij się, zawal szkołę, zawal dom, zawal rodzinę, nie ważne nic, najważniejszy mecz Barcelony.

Fajne macie pojęcie :) Życie na 1 miejscu własne, Barcelona dzieci Ci nie wyżywi.

0

Mówiąc o swoich pierwszych miesiącach pobytu na Camp Nou, Cesc wspomniał, że "była grupa kibiców, która nie popierała mojego transferu i wiedziałem, że muszę pracować dwa razy ciężej, aby udowodnić ludziom, że zasługuję na miejsce w tym zespole".

Już udowodniłeś :) Też bylem przeciw, wiadomo Thiago, ale jest Git ;] !

0

Mamy rewanż u siebie jest Git ;]

0

gość ze studia jaki ma u nas nick ? :D

0

Bym go u nas widział gdyby naprawdę był taki "fajny" jak ostatnio, i "grzeczny" :)

0

Też twierdzę że nie dało się tego za bardzo czytać, niektórych zdań, połowę ominąłem, wybrałem najważniejsze.

0

FrancescSoler,

Nie bo to naturalne, przed meczem Real wydawał się bardzo mocną drużyną i naturalne jest to że, racjonalnie myśląc oni byli faworytami tego meczu. Ale na szczęście wygraliśmy, i to się liczy ;)

0

Dziękuje !

Visca el Barça !

0

Dacię radę ! Chłopaki, wierzę was !

0

Kibice ! Ja już nie mogę się doczekać, ręce mam jakieś zimne, nie wiem co ze sobą zrobić, poradźcie !

0



Zapraszam Warto przed meczem !

0

Adi_23

Dejvida z Milanem

0

Trener Barcelony ubolewał też nad tym, iż obecny zarząd wytoczył proces poprzedniemu, na którego czele stał Joan Laporta. To właśnie on dał szansę Guardioli poprowadzić pierwszą drużynę Barçy.

0

http://rikotv.ubf.pl/viewpage.php?page_id=11

bardzo dobry link polski komentarz !

0

fresh

Cieszymy się z ich przegranej ponieważ dzięki temu mamy 1 pkt przewagi w tabeli a nie dwa straty, :) i każdy cieszy się z przegranego meczu największych rywali, więc ja Cię nie rozumiem także.

Pozdrawiam

0

No to dowód jak szybko sytuacja w naszej lidze się zmienia, teraz czeka nas ciężki mecz na wyjeździe z Valencią, nie wiem jak wy, ja już czekam na niego z niecierpliwością z nadzieję że uda nam się zdobyć 3 punkty i wywieźć zwycięstwo z gorącego terenu :)

Vamos Barça !

0

komentarz barcelonin przebija wszystkich lol

0

Smiech na sali, :D takie dwa mecze mamy ostatnie, ale to w sumie dobrze, nauczą się czegoś że gramy do koncowego gwizdka i w nastepnych meczach bedzie lepiej ;)

Ale bardziej bolał mnie remis w ligowym meczu, a tu, i tak wyjdziemy z grupy :)

Vamos Barça !

0

FCBarcaaBarcaa

Ja się smucę z wyniku ale nikogo nie krytykuję i nikogo nie zwalniam :) jest różnica :D

0

Ja was nie rozumiem, według was kibic nie może smucić się że jego drużyna nie wygrała meczu ? A co kurde, ma się cieszyć i iść na imprezę ? !

0

Co zrobił Villa bo ... oglądałem tylko 1 połowę ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?