Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nokia
Sam zachowałeś się identycznie jak oni, to jest Real i szacunku do tego klubu też się trochę należy, a że oni nas nie szanują to nie znaczy że musimy być tacy sami.
0
może to czytasz umieść lepiej ten news:)
Naszym redaktorom nie chce się pisać to ja umieszczę:
18 listopada o godzinie 13:00 odbędzie się losowanie 1/8 Pucharu Króla. Losowanie odbędzie się w miasteczku sportowym w Las Rozas i wyłoni osiem par drużyn, które zmierzą się ze sobą 22 grudnia i 5 stycznia. Na uwagę zasługuje fakt, że nie będzie ono podlegało żadnym ograniczeniom, a więc każda z zakwalifikowanych drużyn będzie mogła trafić na każdą inną. Wiadomo jedynie, że występujące w Segunda División Córdoba i Betis pierwsze spotkania rozegrają u siebie.
Potencjalnymi rywalami Barcelony będą: Real Madryt, Valencia, Villarreal, Espanyol, Sevilla, Athletic Bilbao, Atlético Madryt, Deportivo La Coruńa, Almería, Getafe, Levante, Mallorca, Málaga, a także drugoligowe Betis Sevilla i Córdob
0
robertinho może to czytasz umieść lepiej ten news:)
Naszym redaktorom nie chce się pisać to ja umieszczę:
18 listopada o godzinie 13:00 odbędzie się losowanie 1/8 Pucharu Króla. Losowanie odbędzie się w miasteczku sportowym w Las Rozas i wyłoni osiem par drużyn, które zmierzą się ze sobą 22 grudnia i 5 stycznia. Na uwagę zasługuje fakt, że nie będzie ono podlegało żadnym ograniczeniom, a więc każda z zakwalifikowanych drużyn będzie mogła trafić na każdą inną. Wiadomo jedynie, że występujące w Segunda División Córdoba i Betis pierwsze spotkania rozegrają u siebie.
Potencjalnymi rywalami Barcelony będą: Real Madryt, Valencia, Villarreal, Espanyol, Sevilla, Athletic Bilbao, Atlético Madryt, Deportivo La Coruńa, Almería, Getafe, Levante, Mallorca, Málaga, a także drugoligowe Betis Sevilla i Córdob
0
Naszym redaktorom nie chce się pisać to ja umieszczę:
18 listopada o godzinie 13:00 odbędzie się losowanie 1/8 Pucharu Króla. Losowanie odbędzie się w miasteczku sportowym w Las Rozas i wyłoni osiem par drużyn, które zmierzą się ze sobą 22 grudnia i 5 stycznia. Na uwagę zasługuje fakt, że nie będzie ono podlegało żadnym ograniczeniom, a więc każda z zakwalifikowanych drużyn będzie mogła trafić na każdą inną. Wiadomo jedynie, że występujące w Segunda División Córdoba i Betis pierwsze spotkania rozegrają u siebie.
Potencjalnymi rywalami Barcelony będą: Real Madryt, Valencia, Villarreal, Espanyol, Sevilla, Athletic Bilbao, Atlético Madryt, Deportivo La Coruńa, Almería, Getafe, Levante, Mallorca, Málaga, a także drugoligowe Betis Sevilla i Córdoba
0
barca_fan10
Ale wiesz, nie chodzi mi o to żeby śledzić poczynania innych sekcji tak jak piłki nożnej. Tylko nie wyrażać się wypowiedzią która mówi w skrócie " Mam gdzieś inne sekcje Barcelony" jeśli masz gdzieś inne sekcje to masz gdzieś ten herb co każda sekcja ma. Ja nie jestem na bieżąco z innymi sekcjami ale ciesze się gdy wygrywają bo to też FC Barcelona.
0
barca_fan10
Barcelona to miłość, prawdziwy kibic wie że każda sekcja to herb i nazwa, to duma to miłość do klubu. Jeśli masz gdzieś inne sekcje nie jesteś kibicem, bo masz gdzieś nasz jeden herb Barcelony i wszystko to co jest z nią związane.
0
Was nie korci spotkać się powyżej 1/8 z Realem ? :D Tak pytam z ciekawości, jakiś dwu meczyk w Lidze Mistrzów :)
0
Zbigniew, nie kompromituj się, jesteś zwykłym dzieciakiem,
0
Nie załamujcie się remisem Realu, Derby Europy w Lidze Mistrzów ? Nic nie mam przeciwko :)
Vamos Barça !
0
Katalończyk16:
Moim zdaniem z Kopenhagą graliśmy na Camp Nou a nie na wyjeździe.
0
Pedro z łatwością obronił strzał argetyńczyka :)
0
http://mnbha1pzfeeo.az.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=35:kana-3&catid=3:mecze&Itemid=10
Morisson, pośmiejmy się razem z tego gościa :D
0
na Camp Nou*
0
Przypomnę państwu składy w jakich gramy, dobre to on gra ?
0
Mecz oglądam ale nie podejmę się ocen piłkarzy :) za słaba jakość, szczerze powiem nie wiem jak to gra choć 45 min obejrzane :) 0-3, 0-4 liczę i spokojnie oczekiwanie na rewanż w Camp Nou.
Komentator prawda, draka, Nolito, hmm kto to taki ? :(
0
Kurde, a ja nie mam ni jak linku :(
0
Na RM.pl liczą już przegrane kupony w zakładach :)
0
Kibice Realu już płaczą na ich stronie że kupony im nie weszły :D
0
Bardzo dobrze, dać szansę młodym, a o wynik jestem spokojny, nawet jak nie pójdzie nadrobimy na Camp Nou :)
0
Wie ktoś na jakim kanale będzie FC Barcelona lecieć w meczu z Cuetą ? Podobno Sport Klub ale widzę tam 14-00 w dniu 27 ale coś mi się to nie zgadza :D
0
Damy radę :D
0
Nie ma to jak wiara w nasz zespół, Real wygrywa to już nasz zespół nie ma szans, będzie bardzo ciekawie w tym sezonie :) Czyżby GD w LM ?
0
że "wraz z przybyciem do stolicy Lombardii Ibrahimovicia i Robinho, do klubu przyłączyli się liczni sponsorzy oraz fani, którzy swoją postawą niezwykle nam pomagają".
Przyznał się do sezonowców i jest z tego dumny :)
0
old friend:
Gratuluję posta, jedna z najmądrzejszych wypowiedzi które ostatnio miałem okazję tu przeczytać.
Teraz to mój post nic nie wnosi do dyskusji ale musiałem pogratulować :D
0
Gratulacje :)
0
16 latku weź się ogarnij, chyba oglądałeś inny mecz, Bojan tragedia, jak wiele osób tak mówi to tak jest, najmądrzejszy nie jesteś, widzimy co on robi na boisku w ostatnich meczach czyli nic nie robi.
0
Cieszą 3 punkty, oba mecze z bardzo trudnymi rywalami wygraliśmy, a Real dalej ma bardzo słabych przeciwników, w końcówce rundy jesiennej Real dopiero będzie miał ciężkich przeciwników i o dziwo wszystko u siebie, bardzo podejrzane, najcięższe mecze z trudnymi rywalami na wyjazdach Real będzie miał pod koniec sezonu.
Czyżby ustawienie że nasi grają od razu z najlepszymi na wyjazdach a Real na końcu ? Możliwe, ktoś myślał że nowy Real będzie rozgrywał się na początku przy słabych przeciwnikach ale najwyraźniej się ktoś pomylił :)
1 punkt przewagi mamy ale co więcej mamy dwa bardzo ciężkie mecze wyjazdowe za sobą !
Osobiście bardzo mi się podobała gra Thiago, chciałbym go zobaczyć już w najbliższym meczu na troszkę więcej minut, to bardzo wielki talent.
Vamos Barça !
0
bo jak ktoś dorosly lubi obejrzeć mecz o 22-00 a nie w dzień, a dzieci spać mogą iść.
0
dzięki robertinho.
0
Ile bym dał zobaczyć Ville na środku heh :)