0

Nie mam pojęcia po co tutaj wchodzą i komentują nasze problemy kibice innych drużyn.

Chciałbym w Barcelonie widzieć Cesca :) kolejny wychowanek, bardzo dobry piłkarz który by się świetnie wkomponował w nasz zespół.

Vamos Barça !

0

Barcelona jest Katalońska, ale gracze Barcelony głównie należą do Hiszpańskiej reprezentacji i im będę kibicował, tej reprezentacji.

Vamos Barça !

0

Ja także za Hiszpanie, mają wielu graczy Barcelony w składzie i jest to Hiszpańska drużyna tak jak Barcelona :)

Vamos Barça !

0

Bayern aby mógł walczyć w następnych latach na międzynarodowej arenie musi koniecznie zmienić parę " środkowych obrońców" i kupić kogoś dobrego na atak, ten sezon i finał dla Bayernu w LM był to czysty przypadek.

Dziwie się że Ribéry tam zostaje, na pewno mógł pójść do dużo lepszego klubu, no ale cóż, życie prywatne też odegrało swoją rolę, jest tam jego dom i najwyraźniej nie chce go zmieniać.

0

Ale komuś może pomogłem :) zobaczymy co z tego wyjdzie :)

0

Troszkę nie na temat, Real Madryt ma nowego trenera:

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=29808&kom=ok

0

Troszkę nie na temat, Real Madryt ma nowego trenera:

http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=29808&kom=ok

0

wpaść*

0

Villa będzie w Barcelonie czuł się jak u siebie w domu, piękne miasto, wspaniały klub oraz wielu znajomych z naszej drużyny.

Będzie dobrze, myślę że powyżej 30 bramek powinno paść w Lidze z jego strony :)

Vamos Barça !

0

shocka, wiara umiera ostatnia :) chodź jakby odszedł bym zbytnio się nie smucił a nawet cieszył :D

0

Ja jeszcze wierzę w Ibre że się może przełamie i będzie miał lepszy sezon w swoim wykonaniu, że dopasuje się do stylu Barçy bo wtedy dużo na tym zyskamy :) Dwóch napastników światowej klasy i do dzieła :) hehe

Vamos Barça !

0

Następny sezon to znów 6 trofeów :)

Vamos Barça ! :)

0

patrysss

nagrywaj nagrywaj :)

0

Oj zazdroszczę temu dzieciakowi :D

0

http://www.fcbarcelona.cat/web/english/index.html

tutaj link do filmiku sesji fotograficznej :)

0

bexley, to tylko plotki nie bierz tego na poważnie :D

0

No nie wiem, trochę strach tych wyborów aby ktoś nie zepsuł pracy Laporty, miejmy nadzieję że znajdzie się godny następca naszego obecnego Prezesa :)

0

Bajdinho84

Cesc za słaby na nasz klub ? żartujesz sobie, jest to bardzo dobry piłkarz który by się nam bardzo przydał, jest to jeden z najlepszych piłkarzy świata w obecnej chwili, do tego bardzo młody i jeszcze wiele lat kariery przed nim. Powtarzam, jest to jeden z najlepszych piłkarzy świata.

Niestety Wenger nie sprzeda przynajmniej teraz Cesca za rozsądną cenę, jest zbyt ważnym zawodnikiem dla Arsenalu, więc nie liczmy na to że do nas teraz dojdzie.

Vamos !

0

Balloteli ? który swoją koszulkę niszczył i deptał ?

Nigdy !

0

Zupka , mojej decyzji nie zmienisz. Ibra jest to wielkie drewno !

0

Jest Alves :D i dobrze ;] najlepszy gracz na swojej pozycji.

Vamos !

0

pewnie mu chodziło o "drugiego" "typowego" skrzydłowego, lub się pomylił :)

0

panczo, Pedro jest jeden a są dwie strony boiska :)

0

dzięki :) mój błąd :D Pozdrawiam i miłej nocki życzę a jutro wiadomości że Villa u nas :)

0

leito

Fajna strona, pisze not found 404 bardzo fajna :)

0

Piszą że piłkarzem Barcelony jest już David Villa

Vamos ! :D

0

Jutro w BravoSport będzie plakat FC Barcelony :) Jak komuś pomogłem to będę niezmiernie szczęśliwy :D

0

Poniższe refleksje są bardzo ale to bardzo mądre i nie zaśmiecacie nimi serwis :)

Zobaczymy, ilu zostanie gdy przyjdą gorsze chwile, gdy Real Madryt ze swoimi gwiazdami będzie pokonywał Barcelonę.

Czas zobaczy, w moim sercu tylko Barcelona, kiedyś tam pojadę, kiedyś tam usiądę i będę razem z Cule oglądał mecz mojej ukochanej drużyny jaką jest FCBarcelona.

Vamos ! :)

0

kampos25

Nie wiem co oni widzę w Ibrze, nazwisko ? on nie pasuje do Barcy, nie kwestia formy lecz stylu.

Villa, Fabregas out Ibra :)

0

Fabregas i Villa to marzenie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?