Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy ktoś może mi powiedzieć ile Barcelona zapłaciła za Daniego w euro ?
0
Wszystkiego najlepszego Dani ;) Dobrze grasz :)
0
A Villa miał być w Barcelonie, czekam na oficjalne ogłoszenie.
0
Zohan, Ibra już nic nie pokaże chyba u nas, nie pasuje do naszej gry.
0
Ja po Villi już nic nie wierzę, plotki, plotki i plotki.
0
Dziś grałem w podobnych warunkach na dworze :) Nie jest tak źle :]
0
Ja po meczu z Interem już nic nie mówię :)) tam liczyłem na 4-0 :) tu liczę na zwycięstwo i kolejny krok do Mistrzostwa Hiszpanii :)
Vamos !
0
Ja po meczu z Interem już nic nie mówię :)) tam liczyłem na 4-0 :) tu liczę na zwycięstwo i kolejny krok do Mistrzostwa Hiszpanii :)
Vamos !
0
No to mój błąd był :) zapomniałem że nie można używać Caps Locka :) Więc przepraszam.
Kartka dla Lorente, kontakt wzrokowy był z nim.
0
Sędzia szedl w ich stronę pokazal kartkę patrząc przez ulamek sekundy na llorente, a za chwilke chcąc przyspieszyc zejscie z boiska busqetsa zmienil kierunek. Śmieszna troche scena ale ja tutaj błędu nie widzę.
Napisałem to samo a mi usuneli komentarz, nie ma to jak moderatorzy, nic nie umią robić.
0
sędzia*
0
Trzeba to wygrać, każdy mecz to finał :)
Vamos !
0
Sam nie wiem, niby chcę a nie chcę :) Tak czy siak będę bardzo zadowolony :)
Vamos !
0
dokonaliśmy*
Przydałaby się możliwość edycji postów :)
0
naszych piłkarzy*
0
"Podziwiam swoich piłkarzy niezależnie od tego czy będziemy mistrzami, czy nie. Jestem z nich bardzo dumny niezależnie czy wygrywamy, czy nie. Dla mnie to wielki przywilej móc być ich kibicem. Osiągnęliśmy dobry wynik w spotkaniu ze znakomitym zespołem. Nie wiem czy będziemy mistrzami, ale na wakacje udamy się bardzo dumni z tego, czego dokonali".
Vamos !
0
Pamiętajcie tylko że gramy teraz mecz w środę a nie w sobotę :)
0
Regularnie tu było około 1000 komentarzy, teraz 200 ... bye bye sezonowcy ...
0
Ja oglądałem cały mecz ale i tak się nie skapnełem, zła jakość mi nie pozwalała oglądać komfortowo mecz :D
0
Dziękujemy za walkę droga Barcelono :)
Vamos !
0
Villa się przyda ale Bojan musi zostać ! :D
Vamos Barca !!!
0
2-0 :D
0
Wierzymy w was :D
0
Do mnie dziś dotarło dopiero :) Ligę trzeba wygrać !
Vamos !
0
puyol
naprawdę żal się robi takich komentarzy, 1 skrzydłowy prawdziwy i wystarczy, tak wystarczy na cały sezon, żałosne.
Mata jestem na tak :) mam nadzieję że transfer zostanie zrealizowany.
0
masiar: tylko ty tak myślisz że trzeba nam nowego bramkarza.
0
Bramkarz ? uśmiałem się, Victor Valdes jest najlepszy ! Widać że jesteś sezonowcem nie oglądając meczów Barcelony.
0
Weźcie ich zbanujcie bo to wstyd, gdzie wasza MU i Chelesa ?
0
Wierzmy ! Vamos !
0
Wierzę, dziękuje, proszę :) Damy radę :)
Kocham Cię Barcelono, Vamos ! Do boju kochana Barcelono !