0

Czy ktoś może mi powiedzieć ile Barcelona zapłaciła za Daniego w euro ?

0

Wszystkiego najlepszego Dani ;) Dobrze grasz :)

0

A Villa miał być w Barcelonie, czekam na oficjalne ogłoszenie.

0

Zohan, Ibra już nic nie pokaże chyba u nas, nie pasuje do naszej gry.

0

Ja po Villi już nic nie wierzę, plotki, plotki i plotki.

0

Dziś grałem w podobnych warunkach na dworze :) Nie jest tak źle :]

0

Ja po meczu z Interem już nic nie mówię :)) tam liczyłem na 4-0 :) tu liczę na zwycięstwo i kolejny krok do Mistrzostwa Hiszpanii :)

Vamos !

0

Ja po meczu z Interem już nic nie mówię :)) tam liczyłem na 4-0 :) tu liczę na zwycięstwo i kolejny krok do Mistrzostwa Hiszpanii :)

Vamos !

0

No to mój błąd był :) zapomniałem że nie można używać Caps Locka :) Więc przepraszam.

Kartka dla Lorente, kontakt wzrokowy był z nim.

0

Sędzia szedl w ich stronę pokazal kartkę patrząc przez ulamek sekundy na llorente, a za chwilke chcąc przyspieszyc zejscie z boiska busqetsa zmienil kierunek. Śmieszna troche scena ale ja tutaj błędu nie widzę.

Napisałem to samo a mi usuneli komentarz, nie ma to jak moderatorzy, nic nie umią robić.

0

sędzia*

0

Trzeba to wygrać, każdy mecz to finał :)

Vamos !

0

Sam nie wiem, niby chcę a nie chcę :) Tak czy siak będę bardzo zadowolony :)

Vamos !

0

dokonaliśmy*

Przydałaby się możliwość edycji postów :)

0

naszych piłkarzy*

0

"Podziwiam swoich piłkarzy niezależnie od tego czy będziemy mistrzami, czy nie. Jestem z nich bardzo dumny niezależnie czy wygrywamy, czy nie. Dla mnie to wielki przywilej móc być ich kibicem. Osiągnęliśmy dobry wynik w spotkaniu ze znakomitym zespołem. Nie wiem czy będziemy mistrzami, ale na wakacje udamy się bardzo dumni z tego, czego dokonali".

Vamos !

0

Pamiętajcie tylko że gramy teraz mecz w środę a nie w sobotę :)

0

Regularnie tu było około 1000 komentarzy, teraz 200 ... bye bye sezonowcy ...

0

Ja oglądałem cały mecz ale i tak się nie skapnełem, zła jakość mi nie pozwalała oglądać komfortowo mecz :D

0

Dziękujemy za walkę droga Barcelono :)

Vamos !

0

Villa się przyda ale Bojan musi zostać ! :D

Vamos Barca !!!

0

2-0 :D

0

Wierzymy w was :D

0

Do mnie dziś dotarło dopiero :) Ligę trzeba wygrać !

Vamos !

0

puyol

naprawdę żal się robi takich komentarzy, 1 skrzydłowy prawdziwy i wystarczy, tak wystarczy na cały sezon, żałosne.

Mata jestem na tak :) mam nadzieję że transfer zostanie zrealizowany.

0

masiar: tylko ty tak myślisz że trzeba nam nowego bramkarza.

0

Bramkarz ? uśmiałem się, Victor Valdes jest najlepszy ! Widać że jesteś sezonowcem nie oglądając meczów Barcelony.

0

Weźcie ich zbanujcie bo to wstyd, gdzie wasza MU i Chelesa ?

0

Wierzmy ! Vamos !

0

Wierzę, dziękuje, proszę :) Damy radę :)

Kocham Cię Barcelono, Vamos ! Do boju kochana Barcelono !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?