Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
blaukluiv
Teraz to sensownie powiedziałeś i tej wiadomości bym nie potępił :)
0
Dzięki Bogu że są jeszcze tacy kibice jak Zbigniew :)
0
MuscleCar
To właśnie napisałem, nic nie wiedzą tylko wyzywają bo on grał w Realu.
Vamos prawdziwy kibicu Barcelony :)
0
Prawdziwi powiedziane ironicznie, słowa tylko do "wyjątków" kierowane.
0
Nie ma to jak prawdziwi kibice Barcelony, umieją tylko przeklinać i wyzywać.
Szacunku trochę, bo wstyd mi za was !
0
Trzeba szanować każdego piłkarza, niezależnie gdzie grał i co mówił, jestem za sprowadzeniem go do nas, dobry zawodnik.
Oczywiście to tylko plotki i transakcja pewnie nie zostanie przeprowadzona.
Vamos !
0
Gratulacje :)
0
Więc powinien grać
0
Gdzieś jest błąd ale gdzie, komu wierzyć, na innych stronach pisze że Xavi ma 4 kartki już :)
0
pokaże*
0
Carli, warto ponieważ jest coś takiego jak kontuzja :) Ibra już tu nic nie pokarze i trzeba kupić Ville :)
0
Do Blaugrana293 :
Jeśli mówiłeś o wczorajszym meczu to Alves zrobił ten sprint a nie Pedro :)
Chwała mu za to :)
Vamos !
0
Zobaczymy jak to wyjdzie, gazety będą miały o czym spekulować :)
0
Wracaj do zdrowia :)
Vamos !
0
Blaugrana293
Zgadzam się z tobą w 100% :) Villa u nas by się bardzo przydał :)
Vamos !
0
klimach fan
Dziękuje, wolę Bojana, ma 19 lat, nie zapłaciliśmy za niego 47 mln i Eto'o i jest od Ibry na ten moment lepszy, dziś mu mecz nie wyszedł ale ogólnie gra lepiej.
Vamos !
0
Dziękujemy za emocje :) Wy zawsze nas rozpieszczacie ;D gdyby nie dwie bramki tak ze zwycięstwa byśmy się nie cieszyli :D
Prawda ? :D
0
Wiele jest gustów i nie należy z tego powodu się kłócić, dla mnie to wymarzony scenariusz :) Ibra za 40 mln i Ville kupić :)
0
"Nie mógłbym i nie chciałbym odejść. Nigdy nawet o tym nie pomyślałem. Barça to całe moje życie, to dzięki niej jestem tu gdzie jestem." - Lionel Messi
0
Dla mnie każdy tytuł ma wielką wartość :)
0
On ma 19 lat przypominam :)
0
Przeczucie to ktoś miał z Lyonem panie Krystyno, miejmy nadzieję że tak też będzie i tym razem :)
Vamos !
0
Generał Xavi
Napisałem to z denerwowania że ktoś obraża Cule :) Wybacz, tak nie myślę, mam szacunek do każdego klubu oraz kibica :)
0
Szacunek mam do Chelesa, prawda, napisałem tak ale to ze złości że ktoś obraża naszych kibiców.
Szacunek mam do wszystkich, ty nie masz do nas.
0
Czekamy 21-00 sobota mecz o Mistrzostwo :)
0
To ty jesteś żałosny, gdyby było takie coś, taka bramka dla Chelesa w takim meczu sam byś się cieszył i pamiętam to dokładnie rok później.
Idź, tylko zazdrościsz takiej drużyny.
0
Dawid pa z tej strony, idź się cieszyć twoją żałosną Chelesa ( imię żeńskie )
0
Tak :) Stronka padła :)
0
30 mln euro :) Było warto ;)
0
Laporta nie może zostać :) Jego kadencja się skończyła :)