0

blaukluiv

Teraz to sensownie powiedziałeś i tej wiadomości bym nie potępił :)

0

Dzięki Bogu że są jeszcze tacy kibice jak Zbigniew :)

0

MuscleCar

To właśnie napisałem, nic nie wiedzą tylko wyzywają bo on grał w Realu.

Vamos prawdziwy kibicu Barcelony :)

0

Prawdziwi powiedziane ironicznie, słowa tylko do "wyjątków" kierowane.

0

Nie ma to jak prawdziwi kibice Barcelony, umieją tylko przeklinać i wyzywać.

Szacunku trochę, bo wstyd mi za was !

0

Trzeba szanować każdego piłkarza, niezależnie gdzie grał i co mówił, jestem za sprowadzeniem go do nas, dobry zawodnik.

Oczywiście to tylko plotki i transakcja pewnie nie zostanie przeprowadzona.

Vamos !

0

Gratulacje :)

0

Więc powinien grać

0

Gdzieś jest błąd ale gdzie, komu wierzyć, na innych stronach pisze że Xavi ma 4 kartki już :)

0

pokaże*

0

Carli, warto ponieważ jest coś takiego jak kontuzja :) Ibra już tu nic nie pokarze i trzeba kupić Ville :)

0

Do Blaugrana293 :

Jeśli mówiłeś o wczorajszym meczu to Alves zrobił ten sprint a nie Pedro :)

Chwała mu za to :)

Vamos !

0

Zobaczymy jak to wyjdzie, gazety będą miały o czym spekulować :)

0

Wracaj do zdrowia :)

Vamos !

0

Blaugrana293

Zgadzam się z tobą w 100% :) Villa u nas by się bardzo przydał :)

Vamos !

0

klimach fan

Dziękuje, wolę Bojana, ma 19 lat, nie zapłaciliśmy za niego 47 mln i Eto'o i jest od Ibry na ten moment lepszy, dziś mu mecz nie wyszedł ale ogólnie gra lepiej.

Vamos !

0

Dziękujemy za emocje :) Wy zawsze nas rozpieszczacie ;D gdyby nie dwie bramki tak ze zwycięstwa byśmy się nie cieszyli :D

Prawda ? :D

0

Wiele jest gustów i nie należy z tego powodu się kłócić, dla mnie to wymarzony scenariusz :) Ibra za 40 mln i Ville kupić :)

0

"Nie mógłbym i nie chciałbym odejść. Nigdy nawet o tym nie pomyślałem. Barça to całe moje życie, to dzięki niej jestem tu gdzie jestem." - Lionel Messi

0

Dla mnie każdy tytuł ma wielką wartość :)

0

On ma 19 lat przypominam :)

0

Przeczucie to ktoś miał z Lyonem panie Krystyno, miejmy nadzieję że tak też będzie i tym razem :)

Vamos !

0

Generał Xavi

Napisałem to z denerwowania że ktoś obraża Cule :) Wybacz, tak nie myślę, mam szacunek do każdego klubu oraz kibica :)

0

Szacunek mam do Chelesa, prawda, napisałem tak ale to ze złości że ktoś obraża naszych kibiców.

Szacunek mam do wszystkich, ty nie masz do nas.

0

Czekamy 21-00 sobota mecz o Mistrzostwo :)

0

To ty jesteś żałosny, gdyby było takie coś, taka bramka dla Chelesa w takim meczu sam byś się cieszył i pamiętam to dokładnie rok później.

Idź, tylko zazdrościsz takiej drużyny.

0

Dawid pa z tej strony, idź się cieszyć twoją żałosną Chelesa ( imię żeńskie )

0

Tak :) Stronka padła :)

0

30 mln euro :) Było warto ;)

0

Laporta nie może zostać :) Jego kadencja się skończyła :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?