0

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale Inter też miał atakować :P

Taki scenariusz mi bardzo odpowiada :D

0

Zdecydowanie Xavi :) Cichy bohater :) jego poezja w operowaniu piłką mnie zadziwia :) Messi ma jeszcze czas na ową nagrodę :)

0

Jak można byc kibicem Realu i Barçy ? To są najwięksi wrogowie, oni nienawidzą nas my ich nie nawidzimy :) Z takimi kibicami to lepiej się trzymac z daleka.

0

Oczywiście aby zagłosować na Regal Barça Cheerleaders

0

Ktoś mi pomoże w które zdjęcie kliknąć ? :)

0

Barcelonista87:

Barçe omijały kontuzje ponieważ ten sezon był magiczny:)

0

janobarca:

Jaki ty kibic że masz w dupie swoich braci ? czytaj "kibiców". Jeśli masz w dupie kibiców Barcy to masz w dupie Barcelone.

0

Mata - bardzo dobra inwestycja w przyszłość :) Młody, zdolny i bardzo dobry zawodnik .... według mnie nadaje się do Barçy

0

Hleb jest potrzebny aby ławka rezerwowych podczas meczu nie była pusta :) Choć mam nadzieję że w następnym sezonie pokaże że jest wart tych 15mln euro za które za niego zapłaciła Barça :)

0

misionv:

jeśli chcesz mieć taką politykę transferową to bądź kibicem Realu ...

0

Puyol to na 100% :) kocha Barçę i jest częścią tego zespołu

0

Dodam do tego miłość do barcy + umiejętności a to się równa piłkarz kompletny :)

0

Harpagan:

Jakoś ja czytałem że nie ma zamiaru ruszyć się ze swojego klubu .... gazety tylko plotkują :) z 10% prawdy w tym wszystkim jest. Ja czytałem coś innego a ty coś innego ... więc nie stawiaj swojej racji że tak powiedział na 100%

0

boojan27:

a ja wczoraj czytałem że Silva nie chce się ruszyć ze swojego klubu bo tam mu jest bardzo dobrze :)

0

18 września zostanie zakończone głosowanie, a 21 dnia tego samego miesiąca poznamy triumfatora siódmej edycji Golden Foot. Wówczas zwycięzca odbije swą stopę na alei gwiazd w Monako.

0

18 września zostanie zakończone głosowanie, a 21 dnia tego samego miesiąca poznamy triumfatora siódmej edycji Golden Foot. Wówczas zwycięzca odbije swą stopę na alei gwiazd w Monako.

0

18 września zostanie zakończone głosowanie, a 21 dnia tego samego miesiąca poznamy triumfatora siódmej edycji Golden Foot. Wówczas zwycięzca odbije swą stopę na alei gwiazd w Monako.

0

18 września zostanie zakończone głosowanie, a 21 dnia tego samego miesiąca poznamy triumfatora siódmej edycji Golden Foot. Wówczas zwycięzca odbije swą stopę na alei gwiazd w Monako.

0

18 września zostanie zakończone głosowanie, a 21 dnia tego samego miesiąca poznamy triumfatora siódmej edycji Golden Foot. Wówczas zwycięzca odbije swą stopę na alei gwiazd w Monako.

0

Witam

Zwracam się ze szczególną prośbą abyśmy zagłosowali na Thierry Henry w nagrodzie GoldenFoot - najlepszego zawodnika po 29-roku życia Henryk zrobił dla nas tak wiele - teraz my możemy zrobić coś na niego ...

Link do głosowania:

http://www.goldenfoot.com...oot/Voting.html

Jeśli to możliwe chciałbym aby na stronie oficjalnej pojawiła się ta wiadomość

Więcej o nagrodzie znajdziemy w google gdy napiszemy "Nagroda złotej stopy"

Pozdrawiam

Baddorf

18 września zostanie zakończone głosowanie, a 21 dnia tego samego miesiąca poznamy triumfatora siódmej edycji Golden Foot. Wówczas zwycięzca odbije swą stopę na alei gwiazd w Monako.

0

18 września zostanie zakończone głosowanie, a 21 dnia tego samego miesiąca poznamy triumfatora siódmej edycji Golden Foot. Wówczas zwycięzca odbije swą stopę na alei gwiazd w Monako.

0

Witam

Zwracam się ze szczególną prośbą abyśmy zagłosowali na Thierry Henry w nagrodzie GoldenFoot - najlepszego zawodnika po 29-roku życia Henryk zrobił dla nas tak wiele - teraz my możemy zrobić coś na niego ...

Link do głosowania:

http://www.goldenfoot.com...oot/Voting.html

Jeśli to możliwe chciałbym aby na stronie oficjalnej pojawiła się ta wiadomość

Więcej o nagrodzie znajdziemy w google gdy napiszemy "Nagroda złotej stopy"

Pozdrawiam

Baddorf

0

Witam

Zwracam się ze szczególną prośbą abyśmy zagłosowali na Thierry Henry w nagrodzie GoldenFoot - najlepszego zawodnika po 29-roku życia Henryk zrobił dla nas tak wiele - teraz my możemy zrobić coś na niego ...

Link do głosowania:

http://www.goldenfoot.com...oot/Voting.html

Jeśli to możliwe chciałbym aby na stronie oficjalnej pojawiła się ta wiadomość

Więcej o nagrodzie znajdziemy w google gdy napiszemy "Nagroda złotej stopy"

Pozdrawiam

Baddorf

0

Witam

Zwracam się ze szczególną prośbą abyśmy zagłosowali na Thierry Henry w nagrodzie GoldenFoot - najlepszego zawodnika po 29-roku życia Henryk zrobił dla nas tak wiele - teraz my możemy zrobić coś na niego ...

Link do głosowania:

http://www.goldenfoot.com...oot/Voting.html

Jeśli to możliwe chciałbym aby na stronie oficjalnej pojawiła się ta wiadomość

Więcej o nagrodzie znajdziemy w google gdy napiszemy "Nagroda złotej stopy"

Pozdrawiam

Baddorf

0

Witam

Zwracam się ze szczególną prośbą abyśmy zagłosowali na Thierry Henry w nagrodzie GoldenFoot - najlepszego zawodnika po 29-roku życia Henryk zrobił dla nas tak wiele - teraz my możemy zrobić coś na niego ...

Link do głosowania:

http://www.goldenfoot.com...oot/Voting.html

Jeśli to możliwe chciałbym aby na stronie oficjalnej pojawiła się ta wiadomość

Więcej o nagrodzie znajdziemy w google gdy napiszemy "Nagroda złotej stopy"

Pozdrawiam

Baddorf

0

Witam

Zwracam się ze szczególną prośbą abyśmy zagłosowali na Thierry Henry w nagrodzie GoldenFoot - najlepszego zawodnika po 29-roku życia Henryk zrobił dla nas tak wiele - teraz my możemy zrobić coś na niego ...

Link do głosowania:

http://www.goldenfoot.com...oot/Voting.html

Jeśli to możliwe chciałbym aby na stronie oficjalnej pojawiła się ta wiadomość

Więcej o nagrodzie znajdziemy w google gdy napiszemy "Nagroda złotej stopy"

Pozdrawiam

Baddorf

0

Witam

Zwracam się ze szczególną prośbą abyśmy zagłosowali na Thierry Henry w nagrodzie GoldenFoot - najlepszego zawodnika po 29-roku życia Henryk zrobił dla nas tak wiele - teraz my możemy zrobić coś na niego ...

Link do głosowania:

http://www.goldenfoot.com...oot/Voting.html

Jeśli to możliwe chciałbym aby na stronie oficjalnej pojawiła się ta wiadomość

Więcej o nagrodzie znajdziemy w google gdy napiszemy "Nagroda złotej stopy"

Pozdrawiam

Baddorf

0

Przepraszam że dubluje ale chciałbym uzupełnić ....

Nawet Messi go chce w swojej drużynie - Może pójdziecie na wojne aby dalej go nie kupywać ? Pep-Messi-Zarząd kontra kibice.

0

Wszyscy z was go nie chcą ... To według was Pep jest ślepy ponieważ go widzi w swoim projekcie na nowy sezon ?

0

psychomech111:

Prawdy w tym troszkę jest ... ale spójrz na to z innej strony :)

1. Zawodnik nabierze doświadczenia jak się gra w Lidze Hiszpańskiej.

2. Za rok do nas wróci jeszcze lepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?