Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem czy dobrze pamiętam ale Inter też miał atakować :P
Taki scenariusz mi bardzo odpowiada :D
0
Zdecydowanie Xavi :) Cichy bohater :) jego poezja w operowaniu piłką mnie zadziwia :) Messi ma jeszcze czas na ową nagrodę :)
0
Jak można byc kibicem Realu i Barçy ? To są najwięksi wrogowie, oni nienawidzą nas my ich nie nawidzimy :) Z takimi kibicami to lepiej się trzymac z daleka.
0
Oczywiście aby zagłosować na Regal Barça Cheerleaders
0
Ktoś mi pomoże w które zdjęcie kliknąć ? :)
0
Barcelonista87:
Barçe omijały kontuzje ponieważ ten sezon był magiczny:)
0
janobarca:
Jaki ty kibic że masz w dupie swoich braci ? czytaj "kibiców". Jeśli masz w dupie kibiców Barcy to masz w dupie Barcelone.
0
Mata - bardzo dobra inwestycja w przyszłość :) Młody, zdolny i bardzo dobry zawodnik .... według mnie nadaje się do Barçy
0
Hleb jest potrzebny aby ławka rezerwowych podczas meczu nie była pusta :) Choć mam nadzieję że w następnym sezonie pokaże że jest wart tych 15mln euro za które za niego zapłaciła Barça :)
0
misionv:
jeśli chcesz mieć taką politykę transferową to bądź kibicem Realu ...
0
Puyol to na 100% :) kocha Barçę i jest częścią tego zespołu
0
Dodam do tego miłość do barcy + umiejętności a to się równa piłkarz kompletny :)
0
Harpagan:
Jakoś ja czytałem że nie ma zamiaru ruszyć się ze swojego klubu .... gazety tylko plotkują :) z 10% prawdy w tym wszystkim jest. Ja czytałem coś innego a ty coś innego ... więc nie stawiaj swojej racji że tak powiedział na 100%
0
boojan27:
a ja wczoraj czytałem że Silva nie chce się ruszyć ze swojego klubu bo tam mu jest bardzo dobrze :)
0
18 września zostanie zakończone głosowanie, a 21 dnia tego samego miesiąca poznamy triumfatora siódmej edycji Golden Foot. Wówczas zwycięzca odbije swą stopę na alei gwiazd w Monako.
0
18 września zostanie zakończone głosowanie, a 21 dnia tego samego miesiąca poznamy triumfatora siódmej edycji Golden Foot. Wówczas zwycięzca odbije swą stopę na alei gwiazd w Monako.
0
18 września zostanie zakończone głosowanie, a 21 dnia tego samego miesiąca poznamy triumfatora siódmej edycji Golden Foot. Wówczas zwycięzca odbije swą stopę na alei gwiazd w Monako.
0
18 września zostanie zakończone głosowanie, a 21 dnia tego samego miesiąca poznamy triumfatora siódmej edycji Golden Foot. Wówczas zwycięzca odbije swą stopę na alei gwiazd w Monako.
0
18 września zostanie zakończone głosowanie, a 21 dnia tego samego miesiąca poznamy triumfatora siódmej edycji Golden Foot. Wówczas zwycięzca odbije swą stopę na alei gwiazd w Monako.
0
Witam
Zwracam się ze szczególną prośbą abyśmy zagłosowali na Thierry Henry w nagrodzie GoldenFoot - najlepszego zawodnika po 29-roku życia Henryk zrobił dla nas tak wiele - teraz my możemy zrobić coś na niego ...
Link do głosowania:
http://www.goldenfoot.com...oot/Voting.html
Jeśli to możliwe chciałbym aby na stronie oficjalnej pojawiła się ta wiadomość
Więcej o nagrodzie znajdziemy w google gdy napiszemy "Nagroda złotej stopy"
Pozdrawiam
Baddorf
18 września zostanie zakończone głosowanie, a 21 dnia tego samego miesiąca poznamy triumfatora siódmej edycji Golden Foot. Wówczas zwycięzca odbije swą stopę na alei gwiazd w Monako.
0
18 września zostanie zakończone głosowanie, a 21 dnia tego samego miesiąca poznamy triumfatora siódmej edycji Golden Foot. Wówczas zwycięzca odbije swą stopę na alei gwiazd w Monako.
0
Witam
Zwracam się ze szczególną prośbą abyśmy zagłosowali na Thierry Henry w nagrodzie GoldenFoot - najlepszego zawodnika po 29-roku życia Henryk zrobił dla nas tak wiele - teraz my możemy zrobić coś na niego ...
Link do głosowania:
http://www.goldenfoot.com...oot/Voting.html
Jeśli to możliwe chciałbym aby na stronie oficjalnej pojawiła się ta wiadomość
Więcej o nagrodzie znajdziemy w google gdy napiszemy "Nagroda złotej stopy"
Pozdrawiam
Baddorf
0
Witam
Zwracam się ze szczególną prośbą abyśmy zagłosowali na Thierry Henry w nagrodzie GoldenFoot - najlepszego zawodnika po 29-roku życia Henryk zrobił dla nas tak wiele - teraz my możemy zrobić coś na niego ...
Link do głosowania:
http://www.goldenfoot.com...oot/Voting.html
Jeśli to możliwe chciałbym aby na stronie oficjalnej pojawiła się ta wiadomość
Więcej o nagrodzie znajdziemy w google gdy napiszemy "Nagroda złotej stopy"
Pozdrawiam
Baddorf
0
Witam
Zwracam się ze szczególną prośbą abyśmy zagłosowali na Thierry Henry w nagrodzie GoldenFoot - najlepszego zawodnika po 29-roku życia Henryk zrobił dla nas tak wiele - teraz my możemy zrobić coś na niego ...
Link do głosowania:
http://www.goldenfoot.com...oot/Voting.html
Jeśli to możliwe chciałbym aby na stronie oficjalnej pojawiła się ta wiadomość
Więcej o nagrodzie znajdziemy w google gdy napiszemy "Nagroda złotej stopy"
Pozdrawiam
Baddorf
0
Witam
Zwracam się ze szczególną prośbą abyśmy zagłosowali na Thierry Henry w nagrodzie GoldenFoot - najlepszego zawodnika po 29-roku życia Henryk zrobił dla nas tak wiele - teraz my możemy zrobić coś na niego ...
Link do głosowania:
http://www.goldenfoot.com...oot/Voting.html
Jeśli to możliwe chciałbym aby na stronie oficjalnej pojawiła się ta wiadomość
Więcej o nagrodzie znajdziemy w google gdy napiszemy "Nagroda złotej stopy"
Pozdrawiam
Baddorf
0
Witam
Zwracam się ze szczególną prośbą abyśmy zagłosowali na Thierry Henry w nagrodzie GoldenFoot - najlepszego zawodnika po 29-roku życia Henryk zrobił dla nas tak wiele - teraz my możemy zrobić coś na niego ...
Link do głosowania:
http://www.goldenfoot.com...oot/Voting.html
Jeśli to możliwe chciałbym aby na stronie oficjalnej pojawiła się ta wiadomość
Więcej o nagrodzie znajdziemy w google gdy napiszemy "Nagroda złotej stopy"
Pozdrawiam
Baddorf
0
Witam
Zwracam się ze szczególną prośbą abyśmy zagłosowali na Thierry Henry w nagrodzie GoldenFoot - najlepszego zawodnika po 29-roku życia Henryk zrobił dla nas tak wiele - teraz my możemy zrobić coś na niego ...
Link do głosowania:
http://www.goldenfoot.com...oot/Voting.html
Jeśli to możliwe chciałbym aby na stronie oficjalnej pojawiła się ta wiadomość
Więcej o nagrodzie znajdziemy w google gdy napiszemy "Nagroda złotej stopy"
Pozdrawiam
Baddorf
0
Przepraszam że dubluje ale chciałbym uzupełnić ....
Nawet Messi go chce w swojej drużynie - Może pójdziecie na wojne aby dalej go nie kupywać ? Pep-Messi-Zarząd kontra kibice.
0
Wszyscy z was go nie chcą ... To według was Pep jest ślepy ponieważ go widzi w swoim projekcie na nowy sezon ?
0
psychomech111:
Prawdy w tym troszkę jest ... ale spójrz na to z innej strony :)
1. Zawodnik nabierze doświadczenia jak się gra w Lidze Hiszpańskiej.
2. Za rok do nas wróci jeszcze lepszy.