Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gratulacje :) Ładnie rozpoczyna się sezon ! CAMPEONES !
0
Ja mam urodziny 21 marca, kiedy Ronaldinho :)
0
Moje opinia meczu praktycznie tak jak z Interem, pierwsza bramka nasza, po asyście maxwella, 20 minuta meczu (z Interem 19min.)
Potem 3 bramki w plecy, tak jak z Interem, nie uznana bramka ( Tak jak z Interem ) końcówka meczu gdy wiadomo było że przegramy afera z Danim ( W meczu z Interem pamiętne zraszacze i Valdes )
Oż, tak zebrało się na opinie, rewanż będzie nasz : )
0
Cule, mam gdzieś skąd ty piszesz dzieciaku.
0
czarna wołga, ban proszę dla niego, chyba coś ma źle z umysłem.
0
Zaraz spadam z neta :) Retransmisja też dobra z jakością bez wiedzy wyniku.
0
Ja obejrzę retransmisję osobiście bez wiedzy wyniku :)
0
Wolę wyczekać do 23-15 spokojnie bez informacji o wyniku i oglądać w dobrej jakości, : )
0
Coś kiepsko masz z okularami, i tak zobaczysz że nie będzie żadnej oferty oficjalnej tylko będzie oferta w brukowcach.
0
Wiem, bo ostatnio wpuszczacie 20 tematów o Fabregasie, przeczytaj komentarze innych we wcześniejszym tematach, każdy ma tego dość, wiedzą **** tyle co my, bo już tyle razy o tym mówili a nic z tego prawdą nie było.
0
Po co IceMan to piszesz ? Gazety nic o tym nie wiedzą, wymyślają tylko różne historie nie mające nic wspólnego z prawdą.
0
Zawaliste :) Będzie co oglądać w sezonie :D
0
Kogo to juz interesuje, dajcie sobie spokój, robi sie to juz chore.
0
Tylko nie o 13-00 czy tam 16-00 : ( Za wcześnie : )
0
Ibra Faul ! : ) Żółta kartka !
0
Trzeba dobrze zacząć i wygrać pierwszy puchar ! : )
0
ale nie, el-guaje, monaco to państwo a gra we Francuskiej, nie wprowadzaj w błąd.
0
To czego kibicować, niech się nie odłączają, ja chcę GD :)
0
Mam pytanie, jeśli Katalonia by się odłączyła to jako Barcelona byśmy dalej grali w lidze Hiszpańskiej czy w lidze Katalońskiej ?
0
Wiadomo ile było widzów ?
0
Edek, idź z tej strony i nie zaśmiecaj naszego forum.
Duma zawsze z nami !
0
Mylisz się peppers, większość ludzi z naszego forum była zdecydowanie sprzeciw temu Panu. Jak nie wiesz to nie pisz.
0
A ja przeczytałem
Jose Mourinho nie dla Barçy ;)
0
Modlę się aby ta oferta została przyjęta :)
0
Jestem zwolennikiem przejścia do nas Fabregasa ponieważ jest to bardzo dobry zawodnik, 48 mln to niech będzie koniec, przyjmą jest OK, odrzucą nie ma co się cackać :)
Moim zdaniem, modle się aby ta oferta została przyjęta :)
0
Co kamil ? 40 mln za Ville to interes życia, strzeli nam mnóstwo bramek :)
0
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Liga-hiszpanska-bez-Realu-i-Barcelony,wid,12426022,wiadomosc.html?ticaid=1a6f7
Liga bez Realu i Barcelony ?
0
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Liga-hiszpanska-bez-Realu-i-Barcelony,wid,12426022,wiadomosc.html?ticaid=1a6f7
Liga bez Realu i Barcelony ?
0
Dobrze że Armandi nie jest Prezesem, pozbył by się najlepszego bocznego obrońcę świata na swojej pozycji :)
0
Nie chodzi o to aby to przeczytał lecz chodzi o symbol, że kibice pamiętają :)
Najlepszego ;)