0

Gratulacje :) Ładnie rozpoczyna się sezon ! CAMPEONES !

0

Ja mam urodziny 21 marca, kiedy Ronaldinho :)

0

Moje opinia meczu praktycznie tak jak z Interem, pierwsza bramka nasza, po asyście maxwella, 20 minuta meczu (z Interem 19min.)

Potem 3 bramki w plecy, tak jak z Interem, nie uznana bramka ( Tak jak z Interem ) końcówka meczu gdy wiadomo było że przegramy afera z Danim ( W meczu z Interem pamiętne zraszacze i Valdes )

Oż, tak zebrało się na opinie, rewanż będzie nasz : )

0

Cule, mam gdzieś skąd ty piszesz dzieciaku.

0

czarna wołga, ban proszę dla niego, chyba coś ma źle z umysłem.

0

Zaraz spadam z neta :) Retransmisja też dobra z jakością bez wiedzy wyniku.

0

Ja obejrzę retransmisję osobiście bez wiedzy wyniku :)

0

Wolę wyczekać do 23-15 spokojnie bez informacji o wyniku i oglądać w dobrej jakości, : )

0

Coś kiepsko masz z okularami, i tak zobaczysz że nie będzie żadnej oferty oficjalnej tylko będzie oferta w brukowcach.

0

Wiem, bo ostatnio wpuszczacie 20 tematów o Fabregasie, przeczytaj komentarze innych we wcześniejszym tematach, każdy ma tego dość, wiedzą **** tyle co my, bo już tyle razy o tym mówili a nic z tego prawdą nie było.

0

Po co IceMan to piszesz ? Gazety nic o tym nie wiedzą, wymyślają tylko różne historie nie mające nic wspólnego z prawdą.

0

Zawaliste :) Będzie co oglądać w sezonie :D

0

Kogo to juz interesuje, dajcie sobie spokój, robi sie to juz chore.

0

Tylko nie o 13-00 czy tam 16-00 : ( Za wcześnie : )

0

Ibra Faul ! : ) Żółta kartka !

0

Trzeba dobrze zacząć i wygrać pierwszy puchar ! : )

0

ale nie, el-guaje, monaco to państwo a gra we Francuskiej, nie wprowadzaj w błąd.

0

To czego kibicować, niech się nie odłączają, ja chcę GD :)

0

Mam pytanie, jeśli Katalonia by się odłączyła to jako Barcelona byśmy dalej grali w lidze Hiszpańskiej czy w lidze Katalońskiej ?

0

Wiadomo ile było widzów ?

0

Edek, idź z tej strony i nie zaśmiecaj naszego forum.

Duma zawsze z nami !

0

Mylisz się peppers, większość ludzi z naszego forum była zdecydowanie sprzeciw temu Panu. Jak nie wiesz to nie pisz.

0

A ja przeczytałem

Jose Mourinho nie dla Barçy ;)

0

Modlę się aby ta oferta została przyjęta :)

0

Jestem zwolennikiem przejścia do nas Fabregasa ponieważ jest to bardzo dobry zawodnik, 48 mln to niech będzie koniec, przyjmą jest OK, odrzucą nie ma co się cackać :)

Moim zdaniem, modle się aby ta oferta została przyjęta :)

0

Co kamil ? 40 mln za Ville to interes życia, strzeli nam mnóstwo bramek :)

0

Dobrze że Armandi nie jest Prezesem, pozbył by się najlepszego bocznego obrońcę świata na swojej pozycji :)

0

Nie chodzi o to aby to przeczytał lecz chodzi o symbol, że kibice pamiętają :)

Najlepszego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?