Baddorf
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Biała Podlaska
6 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie nawet tego nie czytam :P
0
Moje słowa z dzisiejszego ranka "Sanchez Blaugrana", już w nic nie wierze.
0
Jezu, jak się przestraszyłem jak mi serce zabiło, wczoraj czytałem 40mln Villa oferowany dla angielskich klubów a teraz wchodzę strona się przymula a tu David na obrazku na głównej stronie.
Uff.
0
Serce się raduje widząc go w barwach Blaugrana :D
0
kamil9040
Zero ? przy nim to ty gówno jesteś twoim tokiem rozumowania. Sam jesteś wielkie zero.
0
Armandi zobacz jak się zgadaliśmy :D
0
Powiem szczerze, te ceny jakie Barcelona proponuje za tej klasy zawodników są śmieszne, ja się nie dziwie że oferta naszej drużyny jest odrzucona, tak samo za Sancheza, popieram fakt oszczędzania pieniędzy ale jak proponują o 15mln mniej niż wartość realna zawodnika to się nie dziwmy że oferty zostają odrzucone.
0
http://www.transfery.info/news-full-14943.html
Malaga nieźle się zbroi :)
0
Ja polecam kupić specjalne wydanie przeglądu sportowego, jest tam piękny plakat XL naszej kochanej Barcelony kiedy pozowała już do zdjęcia z Pucharem na Wembley :) a po drugiej stronie reakcja Messiego i jego całowanie naszego herbu po zdobytej bramce na Wembley :)
Polecam, u mnie już poza drużyny z pucharem wisi nad komputerem ! :)
0
2248196 moje gg, zobaczcie opis graficzny o naszej Barcelonie :)
0
Zobaczcie strone Realu Madryt, tam pisze że Ibra jest u nich.
0
Piękna godzina i data :) Wtedy rozpoczynamy długi weekend :) Prawda jest taka mamy taką samą sytuację co Real, tzn: My teraz mamy trudnego przeciwnika ale gdy awansujemy idzie nam łatwy przeciwnik w ćwierćfinale, Real odwrotnie, teraz łatwy a potem rywal trudniejszy.
Trzeba awansować, czuję że może być w maju bardzo ładny mecz :) Wszyscy wiemy jaki mecz mam na myśli :D
0
Chyba będzie trzeba bo kryzys dość poważny, ale proponuję w kwietniu, trzeba przecież przywitać Real przybiciem piątki bo tak bez ni czego nie wypada :P
0
leonek160
jeśli zadajesz pytanie, czy przy 0-0 awansujemy dalej to chłopie, wybacz, sam sobie jesteś winien.
Nie kasuj konta, może kiedyś się nauczysz że remis nie promuje Barcelony :)
Pozdrawiam :]
0
villena
Chyba będzie trzeba bo kryzys dość poważny, ale proponuję w kwietniu, trzeba przecież pożegnać Real przybiciem piątki bo tak bez ni czego nie wypada :P
0
Losowanie ćwierćfinałów odbędzie się po meczach 1/8 :)
0
lionelmessi111:
Losowanie ćwierćfinałów odbędzie się po meczach 1/8 :)
0
Zapomnieli dodać:
W orbicie zainteresowań tym piłkarzem interesuje się również Menchester City :)
0
Dwa mecze zawieszenia dla Mourinho
Europejska Unia Piłkarska (UEFA) postanowiła zawiesić na dwa spotkania Ligi Mistrzów szkoleniowca Realu Madryt, José Mourinho. Trener stołecznego klubu będzie pauzował jednak jedynie w najbliższym spotkaniu z Auxerre, bowiem drugi mecz otrzymał w zawieszeniu.
Jeśli więc Portugalczyk w ciągu najbliższych trzech lat ponownie podpadnie działaczom UEFA, otrzyma dodatkową karę. Powodem nałożonej sankcji jest oczywiście słynna akcja Mourinho, dzięki której zarówno Xabi Alonso, jak i Sergio Ramos wykartkowali się na mecze 1/8 finału Champions League.
Cała piątka, która maczała palce we wspomnianej operacji, została ponadto ukarana finansowo. Najwięcej, bo aż 40.000 euro, musi wyłożyć właśnie Mourinho. Xabi Alonso i Sergio Ramos są zmuszeni zapłacić po 20.000 euro. Ikera Casillasa i Jerzego Dudka cała akcja będzie kosztować kolejno 10.000 i 5.000 euro.
Kurka, upiecze się im zawsze
0
Z ostatniej chwili: Xabi Alonso poinformował na swoim facebooku, że Higuaína czeka aż dwumiesięczna przerwa. Więcej informacji wkrótce.
0
Z Realem zawsze można przybić piątkę :D
0
Ronaldo za mało żelu nałożył na włosy i nic nie grał bo obawiał się jak wypadnie przed kamerami :)
0
Hans Gamper świętuje dziś w niebie :D
0
KOCHAM KOCHAM KOCHAM ! Vamos Barça !
0
czarny20
czysta prawda, zaraz ktoś się spyta czy TVP pokażę
0
Hymn FC Barcelony przed meczem z Realem w sam raz:
CAŁY STADION PODNOSI KRZYK.
JESTEŚMY CZERWONO-NIEBIESCY,
NIEWAŻNE SKĄD JESTEŚMY,
CZY TO PÓŁNOC CZY POŁUDNIE
ALE, JESTEŚMY ZGODNI , JESTEŚMY ZGODNI
GDYŻ ŁĄCZY NAS FLAGA.
CZERWONO-NIEBIESCY NIOSĄ NA WIETRZE,
BOJOWY KRZYK
NAZYWAMY SIE KAŻDY WIE JAK
BARCA!BARCA!BAAAARCA!
ZAWODNICY,
KIBICE
RAZEM JESTEŚMY SILNI
PRZEZ TE WSZYSTKIE LATA , PEŁNE WYSIŁKU I POŚWIĘCEŃ
STRZELALIŚMY WIELE GOLI,
I POKAZALIŚMY , POKAZALIŚMY
ŻE JESTEŚMY NIEZWYCIĘŻENI
CZERWONO-NIEBIESCY NIOSĄ NA WIETRZE,
BOJOWY KRZYK
NAZYWAMY SIĘ KAŻDY WIE JAK ,
BARCA!BARCA!BAAAARCA
0
Nie móc oglądać tego meczu ? Grzech ...
0
Kosmo:
Brawo, rezerwy wprowadzać w drugiej części spotkania ? Co to jakiś sparing z Almerią ? przy 4-0 nie należy nawet wprowadzać rezerw bo Real to nie Almeria, rezerwy owszem ale z przeciwnikami mniejszej klasy.
Z Realem na maxa przez 90min !
0
stifler111
Może grać z każdą drużyną z drugiego miejsca oprócz drużyny z Hiszpanii :)
0
: El Bandito Moderacja
Alonso i Ramos gdyby dostali żółte kartki w ostatnim meczu LM o świeczkę nie mogli by grać w pierwszym meczu 1/8 gdyby złapali kartke w pierwszym meczu 1/8 nie mogli by grac w rewanzu 1/8 :) tak se konto wyczyścili kartkowe i znów dwie mogą dostać bez konsekwencji :)