3

Kapitalna reklama zarządzania zakupionym talentem. Dodatkowo, wygląda to na niezły szwindel pomiędzy agentami i Barcą.

41

Czytam, że rehabilitacja jest bardzo zależna od odczuć i uspokoiłem się - przecież my jesteśmy najlepsi na świecie w pozytywnych odczuciach.

8

@Herbert Zapomniałeś o najważniejszym. Odczucia są pozytywne.

1

A Deco to odrobił w końcu pracę domową? Kilka tygodni temu było strasznie dużo tej narracji i teraz ucichło.

6

@Gall no właśnie dlatego są doskonałe. On zażądał, Laporta obiecał.

4

Coś musi być na rzeczy. Swego czasu Milan zrezygnował z transferu zawodnika z Porto, bo ten miał cmentarzysko w zębach.

Wydawać by się mogło, że skoro piłkarze mają miliony euro, wolny czas i generalnie o siebie dbają, to u dentysty powini być co 3 miesiące na przegląd i czyszczenie. Jednak można się pomylić.

0

@RobsonPL to ten tydzień co był 3 tygodnie temu już?

0

@AlvaroHanso Deco się jeszcze zastanawia.

1

@revolution33 Klubowe finanse są w opłakanym stanie, a wydajemy prawie 50 milionów na Roque. Nawet 500 milionów nie uzdrowiłoby klubu jeśli ogon kręci psem.

0

Ale mamy farta - Joao łaskawca.

1

@PietrasCoelho w zdrapce Panini

11

Ja to bym wolał, żeby Rapihna przekonał do odejścia Deco.

0

Odczucia są dobre.

15

@Croocers Słaby początek: 13 goli i 4 asysty w pierwszych 12 meczach ligowych.

0

@Firestone Zwyczajnie zmęczył się odrabianiem prac domowych by wrócić do zasady 1:1. Ja go rozumiem.

0

Najważniejsze, że odczucia są pozytywne. Dobrze też, że Marca utwierdza nas w przekonaniu, że tym razem Ansu jest gotów dać z siebie wszystko.

0

@catalanian09 @preemo tylko śmiech nam pozostaje...

0

Podobno Deco nie odrobi pracy domowej, bo zgłosił Laporcie nieprzygotowanie.

5

@catalanian09 Dodałbym jeszcze: rejestracja, jeśli, zasada 1:1, praca domowa Deco, duża sprzedaż, klub chce sprzedać, zawodnik nie ma zamiaru odchodzić.

0

Zabawne. Gdy Barcelona jakiegoś piłkarza obserwuje, jego cena rośnie. Gdy Barcelona jakiegoś piłkarza sprzedaje, jego cena maleje. Gdyby tylko dało się zarabiać na windowaniu cen.

5

Ze wszystkich historii, które się nie wydarzyły, te opisane przez Vidala nie wydarzyły się najbardziej.

0

@Lisek Deco wszystko robi odwrotnie. Spodnie zdjęte do kostek niestety.

0

Niby Guardioli w Barcelonie nie ma, ale cały czas mam wrażenie, że chce dobrze dla tego klubu. Oby go kupili i wzięli od nas za te 40 baniek Fatiego. Smutne jest jednak to, że jeśli Olmo pójdzie do City to pewnie będzie wyróżniającym się zawodnikiem.

0

@waletpl dokładnie to samo miałem napisać jak zobaczyłem tytuł xD

0

Była klauzula, dogadał się z klubem i git. Niby mogło być więcej, ale jest ile jest. Jedna rzecz zastanawia - czemu poszedł do klubu, który seryjnie niszczy utalentowanym zawodnikom kariery - tego nie mogę zrozumieć.

1

W skrócie: Dalej gra na czas, tylko pogłaskał socios po karku.

5

Dla mnie bajka. Sprzedamy Ronalda poniżej wartości rynkowej i przepłacimy za Olmo. Ależ to będzie chodzić.

2

@JarekS Bardziej w punkt się nie dało. Drugi akapit - możemy patrzeć jak to robi Florentino i brać przykład - nie napisałeś tego wprost, ale da się wyczuć ten przekaz.

0

Ale w tym tygodniu to już na pewno.

0

@Faro Ansu jest dojechany sezonem na Wyspach. 1000 minut rozegrał, miał prawo się zmęczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?