Bananowysong
Dołączył/a: marzec 2019
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kapitalna reklama zarządzania zakupionym talentem. Dodatkowo, wygląda to na niezły szwindel pomiędzy agentami i Barcą.
41
Czytam, że rehabilitacja jest bardzo zależna od odczuć i uspokoiłem się - przecież my jesteśmy najlepsi na świecie w pozytywnych odczuciach.
8
@Herbert Zapomniałeś o najważniejszym. Odczucia są pozytywne.
1
A Deco to odrobił w końcu pracę domową? Kilka tygodni temu było strasznie dużo tej narracji i teraz ucichło.
6
@Gall no właśnie dlatego są doskonałe. On zażądał, Laporta obiecał.
4
Coś musi być na rzeczy. Swego czasu Milan zrezygnował z transferu zawodnika z Porto, bo ten miał cmentarzysko w zębach.
Wydawać by się mogło, że skoro piłkarze mają miliony euro, wolny czas i generalnie o siebie dbają, to u dentysty powini być co 3 miesiące na przegląd i czyszczenie. Jednak można się pomylić.
0
@RobsonPL to ten tydzień co był 3 tygodnie temu już?
0
@AlvaroHanso Deco się jeszcze zastanawia.
1
@revolution33 Klubowe finanse są w opłakanym stanie, a wydajemy prawie 50 milionów na Roque. Nawet 500 milionów nie uzdrowiłoby klubu jeśli ogon kręci psem.
0
Ale mamy farta - Joao łaskawca.
1
@PietrasCoelho w zdrapce Panini
11
Ja to bym wolał, żeby Rapihna przekonał do odejścia Deco.
0
Odczucia są dobre.
15
@Croocers Słaby początek: 13 goli i 4 asysty w pierwszych 12 meczach ligowych.
0
@Firestone Zwyczajnie zmęczył się odrabianiem prac domowych by wrócić do zasady 1:1. Ja go rozumiem.
0
Najważniejsze, że odczucia są pozytywne. Dobrze też, że Marca utwierdza nas w przekonaniu, że tym razem Ansu jest gotów dać z siebie wszystko.
0
@catalanian09 @preemo tylko śmiech nam pozostaje...
0
Podobno Deco nie odrobi pracy domowej, bo zgłosił Laporcie nieprzygotowanie.
5
@catalanian09 Dodałbym jeszcze: rejestracja, jeśli, zasada 1:1, praca domowa Deco, duża sprzedaż, klub chce sprzedać, zawodnik nie ma zamiaru odchodzić.
0
Zabawne. Gdy Barcelona jakiegoś piłkarza obserwuje, jego cena rośnie. Gdy Barcelona jakiegoś piłkarza sprzedaje, jego cena maleje. Gdyby tylko dało się zarabiać na windowaniu cen.
5
Ze wszystkich historii, które się nie wydarzyły, te opisane przez Vidala nie wydarzyły się najbardziej.
0
@Lisek Deco wszystko robi odwrotnie. Spodnie zdjęte do kostek niestety.
0
Niby Guardioli w Barcelonie nie ma, ale cały czas mam wrażenie, że chce dobrze dla tego klubu. Oby go kupili i wzięli od nas za te 40 baniek Fatiego. Smutne jest jednak to, że jeśli Olmo pójdzie do City to pewnie będzie wyróżniającym się zawodnikiem.
0
@waletpl dokładnie to samo miałem napisać jak zobaczyłem tytuł xD
0
Była klauzula, dogadał się z klubem i git. Niby mogło być więcej, ale jest ile jest. Jedna rzecz zastanawia - czemu poszedł do klubu, który seryjnie niszczy utalentowanym zawodnikom kariery - tego nie mogę zrozumieć.
1
W skrócie: Dalej gra na czas, tylko pogłaskał socios po karku.
5
Dla mnie bajka. Sprzedamy Ronalda poniżej wartości rynkowej i przepłacimy za Olmo. Ależ to będzie chodzić.
2
@JarekS Bardziej w punkt się nie dało. Drugi akapit - możemy patrzeć jak to robi Florentino i brać przykład - nie napisałeś tego wprost, ale da się wyczuć ten przekaz.
0
Ale w tym tygodniu to już na pewno.
0
@Faro Ansu jest dojechany sezonem na Wyspach. 1000 minut rozegrał, miał prawo się zmęczyć.