0

@karolup dokładnie, pokaż mi inną drużynę, która coś takiego wymyśliła

1

Gdybyś był prawdziwym jugador, grałbyś w podstawie.

1

@Dzieniu nie bój się, mamy go już w kadrze ;)

0

@Longo Zgadzam się, ale tutaj bardziej pasuje: "No ale do tego trzeba mieć smykałkę i potrafić wcisnąć klientowi najgorszy szrot, niczym przedstawiciele Manchesteru City czy Ferrana Torresa"

1

Przecież wracając ze Stambułu "miał dobre odczucia, wszystko zdawało się być dopięte"

0

Fresneda - pierwszy gol Deco?

1

@BarcaKings965212 wygrałeś tym komentarzem. Pisałem pod tamtym artykułem czy już strzelił czy na varze sprawdzają. I co? Sprawdzają i chyba gwizdną spalonego xD

1

Ja wiem, że na papierze to super wygląda, ale poczekajmy. Nie takie talenty w Realu się marnowały. Ktoś tu mądrze napisał, że jeśli ktoś się zastanawia gdzie iść mając ofertę od Barcy i Realu, to nie powinien tu trafiać.

9

To strzelił i varują czy na razie poszło prostopadłe podanie?

0

Ja mam tylko jedno pytanie - czy ktoś mi wytłumaczy jak mogłaby działać harmonia mniej niż pozytywna? Albo negatywna harmonia?

0

@MaFCB i tak do ostatniego dnia okna

0

@Kinginiesta to samo pomyślałem - za młody i zbyt tani. Za 30 baniek by podpisali.

2

Znawcy piszą o 30-35 milionach, a niektórzy o 40. A każdy ciut bardziej inteligentny kibic wie, że możemy podskoczyć do wysokości kolana w negocjacjach.

Przecież gdyby pozycja negocjacyjna Barcy była dobra, to zespoły 5-10 położyłyby na stole 40-50 baniek za iworyjczyka.

Tylko po co się pruć, że chyba ktoś zwariował, że proponuje 20 milionów? To nie jest aukcja charytatywna, to biznes. Nikt tutaj przychylniej nie spojrzy na Barcę, bo to Barca. Spodnie spuszczone do kostek, to każdy chce przynajmniej klepnąć.

0

Kylian trafi do Realu na sto procent i nie ma tu żadnych wątpliwości. Ja tam się nie boję zupełnie. Nie jestem mściwy ale PSG nie znoszę i nie szanuję, dlatego czekam aż odejdzie za darmo i tym samym katarczycy sami usiądą na tym wielkim dildo, które postawili na krześle, podpisując z nim tak absurdalny kontrakt. Dużo, bardzo dużo lubrykantu się przyda.

14

Kurde, no straszna szkoda, że Meunier nie będzie dłużej czekał. Taki wymiatacz nam ucieka.

5

O jakieś 10 lat za późno, ale transfer znakomity. Oby omijały go kontuzje. Propsy za dopięcie!

0

@Ronaldinho10theking Dokładnie tak jak mówisz.

0

@Ronaldinho10theking tam nie ma żadnego rollercoastera właśnie. Pewnie wewnątrz klubu gadają o tym raz w tygodniu przez 15 minut i koniec, a pseudo influencerzy plotą dla klików ;)

0

Dalej cytujecie "świetnie poinformowanego redaktora Romero"?

0

Tak to jest jak bierzesz kwas z niesprawdzonego źródła.

2

@zabibarca Też zauważyłem, on przy klopsie ma zawsze taki wyraz twarzy jakby mówił "no nic nie mogłem zrobić" xD

0

Laporta jadł krewetki w marynacie z białego, wytrawnego wina. Pep nie był głodny.

5

Bardzo fajny artykuł - taki o niczym. W tytule pytanie, w rozwinięciu porównanie, a w podsumowaniu informacja, że obaj zostają. O ile rozumiem, że „przedrukowujecie” artykuły ze sportu czy mudno, tak czegoś takiego nie zrozumiem.

0

Nazwanie Nevesa plackiem to jeden z najlepszych epitetów jakie w życiu słyszałem :D pytanie kogo teraz spróbuje wcisnąć nam Mendes, bo kogoś na pewno.

1

Mega artykuł, doceniam pracę Panie Darku, ale z jednym się nie zgodzę. Na Amrabacie też nie zarobimy. Aktualnie Marokańczyk gra w drużynie ze środka tabeli, więc transfer do Barcelony to będzie sufit jego możliwości. Zapłacimy za niego +20 milionów i jeśli się nie sprawdzi, to będziemy mega stratni. Raz, że będzie mu się w Barcelonie podobać - super pogoda + jedzonko, po prostu go nie wypchniemy gdyby się nie sprawdził. Dwa, że dostanie kontrakt pewnie kilka razy lepszy niż w Violi. Trzy, że jeśli w niego uwierzymy i się przejedziemy to on nie przestanie wierzyć w siebie - mówiąc wprost - jeśli się u nas nie sprawdzi, to nie przejdzie potem do Wolverhampton. Niestety nikt spoza Anglii nie kupi go za jakieś przyzwoite pieniądze. Zobaczmy też, że nikt z top6 z PL o niego nie zabiega. To powinno dawać do myślenia.

Uwielbiam Xaviego (to mój ulubiony piłkarz Barcy w historii), ale nie rozumiem jego zacietrzewienia w niektórych kwestiach trenerskich. Przecież też jest wychowankiem, też dostał od kogoś szanse i skorzystał z niej. Dlaczego nie może dać takiej szansy Nico? Mam nadzieję, że będziemy musieli na niego postawić ze względów finansowych i za rok będziemy tu pisać posty w stylu - jednak na dobre wyszły te kłopoty finansowe.

0

@kakusus nie zamierzam nikogo jeść - lubię rzeczową dyskusję ;) i sam nie wiem jak o nim zapomniałem. Wg mnie też wypalił. Ale dalej? Przeanalizowałem i mamy - realne wzmocnienia Christensen ( 26 lat) / Auba (32 lata) / Vidal (swoje dał tej drużynie). Reszta? Nie powiedziałbym, a byli tacy jak Turan, Braitwait, Coutinho, Griezz czy Alex Song. Z tego co pamiętam to tylko Auba się spłacił, a Christensen gra dalej. Reszta ani nie zawojowała drużyny, a przyniosła ogromne straty finansowe.

0

@Dalhi Tak, tylko my nie potrzebujemy solidnego piłkarza. Potrzebujemy kota na tą pozycję. Amrabat nie postawi kroku w przód, a Diaz może. Po prostu historia każe spojrzeć na to z takiej strony, że weźmiemy doświadczonego zawodnika ze średniej półki na średnim poziomie płacowym, który jest tylko solidny. Jak się nie sprawdzi to nie sprzedamy go nawet za tyle samo, bo dla innych klubów będzie to znak, że typ nie dojechał. Będziemy mieli na nim stratę + jemu będzie się podobało miasto i tapas i nigdzie się nie ruszy. Dostanie jakiś medal, z repką nic więcej nie ugra. Dla niego to idealna sytuacja. Dla nas dużo mniej korzystna. Dlatego uważam, że nie powinniśmy go rozpatrywać.

Wiem, że to wyjątek potwierdzający regułę, ale Perdi i Araujo też przychodzili do Barcy z łatką "potencjału", a jak jest dziś widzimy. Pytanie który piłkarz powyżej 26 roku życia, który tu przyszedł przez ostatnie kilka lat stał się realnym wzmocnieniem drużyny i wszedł do pierwszego składu?

6

@kakusus Tym bardziej trudno zrozumieć, dlaczego nie możemy wziąć Diaza za 8 milionów, tylko wydamy kilkadziesiąt na przecinaka Amrabata.

0

Ja wiem, że kluczowa pozycja. Jedna z ważniejszych w zespole, tylko jednak prowadząc w mediach narrację "szukania następcy" sami sobie robimy kuku. Szukamy piłkarza, którego nie ma i w kasie pusto. Dodatkowo na tych, którzy mogliby przyjść, ale trzeba byłoby zmienić trochę styl grania, nakładamy gigantyczną presję zanim w ogóle pojawią się w zespole.

Mi to szkoda transferu Diaza - 8 mln to śmieszna kwota na dzisiejsze czasy, a gość ma duży potencjał. Skończy się tak, że weźmie go ktoś inny za te 8 baniek, a za dwa lata będzie wart 50 i wtedy będzie poza zasięgiem finansowym. Strasznie to irytujące.

0

@Pako96 Zgadzam się, ale to się raczej nie uda, bo włoskie kluby są w jeszcze większej finansowo dupie niż my.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?