0

Obym się mylił - też chcę jak najlepiej dla klubu. Wcześniej pisałem, że Mendes musi kogoś tutaj upchnąć i padło na Joao.

@Xxxbarca4ever nie powiedziałem, że źle - po prostu wyrażam swoje obawy. Po drugie - nie pamiętam, żebym pisał o Kounde. Wg mnie to idealny prawy obrońca zakładając, że po lewej stronie Balde śmiga od pola karnego do pola karnego. To że Kounde nie chce tam grać to inna sprawa.

Zapewne skończy się to tak, że będziemy opłacać jego pensję, która jest wysoka jak na nasze możliwości, co można uznać za niezły deal, ale czy na pewno? Obym się mylił, ale za rok możemy znowu zostać bez prawego obrońcy, a kilkanaście milionów wydamy na jego pensję. W tej sytuacji wolałbym postawić na młodego perspektywicznego, którego można było za tą kwotę wyciągnąć i jeśli się nie sprawdzi cokolwiek można odzyskać.

@matiz1514 Oczywiście, że tak - zgoda.

9

Matko Bosko, do czego to doszło. Upatrujemy zbawienia na newralgicznej pozycji w gościu, który:

- rozegrał jeden genialny sezon rok temu
- rozegrał dwa - trzy średnie sezony wcześniej
- przez cały czas pobytu w Juve były wonty do jego pracy w defensywie
- nadonsał się na Pepa, bo ten posadził go na ławkę
- przebimbał pół roku na ławie w Monachium
- niby prime, ale widać zjazd
- ma nieprzepracowane tematy związane z życiem prywatnym, o których było już na forum mówione

Oby się sprawdził w bordowo granatowym trykocie.

5

Jeszcze 5 dni i dłuższa przerwa od rzetelnych informacji Gerarda.

6

Pierwsza część poprzedniego sezonu to był impet z lat poprzednich. Od początku roku zniżka formy, pojedyncze przebłyski, ale generalnie bardzo mało jakości. Liga hiszpańska niestety weryfikuje jego poziom techniczny, a ten nie jest zbyt wysoki. Denerwująca jest za to jego mowa ciała - wymachiwanie rękami i krytykowanie kolegów młodszych o 10-15 lat za każde niedokładne zagranie. Niefajnie się na to patrzy.

Wygląda na to, że Bayern zrobił świetny interes - wziął 50 melonów za 35-letniego gościa, który będzie tylko zniżkował.

I od razu tutaj skomentuje zdanie tych, co twierdzą, że w następne lato ktoś z Arabii zapłaci 30 baniek za niego. Może i się taki znajdzie, ale na prawdę myślicie, że Robert pójdzie tam grać? MLS - zdecydowanie, ale oni nie zapłacą tyle za 36 letniego typa. To nie Leo.

3

Miesiąc temu wszyscy chcieli, ale on nie chciał. Dziś on chce, ale nikt nie chce jego. Jeszcze 2 tygodnie i koniec tych bzdur. Nie łykajcie ;)

0

Zmyślają artykuły, a potem je dementują. Piękna strategia :)

3

Ja akurat bym mu dał jeszcze szansę, ale taki komentarz potwierdza dlaczego Xavi nie chciał go w szatni. I ma stu procentową rację.

0

Niesamowite rzeczy się tam dzieją. Stawiają na nogi, wierzą bezwarunkowo, a nawet wpływają na osobowość bo zamieniają introwertyków w ekstrawertyków.

3

Typ w ogóle nie powinien był tu nigdy trafić. Przepłaciliśmy za niego przez niegospodarność Bartomeu - byliśmy na musiku i cała europa wiedziała, że jakoś musimy zastąpić Neymara. Valverde dostał szklanego piłkarza z ogromnym talentem i równie słabą mentalnością. Ktoś pamięta jak finalnie został zastąpiony Neymar? Ano tak, że Ernesto wprowadził 4-4-2.

Problemy pozaboiskowe. Muchy w nosie. Więcej minut w gabinetach medycznych i na rehabilitacji niż na boisku. Ogromny kredyt zaufania, którego nie spłacił nawet w połowie.

Dziękujemy za kilka wiatraków i efektownych bramek. Płakać nie ma po kim. Adios.

0

@pienaar zobacz, jednak nie zjadł śniadania…

4

@pienaar 15:15 Dembele wstał, ale jeszcze musi zjeść śniadanie.
15:32 Dembele zjadł śniadnie z opóźnieniem czasowym, a po tym musiał udać się do toalety. Decyzja lada chwila.
15:48 Dembele wyszedł z toalety. Odczucia są pozytywne.

0

A ja tam się cieszę - może on ma potencjał, ale więcej go nie było niż był. Tak to widzę: Ferran na prawą (bo to jego nominalna pozycja) do rotacji z Brazyliczykiem. Na lewej Fati / Abde. Fundusze wykorzystać na prawego obrońcę + wziąć Vitora już teraz. Przy takim scenariuszu opcji w ataku i pomocy jest kilka.

0

Podobno spojrzeli na jego instagram.

2

@joloskyy Umiesz umiesz. Ironii też czasem używam.

0

Nie wierzę! Wepchnął Ląleta i Desta do ligi saudyjskiej za grube bańki? xd

4

Mam nadzieję, że zostanie i wróci do formy. A nie, czekajcie...

1

Brak słów. Wymiana Nico na Romeu za 2 miliony zysku to kiepski żart. Może Romeu zamknie mi usta swoimi występami, może Nico przepadnie i za rok będzie wypożyczony do Gil Vicente (z całym szacunkiem), ale na dziś to wygląda absurdalnie.

1

@JarekS ale relacja Laporty z Mendesem ulegnie poprawie. On kogoś musi tutaj upchnąć, wygląda na to jakby Laporta mu to obiecał. Placka za plackiem chce nam wcisnąć ;)

5

Dildo jest niebezpiecznie blisko tyłka Atleti. Mam nadzieję, że wejdzie i mocno zaboli.

0

Przyjaźń prezesa z agentem oznacza w praktyce, że kogoś Mendes musi u nas upchnąć, bo same przedłużenia nie nabiją mu kabzy. Miał być Neves - temat upadł, to pojawił się Felix. Ciekawe kto będzie trzeci, jeśli transfer Feliksza się wysypie.

0

@zibiku matko bosko, to samo pomyślałem. W poprzednich artykułach pisałem, że z dupy ruch. I tak samo jak Ty uważam - jeśli się sprawdzi, niech mnie ktoś wywoła, to zrobię hau hau hau

0

Wiem, że to Barcy nie dotyczy, ale nie mogę się powstrzymać od tego komentarza. Ale PSG się błaźni z tą sagą z Kylianem. Wszystkie karty w ręku francuza, a ten szabelką macha. Wiadomo, że nie ma jak go zmusić do odejścia, a też nie posadzi go na trybunach. Sam z siebie zrobił błazna, a teraz warunki stawia.

0

Zaraz powie, że Messi to mięczak, bo nie podjął rękawicy. Widziałem te jego gole w lidze saudyjskiej. Byle jaki ręcznik z la liga by lepiej bronił xd

1

To taki Tomaszewski, tylko że worldwide.

4

Im dalej w las tym bardziej się zastanawiam czy nie lepiej żebyśmy zostali zaorani jak kiedyś Fiora. Wątpie, że to wszystko da się uzdrowić. To wygląda tak jak podtrzymywanie przy życiu pacjenta, który bardzo średnio rokuje, ale jest w zbyt dobrym stanie, żeby odłączyć apartaturę.

3

@Chucky I tutaj się niestety nie zgodzę. Właśnie patrząc na kondycję finansową wybrałbym albo postawienie na Nico (i oszczędzenie wydatku na Oriola) lub transfer Diaza (za te same pieniądze). Za rok można byłoby albo sprzedać Nico albo Diaza - jeśli żaden by się nie sprawdził - i poszukać lepszej alternatywy. Oriol Romeu ma 31 lat i zagra we wrześniu dopiero swój piąty mecz w LM - dokładnie rozegrał ok 350 minut. Ciężko to nazwać nawet solidnym transferem.

6

Nie ma to jak fachowy raport.

3

@qbuteq mundo wysunęło się na prowadzenie z wczorajszym artykułem o tym, że Bernardo jest w zasięgu :D

13

Za tydzień: Bernardo Silva nie może dłużej czekać na Barcelonę.
Za trzy tygodnie: Ostatni wysiłek Barcy. Odczucia są pozytywne.
Za pięć tygodni: Operacja jest niemożliwa do zrealizowania ze względu na FFP.
Pierwszy dzień po zakończeniu okna: Dobre relacje Deco z Txikim i Pepem przybliżają pozyskanie Bernardo w zimie.

13

Werble proszę bo w końcu znaleźliśmy następce Busiego. 31 lat i rozegra 5 mecz w ludze mistrzów. Prawdziwy crack.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?