BarcaFanNamberLan
Dołączył/a: styczeń 2016
Wołów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale sie ciesze. Rafa do boju !!
3
Moim zdaniem Arsenal ma szanse ale nikłe.. Jak strzeli pierwszy bramkę to bedzie bardzo ciekawie. Zobaczymy jutro na boisku! Do boju Barca !
0
Bartra to własnie na Getafe.
0
I co mecz praktycznie podkreślają ze nie sa kibicami Barcelony ..
0
Ha ha ha. Dokładnie :)
1
Ja obstawiam remis 2:2 i po zabawie, dobranoc dla Madrytu
2
Czemu tak sądzisz ?
5
Mamy najlepsze trio i klub na świecie. Panowie, czas obronić Ligę Mistrzów ! VeB!
1
Dokładnie.
0
Ja bym Arsenalu nie skreślal tak szybko.
0
Był to sezon 09\10 jak dobrze pamietam
0
Tak było
0
Plany planami, zobaczymy we wtorek
0
Jak dla mnie lekkim faworytem w dwumeczu bayern juve jest stara dama.
2
Witam bardzo serdecznie :)
0
Wam tez sie eleven tnie ze masakra?
0
Dokładnie.. Fc Barcelona!
1
Pique dzis słaby
0
Lewego obrońcy ? A Alba? :(
0
Wygrałem, jupi :>
0
Jakby grał częściej to byli by z niego ludzie
0
Właśnie :( zeby chociaż ten remis i rekord
0
Postawiłem 100 zł na remis xd
11
Mam nadzieje ze zostanie u nas do końca kariery
0
Czemu nie ma alvesa? :(
4
Barcelona na ta chwile nie ma równych