1

Ale sie ciesze. Rafa do boju !!

3

Moim zdaniem Arsenal ma szanse ale nikłe.. Jak strzeli pierwszy bramkę to bedzie bardzo ciekawie. Zobaczymy jutro na boisku! Do boju Barca !

0

Bartra to własnie na Getafe.

0

I co mecz praktycznie podkreślają ze nie sa kibicami Barcelony ..

0

Ha ha ha. Dokładnie :)

1

Ja obstawiam remis 2:2 i po zabawie, dobranoc dla Madrytu

2

Czemu tak sądzisz ?

5

Mamy najlepsze trio i klub na świecie. Panowie, czas obronić Ligę Mistrzów ! VeB!

1

Dokładnie.

0

Ja bym Arsenalu nie skreślal tak szybko.

0

Był to sezon 09\10 jak dobrze pamietam

0

Tak było

0

Plany planami, zobaczymy we wtorek

0

Jak dla mnie lekkim faworytem w dwumeczu bayern juve jest stara dama.

2

Witam bardzo serdecznie :)

0

Wam tez sie eleven tnie ze masakra?

0

Dokładnie.. Fc Barcelona!

1

Pique dzis słaby

0

Lewego obrońcy ? A Alba? :(

0

Wygrałem, jupi :>

0

Jakby grał częściej to byli by z niego ludzie

0

Właśnie :( zeby chociaż ten remis i rekord

0

Postawiłem 100 zł na remis xd

11

Mam nadzieje ze zostanie u nas do końca kariery

0

Czemu nie ma alvesa? :(

4

Barcelona na ta chwile nie ma równych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?