BarcaFanNamberLan
Dołączył/a: styczeń 2016
Wołów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do 30 minuty martwiłem sie, ale ostatni kwadrans idealny. Vamos!
0
Dramat.
0
Draaaaamat kurde no
0
Jak oni podawać prostej piłki nie potrafią ...
0
Kurde nie wiem dlaczego tak gramy ... dramat
0
Vidal dramat
1
Madryt
0
Dokładnie :).
1
Umtiti to Kameruńczyk xd
11
Poranny przegląd prasy przed pracą :) idealnie :>
0
Mówiłem :).
0
Gdzie transmisja ?
0
Sociedad bedzie na bank
0
Jestem pewny, ze bedzie to Real Sociedad
0
Jak tak bedą grać to już przegraliśmy
0
Gramy żałośnie
0
Barca - Atletico, Real - Kordoba
0
Właśnie.
1
Dla mnie Denis za Andre powinien byc :(
0
Andres Iniesta !!!!!
0
Chyba za Barce
0
Mi się od 2 lat marzy Coutinho w Barcelonie :) żeby to nie były tylko plotki
1
Wygraliśmy. Jestem ciekaw co bedzie jak rywal bedzie miał sile biegać 2 połowy a nie jedna jak sevilla. Neymar oraz busi to najsłabsze ogniwa w Barcelonie obecnie, umtti, denis, marszcze, suarez, messi dobre spotkanie. Niech poprawia skuteczność i bedzie ok ;)
2
Lepiej sie miło zaskoczyć :>
3
Dzis przegramy
0
Busi dzis czerwona kartka
3
Dzisiaj remis biorę w ciemno. City przyciśnie
1
Po zwycięstwo !
9
Jeszcze sevilla musi zremisować bądź przegrać, żebyśmy mieli lidera :)
2
O tak !!!! :>