0

Do 30 minuty martwiłem sie, ale ostatni kwadrans idealny. Vamos!

0

Dramat.

0

Draaaaamat kurde no

0

Jak oni podawać prostej piłki nie potrafią ...

0

Kurde nie wiem dlaczego tak gramy ... dramat

0

Vidal dramat

1

Madryt

0

Dokładnie :).

1

Umtiti to Kameruńczyk xd

11

Poranny przegląd prasy przed pracą :) idealnie :>

0

Mówiłem :).

0

Gdzie transmisja ?

0

Sociedad bedzie na bank

0

Jestem pewny, ze bedzie to Real Sociedad

0

Jak tak bedą grać to już przegraliśmy

0

Gramy żałośnie

0

Barca - Atletico, Real - Kordoba

0

Właśnie.

1

Dla mnie Denis za Andre powinien byc :(

0

Andres Iniesta !!!!!

0

Chyba za Barce

0

Mi się od 2 lat marzy Coutinho w Barcelonie :) żeby to nie były tylko plotki

1

Wygraliśmy. Jestem ciekaw co bedzie jak rywal bedzie miał sile biegać 2 połowy a nie jedna jak sevilla. Neymar oraz busi to najsłabsze ogniwa w Barcelonie obecnie, umtti, denis, marszcze, suarez, messi dobre spotkanie. Niech poprawia skuteczność i bedzie ok ;)

2

Lepiej sie miło zaskoczyć :>

3

Dzis przegramy

0

Busi dzis czerwona kartka

3

Dzisiaj remis biorę w ciemno. City przyciśnie

1

Po zwycięstwo !

9

Jeszcze sevilla musi zremisować bądź przegrać, żebyśmy mieli lidera :)

2

O tak !!!! :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?