BarcaFanNamberLan
Dołączył/a: styczeń 2016
Wołów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Maczynski by lepiej zagrał
0
Valencia postawiła autobus
0
Wszystko w piłkarzy Valenci...
0
Barcelona troszeczkę na stojąco
1
Czemu nie strzelał ...
0
Bardzo ciężki mecz i to zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej niż jakby było 4:0. Ciężkie 3 punkty!! Vamos !
0
Jest !!!!!!!!!!!!
5
Teraz bramka z wolnego !!!!!
0
Goooool.
1
Jak dzieci we mgle
1
Trzeba jednak oddać Alaves ze genialnie sie ustawiają
0
Pokażcie kto rządzi w Barcelonie !!
0
Roberto pięknie w rozegraniu i w utrzymaniu piłki , Semedo troche w ataku niepewnie ale w obronie solidnie
3
Gruuuuuuuby.
0
To kiedys musiało sie stać
7
Wesołych świat Bożego Narodzenia życzę wam wszystkim :)
0
No niestety. Oby był zdrowy :)
2
Za 2 miesięce moze byc najsilniejszy
0
Zobaczysz, ze bedzie dobrze
3
Chciałbym zobaczyć Gomesa, ostatnio mi zaimponował
0
Bedzie Fc Basel :)
7
Gomes chce mi ewidentnie zaimponować, nie gra do tylu
0
Dramat ..
0
Jak nasi ? Niestety nie oglądałem 1 połowy bo w robocie
0
To jest dramat...
0
Gooooooooool.
0
Niedzielny hit :)
2
Ale narzekacie..
0
Przez przypadek
0
Wooooooooooooooooow