0

Maczynski by lepiej zagrał

0

Valencia postawiła autobus

0

Wszystko w piłkarzy Valenci...

0

Barcelona troszeczkę na stojąco

1

Czemu nie strzelał ...

0

Bardzo ciężki mecz i to zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej niż jakby było 4:0. Ciężkie 3 punkty!! Vamos !

0

Jest !!!!!!!!!!!!

5

Teraz bramka z wolnego !!!!!

0

Goooool.

1

Jak dzieci we mgle

1

Trzeba jednak oddać Alaves ze genialnie sie ustawiają

0

Pokażcie kto rządzi w Barcelonie !!

0

Roberto pięknie w rozegraniu i w utrzymaniu piłki , Semedo troche w ataku niepewnie ale w obronie solidnie

3

Gruuuuuuuby.

0

To kiedys musiało sie stać

7

Wesołych świat Bożego Narodzenia życzę wam wszystkim :)

0

No niestety. Oby był zdrowy :)

2

Za 2 miesięce moze byc najsilniejszy

0

Zobaczysz, ze bedzie dobrze

3

Chciałbym zobaczyć Gomesa, ostatnio mi zaimponował

0

Bedzie Fc Basel :)

7

Gomes chce mi ewidentnie zaimponować, nie gra do tylu

0

Dramat ..

0

Jak nasi ? Niestety nie oglądałem 1 połowy bo w robocie

0

To jest dramat...

0

Gooooooooool.

0

Niedzielny hit :)

2

Ale narzekacie..

0

Przez przypadek

0

Wooooooooooooooooow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?