0

Czekam na Dissblastera i jego łysą główkę :)

0

Po wygraną!

1

Celta to nie byle co

0

Strasznie byłem zadowolony z jego bramki :)

1

Graja wspaniale.

0

Sorki. Bedzie 6:0

8

Taki sam wynik bedzie z Psg :)

1

Chyba czytał nasze komentarze xd

0

Ale Ci komentatorzy są żałośni.. Rafinha 7 bramka w sezonie dzis ...

7

Nasza perełka się rozgrzewa ! :)

0

Co ten Neymar kurde :(

0

Ulalalala.

0

Porażka ...

0

Messi cos dużo piłek traci :(

0

Pique na boisku !!!!!!!

23

Wielka szkoda. Villareal do 65 minuty grał wyśmienicie.

3

Oby tak dalej !!!!! Jazda !!!!!!!

0

1:2.

0

To jest dramat. Wybijają im piłkę prosto pod nogi

0

To jest AS tego nie zrozumiesz

2

Czemu Dugne ma odejść ? Według mnie jak gra to solidnie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Minutę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Graja naprawde słabo .. jakby im nie zależało :(

0

Beka zycia.

0

5.

0

Musimy dać rade. Strzela na 2:1 i bede sie cieszył

1

Taki gruz, ze aż w finale jesteśmy

0

Nie wierze.... xdddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?