BarcaFanNamberLan
Dołączył/a: styczeń 2016
Wołów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czekam na Dissblastera i jego łysą główkę :)
0
Po wygraną!
1
Celta to nie byle co
0
Strasznie byłem zadowolony z jego bramki :)
1
Graja wspaniale.
0
Sorki. Bedzie 6:0
8
Taki sam wynik bedzie z Psg :)
1
Chyba czytał nasze komentarze xd
0
Ale Ci komentatorzy są żałośni.. Rafinha 7 bramka w sezonie dzis ...
7
Nasza perełka się rozgrzewa ! :)
0
Co ten Neymar kurde :(
0
Ulalalala.
0
Porażka ...
0
Messi cos dużo piłek traci :(
0
Pique na boisku !!!!!!!
23
Wielka szkoda. Villareal do 65 minuty grał wyśmienicie.
3
Oby tak dalej !!!!! Jazda !!!!!!!
0
1:2.
0
To jest dramat. Wybijają im piłkę prosto pod nogi
0
To jest AS tego nie zrozumiesz
2
Czemu Dugne ma odejść ? Według mnie jak gra to solidnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Minutę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Graja naprawde słabo .. jakby im nie zależało :(
0
Beka zycia.
0
5.
0
Musimy dać rade. Strzela na 2:1 i bede sie cieszył
1
Taki gruz, ze aż w finale jesteśmy
0
Nie wierze.... xdddd