BarcaFanNamberLan
Dołączył/a: styczeń 2016
Wołów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Zrobią jak w 16... Inna karta specjalna ten sam overall .. Np nie powinno byc Ronaldo 99 w wersji tots
7
Dzisiejszy mecz pokazał jaka mamy silna drużyne. Transfery idealne.
9
Inieste cieżko zastąpić...
0
Znakomity artykuł :)
0
Mi fajnie bo o 23 akurat wracam z roboty :)
0
Ah ten Mathie ...
0
Mi tak samo :).
0
Gameiro byłby idealnym zmiennikiem Suareza ,Tello zmiennikiem Neymara, Munir Messiego ?
7
Ja bym dał szanse Tello.. Jakie jest wasze zdanie ?
1
Jak myślicie co bedzie z Pogba? Ja bardzo bym go przyjął
0
Dziękujemy Dani
0
Powinna 1 min ale sędzia zawsze wiecej daja
0
Komentatorzy chwała sędziego xd
0
Ja podobnie :>
2
Mi się marzy Philippe Countinho w barwach blaugrany
7
Moim zdaniem Bartra zagrał mecz zycia. I jestem za
0
Potrzebujemy transferów ... Nie mamy ławki, graja cały czas Ci sami zawodnicy i widać zmęczenie, chociaż wczoraj graliśmy dobra piłkę.. Transfery !!
0
Atletico. Maja największe serce w tej czwórce
0
A ja bede oglądał na stadionie w Madrycie :>
0
Mam nadzieje ze Anoeta zdobędziemy ! Do boju Barca!!!!!
0
Strasznie słaba barca :(
0
Liczę na miły wtorkowy wieczór. Do boju Barca!
0
Tak.
0
Ja tak samo kolego
2
Ja tez..
0
Suarez gra w innym meczu z Brazylia xd dzien wczesniej :)
0
I to 4 z nami :)
0
Jak dla mnie atletico nie ma ataku .. Obronę za to ma genialna
3
Real trafił na porządnego rywala? Bk
2
Dlaczego ? W takim momencie co teraz jesteśmy to z każdym powinnismy dać rade. I powinnismy walczyć na tym etapie z najlepszymi