3

Zrobią jak w 16... Inna karta specjalna ten sam overall .. Np nie powinno byc Ronaldo 99 w wersji tots

7

Dzisiejszy mecz pokazał jaka mamy silna drużyne. Transfery idealne.

9

Inieste cieżko zastąpić...

0

Znakomity artykuł :)

0

Mi fajnie bo o 23 akurat wracam z roboty :)

0

Ah ten Mathie ...

0

Mi tak samo :).

0

Gameiro byłby idealnym zmiennikiem Suareza ,Tello zmiennikiem Neymara, Munir Messiego ?

7

Ja bym dał szanse Tello.. Jakie jest wasze zdanie ?

1

Jak myślicie co bedzie z Pogba? Ja bardzo bym go przyjął

0

Dziękujemy Dani

0

Powinna 1 min ale sędzia zawsze wiecej daja

0

Komentatorzy chwała sędziego xd

0

Ja podobnie :>

2

Mi się marzy Philippe Countinho w barwach blaugrany

7

Moim zdaniem Bartra zagrał mecz zycia. I jestem za

0

Potrzebujemy transferów ... Nie mamy ławki, graja cały czas Ci sami zawodnicy i widać zmęczenie, chociaż wczoraj graliśmy dobra piłkę.. Transfery !!

0

Atletico. Maja największe serce w tej czwórce

0

A ja bede oglądał na stadionie w Madrycie :>

0

Mam nadzieje ze Anoeta zdobędziemy ! Do boju Barca!!!!!

0

Strasznie słaba barca :(

0

Liczę na miły wtorkowy wieczór. Do boju Barca!

0

Tak.

0

Ja tak samo kolego

2

Ja tez..

0

Suarez gra w innym meczu z Brazylia xd dzien wczesniej :)

0

I to 4 z nami :)

0

Jak dla mnie atletico nie ma ataku .. Obronę za to ma genialna

3

Real trafił na porządnego rywala? Bk

2

Dlaczego ? W takim momencie co teraz jesteśmy to z każdym powinnismy dać rade. I powinnismy walczyć na tym etapie z najlepszymi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?