BarcaFanNamberLan
Dołączył/a: styczeń 2016
Wołów
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Deulofeu nawet piłki nie potrafi przyjąć
0
Trzyma go na druga cześć sezonu :)
0
Pazdan > Pique
1
I co teraz z Andre Gomesem...
0
Paco za Suareza
0
Tylko, że Asensio i Lucas godnie a nawet lepiej go zastępują ? A u nas ? Zobaczymy.
7
Semedo > Bellerin
0
Gdzie jest Semedo ...
0
Dzis dla mnie najlepsi: Semedo, Roberto, Alba. :)
0
Poklepane.
1
Dziękujemy Neymar, powodzenia
0
Moim zdaniem jak Neymar odejdzie to nie bedzie tak zle. Za ta kwotę mozna sprowadzić dwóch wybitnych piłkarzy. Nie bede za NEYMAREM płakał.
0
Mam tak samo :o
0
Lepiej :) urlopik akurat mam :>
2
Kogo Perez nie chce?
4
Mam tak samo. Niestety w pracy
0
To co to bedzie w następnym :)
1
Dobrze powiedziane ...
0
Tylko zwycięstwo !!
1
Ogórkami? Przegraliśmy z nimi
1
Co za mecz , co za emocje. Nie zasnę
0
Nic nie wejdzie . Matko
0
Niewykorzystane sytuacje ...
3
Nasza perełka sie rozgrzewa :)
0
Bardzo dobry skład !!! Po zwycięstwo !
0
Ja tam marze o Coutinho
7
Bez wątpienia bedzie to Bayern
0
Dziękuje :).
2
Dziękuje i Asia pozdrawia :)
3
Ja nie :) dziecko mi sie urodziło 8 marca o godzinie 23:49