1

Deulofeu nawet piłki nie potrafi przyjąć

0

Trzyma go na druga cześć sezonu :)

0

Pazdan > Pique

1

I co teraz z Andre Gomesem...

0

Paco za Suareza

0

Tylko, że Asensio i Lucas godnie a nawet lepiej go zastępują ? A u nas ? Zobaczymy.

7

Semedo > Bellerin

0

Gdzie jest Semedo ...

0

Dzis dla mnie najlepsi: Semedo, Roberto, Alba. :)

0

Poklepane.

1

Dziękujemy Neymar, powodzenia

0

Moim zdaniem jak Neymar odejdzie to nie bedzie tak zle. Za ta kwotę mozna sprowadzić dwóch wybitnych piłkarzy. Nie bede za NEYMAREM płakał.

0

Mam tak samo :o

0

Lepiej :) urlopik akurat mam :>

2

Kogo Perez nie chce?

4

Mam tak samo. Niestety w pracy

0

To co to bedzie w następnym :)

1

Dobrze powiedziane ...

0

Tylko zwycięstwo !!

1

Ogórkami? Przegraliśmy z nimi

1

Co za mecz , co za emocje. Nie zasnę

0

Nic nie wejdzie . Matko

0

Niewykorzystane sytuacje ...

3

Nasza perełka sie rozgrzewa :)

0

Bardzo dobry skład !!! Po zwycięstwo !

0

Ja tam marze o Coutinho

7

Bez wątpienia bedzie to Bayern

0

Dziękuje :).

2

Dziękuje i Asia pozdrawia :)

3

Ja nie :) dziecko mi sie urodziło 8 marca o godzinie 23:49

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?