0

@FcPortoFan1999 Sinner to potwór halowy fakt

Rune i Rublev też zawsze najlepiej grali w hali

0

@FCB24 @Eto'o9 R10 Wy chyba nie pamiętacie jak Gavi grał w 2022/23 wtedy miał statystyki kreacji na poziomie Pedriego

Aczkolwiek oczywiście jego naturalna pozycja to pivot bo tak grał od czasów Cantery

Zresztą w repce też grał jako 6/8 pod batutą Lucho a on najlepiej się zna na profilu danego pomocnika

1

@mekston Przypomina się jego run na hali w 2022 tam kosił wzorcowo

Przydomek 'Król Hali' nie wziął się z nikąd @FcPortoFan1999

0

@Encore Brakuje Bernardo

0

@Encore Najlepszy mentalnie zawodnik w historii sportu indywidualnego

1

@mekston Ciekawe jakby porównać tamten jego prime RG 2022 do tego roku czy jest duża różnica bo serio nieźle gra

W 2024 na pewno tak dobrze nie grał

2

@agaFCB Pada od rana i raczej tak będzie do niedzieli bo codziennie prognoza opady pokazuje

Szykuje się halowy turniej do końca @mekston

0

Doskonały pivot oby wygryzł na stałe fdJ

0

Cancelo za symboliczną opłatą dla Arabów żeby nie było 'dziadowania'

0

@mekston Jodar za kilka lat może być równorzędnym rywalem dla Sinnera, Alcaraza i Fonseci

Głównie na mączce, ale z czasem przyzwyczai się do gry na kortach twardych później trawie i hali

1

@takisobiektos Największym ćpunem jest Braciak Dody Smolasty jak byłem kiedyś w Wawie na koncercie to chłop miał okulary przeciwsłoneczne zacienione oczywiście bo gały mu chciały wyjść z orbit

@Spider_Man Adwokatka swojego przydupaska :p

0

@mekston Bardziej bym powiedział, że tamta wygrana bardziej zaszkodzi bo teraz Andreeva będzie chciała się odegrać

Do tego czynnik geopolityczny nakręca emocje więc to broń obosieczna

Jeśli Marta ma z kimś przegrać to tylko Saba/Andreeva mogą tę passę zatrzymać

To mnie cieszy bo Iga wcale nie jest tak słaba tylko po prostu stres przeważył (a mogła mieć 6-4 wtedy by puściło)

0

@mekston Zdecydowanie lepiej do warunków zaadaptował się młodziutki Jodar niżeli doświadczony Zverev

Chyba w hali bym powiedział, że Foncesa powinien wymiatać z tym młotkowym fh do tego rywale nie będą go tak często spychać za kort moonballem

Wawrinka też by lepiej zagrał w tych warunkach (szkoda że musiał grać w upale)

0

@luka1995 Hakimi daje znacznie więcej w kreacji tutaj nawet nie ma najmniejszego podjazdu Kounde

Jules lepiej gra w obronie, ale jest sporo wolniejszy i ma duży gorszy czas reakcji na ruch rywala nadrabia jedynie kryciem i ustawieniem

Do tego często obaj łamią linię spalonego

A co do młodych to wiesz oni muszą się ograć na tym poziomie nie ważne, że teraz zawalają bramki skoro Kounde robił to samo gdy grał to ja wolę postawić na młodzika żeby się ogrywał

Jules miał peak w 2024/25 więc osiągnął sufit i będzie tylko gorzej warto czasem wykorzystać szansę i zarobić na zawodniku zanim jego wartość zacznie spadać

Szczególnie jeśli Barca chce sprowadzić Alvareza i nowego stopera możesz też Cucu/Grimaldo na lewą obronę

1

@mekston Marta ma szaloną serię na cegle Sandra z niej zrobiła maszynę, ale też ona lubi grać w tych chłodniejszych warunkach co było dziś widać (w Madrycie podobnie było)

Mam nadzieję, że ten półfinał będzie pod gołym niebem i niedużym wietrze co będzie gwarantować wyrównany mecz

@FcPortoFan1999 Conchita vs Sandra kto lepiej przygotuje zawodniczkę mentalnie i taktycznie

Andriejewa o wiele lepiej zaczęła grać z forehandu i ogólnie lepiej serwuje i returnuje to może być inny mecz niż w finale Madrytu choć i tam było bardzo równo mimo wszystko

Mirra bardzo lubi paryskie korty może Marta mieć schody

3

@Sysia11 Śmiem zaryzykować twierdzenie, że jeśli tego szlema Sascha nie wygra to już nigdy nie weźmie szlema bo mentalnie będzie całkowicie spalony @mekston @FcPortoFan1999

1

@Giwera Tiafoe można powiedzieć, że miał choke'a aczkolwiek poziom obrony Włocha z 'piłek nie do obrony' był spektakularny

Na mączce tylko Rafa, Carlitos i Ruud coś takiego robili gdy byli w topowej formie wszyscy

0

@Encore Felix jest z Montrealu więc z Francusko języcznej części Kanady

@mekston Arnaldi takie piłki wyciągał jak Rafa, Ruud albo Alcaraz to po prostu było surrealistyczne

0

@luka1995 Dobry miał sezon tego mu nie ujmuje tylko do takiego Hakimiego to wciąż nie ma podjazdu

Owszem może być słabszy w ataku, ale w tym sezonie jego największy atut szwankował i dawał się objeżdżać za łatwo skrzydłowym rywali

Jak nie dostaną za Julesa ofert 60+ to na pewno zostanie tylko pytanie co z Fortem/Espartem i Garcią którzy mogą dawać więcej w ataku niż Kounde nie popełniając tylu baboli w defensywie

1

Optymizm panuje niezmiennie w klubowych gabinetach

4

@MessiForeverTheBest NATO przegrało zimną wojnę Układ Warszawski wciąż rozdaje karty

0

Świetny stoper tylko zdecydowanie bardziej potrzebny byłby szybki i dynamiczny Inácio lub Hincapié

Gvardiol jest kapitalny w odbiorze, kryciu i asekuracji tylko, że przy wysokiej linii obrony jego zwrotność będzie ograniczona

0

@Nazio_87 Niestety fakty są takie, że dopóki mają go na kontrakcie to mają do niego pełne prawa

Chociaż oczywiście wolałbym żeby go posadzili na trybunach i oddali za free do Barcy

To jednak sfera nierealna do spełnienia

1

@luka1995 Nie zgadzam się to nie jest typowy full back tylko boczny stoper

Kounde jest idealny do bezpośredniego stylu gry w niskiej obronie z trzema stoperami ze wsparciem defensywnego pomocnika i wracających za akcją wahadeł

Barca tak nie gra dlatego Eric znacznie lepiej pasuje profilowo i taktycznie do wizji Flicka

0

@DragonxNF Cholismo to jednak podwójny blok defensywny natomiast Arsenal kopiuje taktykę Chelsea Mourinho czyli 'bus parking'

1

@mekston To była Mirra z tego najlepszego okresu początku 2k25

Ona ogólnie ma potencjał na poziomie Rybakiny tylko, że musi być skupiona i nie irytować się z byle powodu bo wtedy się mentalnie rozpada

Chętnie bym zobaczył rewanż z Kostiuk za Madryt jak to powiedział Maciej Synówka 'Sportowcy uwielbiają rewanże'

8

@takisobiektos Najlepsze jest to, że klauzula wynosi 500m

1

@Lionel_Messi10 Bernardinho crack :)

1

Dobrze, że coraz więcej ludzi widzi, że Atletico to przybudówka Realu oni zawsze będą pod Barcą kopać dołki

0

@marcin62 A subtick, Peekers Advatage i movement daje do poprawy w gierce :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?