@mekston Synówka myśli, że Andreeva ma sportową złość po porażce tylko, że to Mirra wygrała turniej w Linz pokonując w ćwierćfinale Sorane 2-1 w setach:p
@Comentateiro Kounde to też wyrobnik on by zdecydowanie lepiej grał w takim Interze czy Atletico może Arsenalu ze względu na pasywny styl gry w porównaniu do tego co chce grać Barca
@takisobiektos Mocna ta Sabalenka, ale Osaka coraz lepiej gra widać jakim fachowcem jest Tomek
Return będzie poprawiany to samo backhand i dorzuci jeszcze przygotowanie fizyczne to może znowu US Open i AO szturmować bo to jej naturalne środowisko
2
@takisobiektos W zeszłym roku chyba też ćwierćfinały i półfinały były pod dachem
Masakra ogólnie prawie jak na betonie wtedy się gra
3
@mekston Synówka myśli, że Andreeva ma sportową złość po porażce tylko, że to Mirra wygrała turniej w Linz pokonując w ćwierćfinale Sorane 2-1 w setach:p
0
@tbas Tzw klakierzy
8
Zdecydowanie warto rozważyć sprzedaż Kounde jeśli wpłynie ofertą rzędu 60-80m
Zdecydowanie Barca potrzebuje żądeł na bokach obrony typu Cucu/Grimaldo i Cancelo/Eric
Zdecydowanie Balde i Kounde nie gwarantują takiego poziomu intensywności jakiego oczekuje się od nich w pracy na całej osi boiska
2
@Pablozeusz Nico to był przykład jak nie przeprowadzać transferów tak było to koncertowo spieprzone
3
@Comentateiro Kounde to też wyrobnik on by zdecydowanie lepiej grał w takim Interze czy Atletico może Arsenalu ze względu na pasywny styl gry w porównaniu do tego co chce grać Barca
2
@takisobiektos Ten Arnaldi to brał lekcję od Ruuda jeśli chodzi o obronę z beznadziejnych sytuacji albo oboje trenowali u Rafy @mekston @FcPortoFan1999
1
@michal26 Nie oglądałem całego meczu, ale poziom był kosmiczny nawet Stopa powiedział na koniec, że nigdy czegoś takiego nie przeżył
Intensywność gry i piłki jakie wyciągali z głębokiej obrony to był inny poziom
Od czwartego seta co chwila zwroty akcji normalnie poezja
0
@EzioAuditoreDF Przecież Elohim z Biblii to byli Anunnaki
Nefilim czyli giganci tzw Hybrydy
1
@FcPortoFan1999 Rafa też zaczynał jako praworęczny po czym przełożył rakietę do lewej ręki
1
@michal26 Żelazna kurtyna all right
Nie no Sabalenka mając Kostiuk/Svitoline nie mogła sobie wyobrazić lepszej rywalki w finale
Ona się spina najbardziej na te mecze
0
@takisobiektos Zapomniałem o Jaśminie ojejku tylko ona bardziej Polka niż Włoszka:)
Aczkolwiek Włosi mając świetne struktury związkowe w tenisie mogą sobie promować młodzież genialnie to u nich wygląda
0
@mekston Kiedyś jeszcze Trevisan fajnie grała teraz Włoszek w ogóle nie widać sami faceci w tenis grają
1
@APTAPT Saba ukradła Rybie serwis
Czego się smucić skoro Osaka grała świetny turniej? Będzie groźna na twardych
1
@MessiForeverTheBest Żelazna kurtyna wciąż żywa jeśli chodzi o WTA
1
@michal26 Pamiętam Sabe z 2022/23 tam była sama siła z końca kortu i do tego nieregularny serwis
Niesamowity progres zrobiła na każdym polu
Może Iga weźmie przykład i zacznie od serwisu
1
@michal26 Osaka też bardzo dobra forma jakby utrzymała formę na USO to może się bić o szlema
W zeszłym roku był półfinał to może powtórzyć albo nawet zrobić coś więcej
Tomek robi świetną robotę tylko return i backhand musi dołożyć żeby szlema wygrać bo tutaj jest pole do poprawy
1
@APTAPT Osaka ją na USO dopadnie po prostu ziemia to nie jej świat co innego korty twarde
0
@Eklerek To bardziej Rybakina by biła bo ma długie dźwignie do tego bije młotkiem z fh
Saba nadaje ogólnie sporo rotacji chociaż też mocno uderza to nie tak płasko z taką mocą jak Rybakina
@mekston Nigdy nie leży taki styl gry na mączce szczególnie chociaż oczywiście biegania będzie co nie miara
0
@FcPortoFan1999 A później czołg Aryna w 1/2
2
@FcPortoFan1999 Być może chodzi o aspekty geopolityczne:)
Ale ogólnie bardzo sobie zaszkodziły Marta i Elina tym brakiem szacunku do Aryny
Marta mówiła wprost, że jej nie szanuje a Elina zarzucała jej prowokacje
Obie też nie podają jej rąk po meczu zatem motywacja Aryny jest diabelska gdy na nie gra :-)
0
@FcPortoFan1999 Niestety Saba się spina grając na zawodniczki z Ukrainy
Ostatnie osiem takich meczów wygrywała (najczęściej bez problemów)
0
@FcPortoFan1999 Do finału Andreeva nie dojdzie, a tylko ona by mogła realnie powalczyć
Kostyuk/Svitolina mogą z każdym wygrać tylko nie z Sabą
0
@takisobiektos Mocna ta Sabalenka, ale Osaka coraz lepiej gra widać jakim fachowcem jest Tomek
Return będzie poprawiany to samo backhand i dorzuci jeszcze przygotowanie fizyczne to może znowu US Open i AO szturmować bo to jej naturalne środowisko
0
@gumaz Linda wyżej, Isia też:)
1
@Lionel_Messi10 Ale mam nadzieję, że to będzie 90+35 w zmiennych lub 100+25 bo jednorazowo tyle stałej płacić nie powinni
1
@Giwera RG nie wygra, ale jak formę utrzyma to USO będzie jej coś czuję
Wtedy może 3x iść po USO+AO jak to robiła w latach 2018/19 i 2020/21
0
@Kozinho. Euro miał wybitne, ale to bardziej taki fizol do środka pola a nie rozgrywający jak Pedri czy Rodri
0
@slayer Cebulaki po całości niejeden Janusz w Polsce im zazdrości skąpstwa
0
@macio_944 Do PSG pójdzie