2

@takisobiektos W zeszłym roku chyba też ćwierćfinały i półfinały były pod dachem

Masakra ogólnie prawie jak na betonie wtedy się gra

3

@mekston Synówka myśli, że Andreeva ma sportową złość po porażce tylko, że to Mirra wygrała turniej w Linz pokonując w ćwierćfinale Sorane 2-1 w setach:p

0

@tbas Tzw klakierzy

8

Zdecydowanie warto rozważyć sprzedaż Kounde jeśli wpłynie ofertą rzędu 60-80m

Zdecydowanie Barca potrzebuje żądeł na bokach obrony typu Cucu/Grimaldo i Cancelo/Eric

Zdecydowanie Balde i Kounde nie gwarantują takiego poziomu intensywności jakiego oczekuje się od nich w pracy na całej osi boiska

2

@Pablozeusz Nico to był przykład jak nie przeprowadzać transferów tak było to koncertowo spieprzone

3

@Comentateiro Kounde to też wyrobnik on by zdecydowanie lepiej grał w takim Interze czy Atletico może Arsenalu ze względu na pasywny styl gry w porównaniu do tego co chce grać Barca

2

@takisobiektos Ten Arnaldi to brał lekcję od Ruuda jeśli chodzi o obronę z beznadziejnych sytuacji albo oboje trenowali u Rafy @mekston @FcPortoFan1999

1

@michal26 Nie oglądałem całego meczu, ale poziom był kosmiczny nawet Stopa powiedział na koniec, że nigdy czegoś takiego nie przeżył

Intensywność gry i piłki jakie wyciągali z głębokiej obrony to był inny poziom

Od czwartego seta co chwila zwroty akcji normalnie poezja

0

@EzioAuditoreDF Przecież Elohim z Biblii to byli Anunnaki

Nefilim czyli giganci tzw Hybrydy

1

@FcPortoFan1999 Rafa też zaczynał jako praworęczny po czym przełożył rakietę do lewej ręki

1

@michal26 Żelazna kurtyna all right

Nie no Sabalenka mając Kostiuk/Svitoline nie mogła sobie wyobrazić lepszej rywalki w finale

Ona się spina najbardziej na te mecze

0

@takisobiektos Zapomniałem o Jaśminie ojejku tylko ona bardziej Polka niż Włoszka:)

Aczkolwiek Włosi mając świetne struktury związkowe w tenisie mogą sobie promować młodzież genialnie to u nich wygląda

0

@mekston Kiedyś jeszcze Trevisan fajnie grała teraz Włoszek w ogóle nie widać sami faceci w tenis grają

1

@APTAPT Saba ukradła Rybie serwis

Czego się smucić skoro Osaka grała świetny turniej? Będzie groźna na twardych

1

@MessiForeverTheBest Żelazna kurtyna wciąż żywa jeśli chodzi o WTA

1

@michal26 Pamiętam Sabe z 2022/23 tam była sama siła z końca kortu i do tego nieregularny serwis

Niesamowity progres zrobiła na każdym polu

Może Iga weźmie przykład i zacznie od serwisu

1

@michal26 Osaka też bardzo dobra forma jakby utrzymała formę na USO to może się bić o szlema

W zeszłym roku był półfinał to może powtórzyć albo nawet zrobić coś więcej

Tomek robi świetną robotę tylko return i backhand musi dołożyć żeby szlema wygrać bo tutaj jest pole do poprawy

1

@APTAPT Osaka ją na USO dopadnie po prostu ziemia to nie jej świat co innego korty twarde

0

@Eklerek To bardziej Rybakina by biła bo ma długie dźwignie do tego bije młotkiem z fh

Saba nadaje ogólnie sporo rotacji chociaż też mocno uderza to nie tak płasko z taką mocą jak Rybakina

@mekston Nigdy nie leży taki styl gry na mączce szczególnie chociaż oczywiście biegania będzie co nie miara

0

@FcPortoFan1999 A później czołg Aryna w 1/2

2

@FcPortoFan1999 Być może chodzi o aspekty geopolityczne:)

Ale ogólnie bardzo sobie zaszkodziły Marta i Elina tym brakiem szacunku do Aryny

Marta mówiła wprost, że jej nie szanuje a Elina zarzucała jej prowokacje

Obie też nie podają jej rąk po meczu zatem motywacja Aryny jest diabelska gdy na nie gra :-)

0

@FcPortoFan1999 Niestety Saba się spina grając na zawodniczki z Ukrainy

Ostatnie osiem takich meczów wygrywała (najczęściej bez problemów)

0

@FcPortoFan1999 Do finału Andreeva nie dojdzie, a tylko ona by mogła realnie powalczyć

Kostyuk/Svitolina mogą z każdym wygrać tylko nie z Sabą

0

@takisobiektos Mocna ta Sabalenka, ale Osaka coraz lepiej gra widać jakim fachowcem jest Tomek

Return będzie poprawiany to samo backhand i dorzuci jeszcze przygotowanie fizyczne to może znowu US Open i AO szturmować bo to jej naturalne środowisko

0

@gumaz Linda wyżej, Isia też:)

1

@Lionel_Messi10 Ale mam nadzieję, że to będzie 90+35 w zmiennych lub 100+25 bo jednorazowo tyle stałej płacić nie powinni

1

@Giwera RG nie wygra, ale jak formę utrzyma to USO będzie jej coś czuję

Wtedy może 3x iść po USO+AO jak to robiła w latach 2018/19 i 2020/21

0

@Kozinho. Euro miał wybitne, ale to bardziej taki fizol do środka pola a nie rozgrywający jak Pedri czy Rodri

0

@slayer Cebulaki po całości niejeden Janusz w Polsce im zazdrości skąpstwa

0

@macio_944 Do PSG pójdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?