0

@Colon Wczoraj same mecze na pełnym dystansie:D

@mekston @FcPortoFan1999 Maratonik tenisa mam fundują na tym RG :)

1

@FcPortoFan1999 Warto dodać, że Iguszka w latach dominacji potrafiła jak nikt inny przejść płynnie z fazy głębokiej obrony do ataku

Być może właśnie nad tym pracowała u Rafy na Majorce przez te pierwsze tygodnie współpracy z Roigem

0

@FcPortoFan1999 Paraliż decyzyjny

2

@Filipem Francja to zbiór gwiazdek bez żadnego zespołu do tego bardzo pasywne defensywne granie bez żadnej konkretnej gry zespołowej

Anglia to niewiadoma bo mają potencjał, ale wciąż ten projekt jest w fazie budowy

Argentyna jest o wiele lepsza zespołowa, taktycznie i mentalnie od tych obydwu drużyn

W zasadzie tylko Hiszpania i Portugalia są lepsze czysto piłkarsko, ale taktycznie i mentalnie Argentyna może wygrać z każdym szczególnie jak narzucą swoją intensywność, fizyczność i agresję zespołową bez piłki

0

@FcPortoFan1999 Za dużo nerwów

0

@michal26 To zupełnie nic złego, że nie czujesz timingu przy ustawieniu nóg

Ja często ćwiczę na drabinkach i skakance żeby sobie ułatwić życie na korcie

Ogólnie czym lepszą masz równowagę i czucie kortu pod nogami bo zawsze będziesz się lepiej ustawiać do lecącej piłki

Do tego fajnie robić sobie trening z rakietką jak masz taką możliwość, żeby odbijać od ściany ze zmianą odległości (raz bliżej, a raz dłużej etc)

Nawet jak gram w jakimś turnieju amatorskim to też mnie potrafi całkowicie usztywnić i zupełnie wtedy nie mogę znaleźć timingu uderzeń to zupełnie normalne

Pogodnie tenis to szachy i mentalny poker

Obyś szybko wrócił do zdrowia :D

2

@Sysia11 Arsenal grał fajnie w 2021/22 później 2022/23 też było znacznie przyjemniejsze do oglądania a od 2023/24 z każdym sezonem styl jest coraz bardziej siermiężny i toporny dla widza

Nuuuda

1

@FcPortoFan1999 Tak oglądałem właśnie piękny topspin nie tak ciężki jak Andreevy, ale obie właśnie wykorzystały te upały w maksimum mając taką grę potężnie wypychając rywalki za kort

Dlatego się zaśmiałem, że jakby taki upał się utrzymał do końca RG to mielibyśmy finał Andreeva vs Maja

Jednak wiemy, że od jutra spadnie temperatura, zacznie wiać i wzrośnie poziom wilgotności powietrza co niekorzystnie wpływa na grę takich zawodniczek jak właśnie Maja i Mirra

Może być powtórka z zeszłego roku czyli zamykanie dachu na końcowe etapy turnieju

0

@mekston Osaka z 2018-2021 może by dała radę, ale obecnie chyba za wcześnie

W takim sensie, że ten proces układania gry pod schematy Tomka jeszcze się nie zakończył

Będę sercem za Naomi bo zawsze ją lubiłem więc nawet jakby Tomka nie było w niej w sztabie to bym chętnie ją wspierał

Aczkolwiek czysta logika mówi, że Saba musi być w finale

0

@norbi77 Kiedyś muszą się wypalić

1

@FcPortoFan1999 Szkoda Gauff :( Ale Potapova ogólnie jest w gazie od kilku miesięcy to może Maja tymi balonami ją jakoś ugryzie?

Baliśmy się Penko, ale z tyłu głowy można było się spodziewać że się wykrzaczy przed meczem na Świątek

Jednak Gauff miała Townsend w pierwszej i Potapovą w trzeciej zdecydowanie najciężej

Jutro Marta klasycznie zapomni jak się gra w szlemach wsm Hubi coś o tym wie :)

Belinda da radę Svitolinie jakby dach zamknęli?

0

@mekston Amanda to jednak big hitterka raz zagra jak Penko z Igą a raz wyrzuci wszystkie piłki jak w finale SW19

Ogólnie bardzo dobre mecze dziś były u pań i panów jakiś kosmos ten turniej

Co jak Gauff odpadła to Maja idzie do 1/2 z Sabalenka?

Osaka może zagrozić ale dziś Saba mocny performance

1

@mekston U kobiet też mecze długie mecze Osaka przetrwała po trzech godzinach walki, a niewiele mniej grały Gauff i Anisimova

Trochę słabo, że Sabalence ubywają rywalki a Świątek wciąż ma pod górkę

Aryna dziś zagrała trening nie wiem co musi Tomek wykombinować żeby ten jej atomowy serwis z kickiem wyłączyć returnem @FcPortoFan1999

0

@mekston Czyli będzie grać na korcie centralnym PCA

Nie wiem czy będzie łatwiej szczerze mówiąc, wiemy jak działa publiczność przy drugich serwisach gdy grasz na gospodarza

1

@michal26 Aryna odpaliła formę z początku roku ciężko będzie ją zatrzymać

Trzeba liczyć, że Tomek coś przygotuje na ten atomowy serwis z kickiem

Może Osaka się rozluźni wtedy gra najlepiej

0

@michal26 Nawet w dwie godziny warunki się mogą tak zmienić, że zupełnie inaczej się będą zachowywać piłki po odbiciu rakiety a tak samo przy kontakcie z nawierzchnią

Grałem na kortach ziemnych w Alicante, Majorce i Madrycie wszędzie było inaczej, a pogoda ma duży wpływ na grę

Tak czy inaczej Francuzka wygrała po trzech godzinach walki co powinno pomóc Majce, ale bardzo ciężko się gra przeciwko gospodarzom bo będą gwizdać i klaskać przy drugich serwisach etc

7

Ciekawe czy za pięć lat nie będzie powtórki z Yamalem

1

@Gibbon_FCB Nie mówię, że są wyżej od Prime Barcy

Po prostu 2.0 to aktualizacja oprogramowania do obecnej epoki

0

@pero1983 Jak Atletico mu więcej zaoferuje to wiadomo, że pójdzie do nich

Nie ma co się szczypać piłkarz głównie patrzy na pensje dlatego może być problem żeby chciał grać w Barcy

Aczkolwiek byłbym bardzo szczęśliwy jakby wybrał właśnie Katalonię

0

@APTAPT Obecne PSG to taka Barca Pepa 2.0

0

@APTAPT Tomek świetną robotę robi znowu Naomi zaczęła się uśmiechać na korcie :)

0

@Dankho94isback Obejrzyj mecz z Interem z zeszłego roku tam było widać, że nikogo nie było na lewej flance

Zresztą tylko Cancelo w tym sezonie grał jako lewoskrzydłowy bo Rashford/Rapha i Fermina ścinali do środka

Gordon to podwieszony napastnik

0

@Muszynianka Arsenal to będzie Inter 2.0 znowu PSG ich rozstrzela jak kaczki

1

@michal26 Na ziemi ciężko będzie Japonce chyba, że Tomek odpali protokół taktyczny z 2023 jak miażdżył tenis Aryny rękami Igi

0

@mekston Ale z drugiej strony jakby Iga pokonała Svitoline, Andreeve i Sabalenke mecz po meczu to by zdecydowanie nabrała wiatru w żagle przed obroną tytułu w Londynie

Taki zastrzyk pewności siebie byłby bezcenny (to jakby pokonała Penko)

0

@michal26 Parry też jest bardzo mocna do tego gra u siebie, więc tak naprawdę nie ma zbytniej różnicy z kim zagra Majka

Anisimova na pewno skorzysta na warunkach bo gdy będzie wiało i będzie chłodno to tenis Mai mocno na tym ucierpi

1

Jak wygra PSG to Team Vitality zgarnia kolejnego majora bo zawsze tak to działało:)

0

@Rifek To tylko PR ona taka sztuczna nie jest w rzeczywistości

Trochę Iga ma podobny problem co RL9

0

@beter2 Lucho już był w Barcy więc jest oswojony z tą presją

Albo on albo Klopp nikt inny nie zastąpi w takim stopniu Flicka

1

@michal26 Fręch trafiła na Teichmann w mocnym gazie

Kto wie jakby to było gdyby Świątek nie grała na Linette w 3R

Penko została całkowicie spacyfikowana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?