@tbas Właśnie widzę, że Maja stawia na kick serwis czyli mocno rotowany serwis
Iga też tak serwowała do 2024 nie wiem co się stało z tym serwisem odkąd przyszedł Fissett to kombinowali z punktem trafienia żeby serwować bardziej płasko (co miało jej pomóc na trawie i twardych)
Niestety skończyło się tak, że niby Wimbledon wygrała ale całkowicie zabrało jej atuty na mączce
1
@Proxi W piosenki to on umie
0
@michal26 Musimy być następni
0
@mekston Ale szacunek, że taki run zrobił bo jednak każdy uważał, że jest słabszy od brata
Na mączce to bardzo dobry grajek z tym moonballem
5
Nie chcą może zwerbować Balde i de Jonga? :)
0
@michal26 Marzenie żeby cała czwórka weszła do TOP30!
0
@mekston Chyba Włoch powinien wziąć, ale nie będę ryzykować typów:)
1
@michal26 PZT musi się wreszcie ogarnąć! Mamy potencjał żeby wygrywać Fed Cup i Davis Cup może BJKC!
1
@michal26 Sporo to zmienia nie mówię, że Maja na pewno przegra bo wręcz przeciwnie
Jednak przy słońcu Maja by mogła zdominować
A pod dachem będzie ciężej, ale mimo wszystko stawiam że przejdzie bo Kalinska też lubi się podpalić pod presją
@mekston Mboko się wywaliła na Keys, aż nie mogę w to uwierzyć bo Diana z nią robiła co chciała :/
Andreeva też w zeszłym roku grała fajnie, a pogoda się popsuła i pod dachem kompletnie zgłupiała w ćwierćfinale na Boisson
Majka ma dużo wspólnych cech jeśli chodzi o grę kombinacyjną do Mirry
1
@tbas Właśnie widzę, że Maja stawia na kick serwis czyli mocno rotowany serwis
Iga też tak serwowała do 2024 nie wiem co się stało z tym serwisem odkąd przyszedł Fissett to kombinowali z punktem trafienia żeby serwować bardziej płasko (co miało jej pomóc na trawie i twardych)
Niestety skończyło się tak, że niby Wimbledon wygrała ale całkowicie zabrało jej atuty na mączce
0
@michal26 Zdecydowanie powinni więcej inwestować w rozwój młodzieży
Trzeba grać przykład z Czech i Ukrainy
0
@michal26 Nie no pod słońcem Iga by mogła wygrać w zeszłym roku na Sabe
Dużo to pomogło Arynie, że dach jej zamknęli
Osaka zdecydowanie aczkolwiek nie wiem czy Maja nadąży do jej czystych uderzeń
Pod dachem Saba/Osaka to w zasadzie mogą grać jak na hardzie @mekston
1
@michal26 Świetna dziewczyna z tej pszczółki!
0
@mekston Byłbym pewien że wygra jakby grały w takich warunkach jak dziś
Tylko, że mogą dach zamknąć (ma padać)
Osaka w nocnej na Sabe? Nie mam pojęcia komu to może pomóc ale liczę, że Tomek coś przygotuje
0
@michal26 Zaryzykuję, że Amandę też by odpaliła z taką grą
Nawet nie wieje jakoś mocno to mogłaby zagrywać skróty
Kalinska też lekko do ogrania tylko pytanie czy dach nie będzie zamknięty bo prognozują opady od jutra do piątku
Pod dachem niestety szanse maleją
0
@dzefrej234 Ciekawe co z Cancelo bo zakładam, że obu nie da rady ściągnąć
Chyba, że uda się sprzedać Kounde i Balde za jednym zamachem w co wątpię
0
@MeAndSwan Nie chcą może Balde i de Jonga?
0
@Cvzx Bez porównania to samo Radwańska
0
@Jasialdinho Gordon lub Raphinia jeden z nich będzie pchany na f9
0
@Faro Czyli znowu piłkarz ma czekać do końca okienka mając inne oferty na stole? Przecież to znowu skończy się jak zwykle
On jest bez klubu, więc będzie parł żeby szybko podpisać umowę przed mundialem
W takim przypadku każdy wybierze Atletico mając ofertę na stole bo czekanie może być ryzykowne
Kolejny popis amatorki instytucjonalnej
1
@Lionel_Messi10 GOAT musi być jeden!
1
Tak samo mieli Nico Williamsa na 200% więc żeby się nie nikt nie zdziwił ;)
2
@FCBparasiempre Iguszka musi mental poprawić bo jak stres ją łamie to nie dziwię się, że serwisu nie może wprowadzić do gry
Do tego forehand pod presją był kopalnią punktów dla rywalek
Oby się z mamą pogodziła bo to może ją blokować (nikt nie zastąpi jej matki)
3
@FcPortoFan1999 Isia bardziej płaski tenis grała, ale ten jej przykuc na linii końcowej to było cudo :)
1
@FcPortoFan1999 Baloniarstwo to kryptonit dla fizycznego stylu gry
Tylko ten wiatr może przeszkadzać bo będzie wiało coraz bardziej jak patrzyłem na prognozę to może odebrać Majce jej broń
1
@FcPortoFan1999 Taka różnorodność gubi rywalki ;)
0
@RoberDzik Intensywność Angoli do 60' była potężna
0
@mekston Tak aczkolwiek serwis i backhand Mensika to klasa światowa zresztą to taki Hubi 2.0 pod względem stylu gry
Fonsi musi być cierpliwy bo wczoraj marnował takie akcje których nie powinien
Ogólnie tak jak mówisz szansa jest olbrzymia na pierwszy GS
0
@Colon Będzie długi meczyk :)
0
@Colon Ja tam obu bardzo lubię Flavio od Wimbledonu dopiero zacząłem częściej oglądać
W Davis Cup grał świetnie pod koniec lata
0
@Colon Fonsi to jest tak nakręcony, że nie zdziwię się jak Mensik wycofa się jeszcze głębiej niż Ruud
Najbardziej mnie jara zobaczyć potężny fh Fonsiego kontra świetny bh Mensika
Mensik genialny serwis i bardzo dobra obrona
Fonsi potężny młotkowy cios i żelazna kondycja
@mekston Jakby był Rublev to Fonsi by wygrał przed meczem nie? :) 0-12 byłoby