0

Atletico prędzej odda Julka do PSG za połowę ceny niż pozwoli Barcy na taki upgrade jakości

0

@Colon Lubię go bardzo jak nie Berrett to niech Flavio idzie do finału

1

@mekston Ledwo to domknął Flavio ale ogólnie bardzo specyficzny turniej

Nigdy czegoś takiego nie było żeby po 0-2 co drugi mecz był odwracany na 2-2

Wczoraj Ruud opadł z sił w czwartym bo pewnie by grali piątkę z Fonsim

0

@Colon Wygrał Flavio brawo dla niego

1

@BORO_12 Jak mają okazję wyrwać Janka za grosze po spadku Mallorci?

Przecież to byłoby chore jakby wydali 150m na Alvareza nie mając kilkunastu na wychowanka (nawet go można wypożyczyć lub sprzedać z zyskiem)

Jeśli Gordon i Raphinia mają grać na zmianę na LS to jednak Grimaldo by bardziej pasował bo daje szerokość, rajdy i dośrodkowanie

Cucu to zdecydowanie bardziej wchodzi w środek pola wspierając pivota dlatego byłby świetnym zabezpieczeniem przed kontrami ale wtedy brakuje właśnie kogoś jak Nusa albo Nico co dadzą szerokość i drybling

0

@Gaucho fdJ to nawet 60% nie daje tego co Bernardo

Jak tak dalej pójdzie to Atletico podpisze Bilve bo ten nie będzie czekał mając ofertę na stole

0

@Gaucho Za 80-90m można gościa brać

Barca musi się nauczyć kalkulować bo inaczej nigdy nie wyjdzie z długów

Zawsze przepłacać nie można

0

@Messibestplayerintheworld Pachnie mi to Griezmannem 2.0 La Decision ;)

0

@Colon 6-6 znowu pachnie five packiem

1

@BORO_12 Wolałbym Grimaldo, ale taka prawda że przy stylu gry Flicka najlepiej jakby mieć profile obu

Balde bym wystawił na listę transferową tak samo Kounde i do tego wyciągnąć Cancelo/Grimaldo

Oczywiście Cucu jest genialny jako inverted fullback co mogłoby otworzyć skrzydło dla jakiegoś dryblera (Virgilii?)

1

@michal26 U Szwagrów to nie ma rzeczy niemożliwych

Należy się spodziewać nieoczekiwanego @mekston

0

Obawiam się, że Casado i Roony nie zostaną sprzedani na czas dlatego Bernardo wyląduje w Atletico

Po prostu nikt nie będzie czekał mając pewną ofertę na stole nic się nie uczą te Szwagry i Deco :/

2

@mmaciass @michal26 Zaraz się okaże, że Barca mu będzie płacić 60% pensji albo całość ma odroczoną w ratach :)

0

'Finał Ligi Mistrzów pomiędzy Arsenalem i PSG był pokazem nowoczesnego futbolu: niesutannej wymienności pozycji, wzajemnej asekuracji, morderczego pressingu z obu stron przez cały mecz, bez miejsca na jednego zawodnika, który błyszczałby w roli gwiazdy.'

Generalnie się zgadzam tylko PSG robi te wszystkie kwestie na poziomie nieosiągalnym dla Arsenalu dlatego też Kanonierzy cały mecz siedzieli autobusem w bramce

2

@Karol145 150m od United przeszło koło nosa tak jak jak 100m od Paryża za Rakietę

0

@kaamil1910 Takie umniejszanie sukcesom Paryżan to jest generalnie banalizowanie potęgi jaką stworzył Lucho

Przecież Barca od dwóch lat ma ligę za free no proszę Cię, tak samo Bayern i Inter nawet w tym sezonie słaby Arsenal wykorzystywał słabość City, Live czy Chelsea @Frimpong potwierdzi:)

0

@pt9 Asseco Prokom to chyba osiem lat dominował

Dopiero później był finał Stelmet vs Turów ale wtedy trenerem Zielonej Góry był Mihailo Uvalin

Saso Filipovski właśnie zatrzymał Prime Turów w 2015 a wydawało się, że nic ich nie zatrzyma wtedy

2

Coś monotematyczny ten Perez w kółko jedno i to samo gada

0

@pt9 Stelmet to był potwór jak ich trenerem był Saso Filipovski

Oni pobili Prime PGE Turów Zgorzelec w 2015

0

@APTAPT Jakby taki fachura był to z takim składem miałby f4 zapewnione

Zresztą Wisła zbyt dużą wagę przykłada do defensywy mając taką strzelbę jak Kosorotov oni wolą grać na obrót no proszę Cię

Talant w tej Wiśle by mogły wygrać z Barcą, Veszprem i Magdeburgiem

2

@mekston Czyżby turniej combacków? Zarówno u pań jak i u panów same powroty :)

2

@MOLESTA Arsenal to bardziej przypominał Chelsea Mourinho niż Atletico

Ogólnie większego paździerza ciężko oczekiwać

0

@RC28 Raphe może uda się sprzedać za jakieś chore pieniądze szkoda, że nie przyjęli tamtej oferty z Arabii w zeszłym roku

0

Ciekawe co zrobią Janusze biznesu Deco i Szwagry:)

1

@Ryoumen @EzioAuditore Perez w tym momencie to najlepsze możliwe wzmocnienie dla Barcy

Oby Mou też się nie szczypał tylko jechał tam w szatni ostro to będziemy mieli niezłą komedię

A Vini będzie wynosił do mediów wszystko

0

@NeroTFP1 Bardzo szybko siada głowa wcześniej wyciągała takie mecze, a teraz równia pochyła

Musi odbudować pewność siebie to po pierwsze

Później ten serwis ustabilizować i wróci do normy wszystko

0

@FcPortoFan1999 Brawo Kielce! Króciutko z Wisełkom :)

0

@agaFCB Szwajcarka zawsze miała coś z Federera i Wawrinki bo jest ich rodaczką

Na pewno wielokrotnie razem trenowali bo Belinda od 2015 w zasadzie była zawsze groźna dla tych najlepszych zawodniczek

Wygrała choćby złoto IO w Tokio :)

1

@Alex1995 Najlepiej jakby wygrała AO akurat te pół sezonu poświęcić na układanie gry żeby od nowego sezonu wygrać w Melbourne i dołożyć jakieś Mastersy na mączce byłoby cudnie :)

5

Proszę o umieszczenie FdJ na liście transferowej! Za niego Bernardo gwarantuje spory skok jakości i nie będzie cyrków z podwyżkami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?